جذاب شدن هفته های پایانی نیم فصل لیگ برتر

10:14 - 1399/11/22
رقابت برای قهرمانی در نیم فصل فوتبال کشورمان بسیار مهیج شده است و تیم های بالا جدول مدعی قهرمانی در نیم فصل هستند.
جذاب شدن هفته های پایانی نیم فصل لیگ برتر

به گزارش "ورزش سه" 9 روز سرنوشت‌ساز در انتظار سه تیم مدعی فوتبال ایران است، چرا که قرار است در این فاصله قهرمان نیم‌فصل نخست بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران معرفی شود؛ قهرمانی از میان استقلال، سپاهان و پرسپولیس. برتری روز گذشته شاگردان یحیی گل‌محمدی در دیدار معوقه مقابل مس رفسنجان باعث شد تا سرخ‌پوشان با یک‌بازی کمتر نسبت به سایر رقبا، به جایگاه سوم برسند و حالا در فاصله دو امتیازی صدر جدول باشند.

تقابل 6 امتیاز و فوق‌حساس استقلال و سپاهان در هفته پایانی نیم‌فصل نخست در اصفهان می‌تواند بسیاری از معادلات پیچیده قهرمانی نیم‌فصل را فیصله دهد؛ آن‌هم در شرایطی که پرسپولیس، دیرتر از دو مدعی دیگر دو مصاف باقیمانده از نیم‌فصل نخست خود را در تهران و سیرجان دنبال می‌کند.

در این مطلب قصد داریم معادلات پیچیده برای هر یکی از سه مدعی در راه رسیدن به قهرمانی نیم‌فصل نخست لیگ بیستم را بررسی نماییم؛ براساس آمار و ارقام، 15 حالت مختلف قهرمانی وجود دارد که در میان حالت‌ها، شانس استقلال و شاگردان محمود فکری بیش از سایر رقباست. در ادامه به تحلیل این حالت‌ها خواهیم پرداخت.

تبلیغات

جذاب شدن هفته های پایانی نیم فصل لیگ برتر6

جذاب شدن هفته های پایانی نیم فصل لیگ برتر10

جورجیو آرمانی آکوا دی جیو-Giorgio Armani Acqua Gio-فروش ویژه 100 تومان

جذاب شدن هفته های پایانی نیم فصل لیگ برتر3

استقلال / شانس قهرمانی در نیم‌فصل: 46.66 درصد

شاگردان محمود فکری در مجموع 15 حالت احتمالی که یک تیم از میان سه مدعی حال حاضر فوتبال ایران بتواند قهرمان نیم‌فصل شود، در 7 حالت شانس قهرمانی دارند.

جذاب شدن هفته های پایانی نیم فصل لیگ برتر8

حالت اول: برد آبی‌ها مقابل سپاهان / یک برد و یک تساوی برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی استقلال با 29 امتیاز-پرسپولیس 28 امتیاز-سپاهان 25 امتیاز) حالت دوم: برد آبی‌ها مقابل سپاهان / یک برد و یک شکست برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی استقلال با 29 امتیاز-پرسپولیس 27 امتیاز-سپاهان 25 امتیاز) حالت سوم: برد آبی‌ها مقابل سپاهان / دو تساوی برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی استقلال با 29 امتیاز-پرسپولیس 26 امتیاز-سپاهان 25 امتیاز) حالت چهارم: برد آبی‌ها مقابل سپاهان / دو شکست برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی استقلال با 29 امتیاز-سپاهان 25 امتیاز-پرسپولیس 24 امتیاز) حالت پنجم: تساوی استقلال مقابل سپاهان / یک برد و یک شکست برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی استقلال با تفاضل گل و گل زده بیشتر و با 27 امتیاز-پرسپولیس 27 امتیاز-سپاهان 26 امتیاز) حالت ششم: تساوی استقلال مقابل سپاهان / دو تساوی برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی استقلال با 27 امتیاز-پرسپولیس 26 امتیاز-سپاهان 26 امتیاز) حالت هفتم: تساوی استقلال مقابل سپاهان / دو شکست برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی استقلال با 27 امتیاز-سپاهان 26 امتیاز-پرسپولیس 24 امتیاز)

پرسپولیس / شانس قهرمانی در نیم‌فصل: 33.34 درصد

قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر فوتبال ایران توانست با سه پیروزی متوالی به کورس رقابت مدعیان اضافه شود و حالا شانس قهرمانی در نیم‌فصل را هم دارد؛ شاگردان گل‌محمدی در 5 حالت این فرصت را دارند تا نیم‌فصل نخست لیگ بیستم را با قهرمانی به پایان ببرند.

جذاب شدن هفته های پایانی نیم فصل لیگ برتر7

حالت اول: دو برد سرخ‌پوشان مقابل پیکان و گل‌گهر / برد استقلال مقابل سپاهان (قهرمانی پرسپولیس با 30 امتیاز-استقلال 29 امتیاز-سپاهان 25 امتیاز) حالت دوم: دو برد سرخ‌پوشان مقابل پیکان و گل‌گهر / تساوی استقلال و سپاهان (قهرمانی پرسپولیس با 30 امتیاز-استقلال 27 امتیاز-سپاهان 26 امتیاز) حالت سوم: یک برد و یک تساوی پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر / تساوی استقلال و سپاهان (قهرمانی پرسپولیس با 28 امتیاز-استقلال 27 امتیاز-سپاهان 26 امتیاز) حالت چهارم: دو برد سرخ‌پوشان مقابل پیکان و گل‌گهر / برد سپاهان مقابل استقلال (قهرمانی پرسپولیس با 30 امتیاز-سپاهان 28 امتیاز-استقلال 26 امتیاز) حالت پنجم: یک برد و یک تساوی پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر / برد سپاهان مقابل استقلال (قهرمانی پرسپولیس با تفاضل گل و گل زده بیشتر و با 28 امتیاز-سپاهان 28 امتیاز-استقلال 26 امتیاز)

سپاهان / شانس قهرمانی در نیم‌فصل: 20 درصد

سرمربی جوان فوتبال ایران برای این‌که بتواند در نخستین تجربه سرمربیگری‌اش همراه با طلایی‌پوشان، نیم‌فصل را با صدرنشینی تمام کند، در وهله اول نیازمند برد مقابل استقلال است و در سه حالت سپاهان این شانس را دارد تا نیم‌فصل نخست با قهرمانی این تیم خاتمه یابد.

جذاب شدن هفته های پایانی نیم فصل لیگ برتر0

حالت اول: برد سپاهان مقابل استقلال / یک برد و یک شکست برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی سپاهان با 28 امتیاز-پرسپولیس 27 امتیاز-استقلال 26 امتیاز) حالت دوم: برد سپاهان مقابل استقلال / دو تساوی برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی سپاهان با 28 امتیاز-استقلال 26 امتیاز-پرسپولیس 26 امتیاز) حالت سوم: برد سپاهان مقابل استقلال / دو شکست برای پرسپولیس مقابل پیکان و گل‌گهر (قهرمانی سپاهان با 28 امتیاز-استقلال 26 امتیاز-پرسپولیس 25 امتیاز)

با بررسی تمامی احتمالات درباره تعیین قهرمان و صدرنشین نیم‌فصل نخست بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، پیش‌بینی شما همراهان و مخاطبان "ورزش سه" کدام تیم است و با چند امتیاز؟

در این‌باره شما می‌توانید نظر خود را برای ما بنویسید تا در کمترین زمان در بخش نظرات منتشر شود.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.