ناامیدی محض سیتی از جذب ستاره اینتر

10:56 - 1399/11/22
باتوجه به اینکه مارتینز در آینده ای نزدیک قرارداد خود را با اینتر تمدید خواهد کرد سران باشگاه منچستر سیتی دیگر تمایلی به جذب مهاجم آرژانتینی اینتر ندارند.
ناامیدی محض سیتی از جذب ستاره اینتر

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو، مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی در ماه‌های گذشته دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و به نظر می رسد که در نهایت باشگاه انگلیسی نیز تصمیم خاصی برای تمدید قرارداد با این بازیکن ندارد؛ موضوعی که باعث شده اکنون بهترین گلزن تاریخ سیتی در آستانه جدایی از این تیم قرار بگیرد.

ناامیدی محض سیتی از جذب ستاره اینتر3

از طرف دیگر به طور قطع منچسترسیتی در صورت جدایی سرخیو آگوئرو به یک جانشین مطمئن برای او احتیاج دارد. در این بین طی هفته های گذشته از نام های زیادی به عنوان گزینه های احتمالی منچسترسیتی برای تقویت خط حمله نام برده شد که یکی از آنها ستاره آرژانتینی اینتر یعنی لائوتارو مارتینز به حساب می‌آمد.

با این حال شواهد نشان می‌دهد که لائوتارو مارتینز در آستانه تمدید قرارداد با نراتزوری قرار گرفته و در همین ارتباط یورو اسپورت مدعی شده که باشگاه منچستر سیتی به این باور رسیده که دیگر نمی تواند این مهاجم آرژانتینی را به اتحاد بیاورد بنابراین از جذب او دست کشیده و به سراغ گزینه‌های دیگر خواهد رفت.

ناامیدی محض سیتی از جذب ستاره اینتر5

یورو اسپورت همچنین در ادامه گزارش خود پیرامون این موضوع مدعی شده که اکنون ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند اصلی‌ترین هدف نقل و انتقالاتی سیتیزن ها محسوب می شود.

منبع ورزش 3