واکنش اسطوره منچستر به شکست های اخیر رقیب دیرینه

10:47 - 1399/11/22
گری نویل اسطوره منچستر یونایتد معتقد است که لیورپول برای بازگست به مسیر برد و پیروزی نیاز به تجدید قوا دارد.
واکنش اسطوره منچستر به شکست های اخیر رقیب دیرینه

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول ابتدای هفته در ورزشگاه آنفیلد میزبان تیم صدرنشین منچسترسیتی بود و نهایتا با نتیجه دور از انتظار 4-1 از حریف خود شکست خورد؛ موضوعی که باعث شد شاگردان یورگن کلوپ تا حدود زیادی از تکرار عنوان قهرمانی فصل گذشته ناامید شوند.

گری نویل، اسطوره منچستر‌یونایتد اکنون در مصاحبه‌ای پیرامون دلایل افت قرمزهای آنفیلد صحبت کرده و می‌گوید: " از نظر من وضعیت به وجود آمده برای لیورپول خیلی عجیب نیست. آنها سه فصل فوق العاده را سپری کردند و اکنون برای بازگشت به اوج چند ماه به زمان احتیاج دارند؛ دقیقا مثل کاری که منچسترسیتی فصل گذشته انجام داد. در واقع فکر می‌کنم که لیورپول به یک انگیزه جدید احتیاج دارد."

واکنش اسطوره منچستر به شکست های اخیر رقیب دیرینه8

تبلیغات

واکنش اسطوره منچستر به شکست های اخیر رقیب دیرینه15

واکنش اسطوره منچستر به شکست های اخیر رقیب دیرینه1

جورجیو آرمانی آکوا دی جیو-Giorgio Armani Acqua Gio-فروش ویژه 100 تومان

واکنش اسطوره منچستر به شکست های اخیر رقیب دیرینه4

گری نویل در ادامه گفت: " از طرف دیگر نمی‌توان هر سال را با یک سری بازیکنان که مدت زمان زیادی به میدان می‌روند پشت سر گذاشت. به نظر من شرایط برای لیورپول خطرناک شده است چرا که آنها به نوعی برای حریفان شان قابل پیش بینی شده اند. لیورپول چه از نظر ذهنی و و چه به لحاظ فیزیکی مانند قبل نیست و به نظر می‌رسد که آنها انگیزه چندانی ندارند."

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.