برونو فرناندز جدید در رادار لیورپول

10:36 - 1399/11/22
لیورپول خواهان خرید هافبک جوان اسپورتینگ لیسبون است و به احتمال فراوان این بازیکن در تابستان امسال به باشگاه انگلیسی ملحق خواهد شد.
برونو فرناندز جدید در رادار لیورپول

به گزارش "ورزش سه"، پدرو گونکالوز، هافبک 22 ساله فصل گذشته جایگزین برونو فرناندز در خط میانی اسپورتینگ در خط هافبک شده و عملکرد درخشانی در ماه های اخیر داشته است. پدرو در این فصل 14 گل در 15 بازی به ثمر رسانده و لیورپول قصد دارد مسیر منچستریونایتد را طی کند. طبق اخبار نشریه پرتغالی رکورد، لیورپول در پنجره نقل و انتقالات ژانویه نیم نگاهی به جذب برای جذب گونکالوز داشت و حالا قصد دارد در تابستان برای انتقال این بازیکن به صورت جدی تر وارد عمل شود.

برونو فرناندز جدید در رادار لیورپول7

گونکالوز سابقه بازی در فوتبال انگلیس را نیز در کارنامه دارد و از سال 2017 تا 2019 به مدت دو سال در ترکیب ولورهمپتون حاضر بود، اما فقط یک بار در ترکیب این تیم به میدان رفت و دوباره راهی پرتغال شد. بند آزادسازی 53 میلیون پوندی در قرارداد پدرو با اسپورتینگ وجود دارد و لیورپول برای جذب او باید این رقم را پرداخت کند.

تبلیغات

برونو فرناندز جدید در رادار لیورپول20

برونو فرناندز جدید در رادار لیورپول8

جورجیو آرمانی آکوا دی جیو-Giorgio Armani Acqua Gio-فروش ویژه 100 تومان

برونو فرناندز جدید در رادار لیورپول8

این هافبک خلاق در حال حاضر پیراهن شماره 28 را در لیسبون به تن می کند که این همان شماره ای است که کریستیانو رونالدو قبل از پیوستن به منچستریونایتد در سال 2003 می پوشید. شیاطین سرخ در دو دهه اخیر دو خرید موفق به نام رونالدو و برونو فرناندز از اسپورتینگ داشته اند و حالا لیورپول نیز قصد دارد شانس خود را برای معامله با این باشگاه امتحان کند. گونکالوز شش ماه پس از انتقال برونو هافبک پیشین اسپورتینگ با رقم 68 میلیون پوند، راهی این تیم شد، اما در این مدت به خوبی جای خالی این بازیکن را پر کرده است.

منبع ورزش 3