مبهم بودن وضعیت مصدومیت سردار آزمون

10:09 - 1399/11/22
سردار آزمون به دلیل مصدومیت فعلا نمی تواند در تمرینات زنیت شرکت کند و همچنان مصدومیت وی در حاله ای از ابهام قرار دارد.
مبهم بودن وضعیت مصدومیت سردار آزمون

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون دو هفته قبل بخاطر آسیب دیدگی از ناحیه رباط مچ پا در دیدار دوستانه نیم‌فصل مقابل اورال، از ترکیب تیم زنیت سنت‌پترزبورگ خارج شد و نتوانست به بازی ادامه دهد که انگار این مصدومیت برای او دردسرساز شده است.

زنیت سنت‌پترزبورگ که برای فرار از سرمای روسیه دومین اردوی زمستانی خود را در دبی برپا کرده، در سه دیدار تدارکاتی اخیرش نتوانسته از سردار آزمون بهره ببرد و ستاره خط حمله‌اش را بخاطر آسیب دیدگی در اختیار نداشته است.

آزمون طی دو هفته گذشته حتی در تمرینات زنیت سنت‌پترزبورگ هم شرکت نکرده و آنطور که باشگاه روسی اعلام کرده، فعلا سردار را به علت مصدومیت در اختیار ندارد.

سرگئی سماک، سرمربی زنیت سنت‌پترزبورگ نیز با بیان اینکه سردار آزمون در دیدار تدارکاتی مقابل اورال مصدوم شد و از ناحیه رباط مچ پا آسیب دید، درباره آخرین شرایط این مهاجم ایرانی عنوان کرد: «متاسفانه آزمون دور از تمرینات است و به‌صورت انفرادی در حال درمان است.»

سرمربی زنیت بخاطر اینکه وضعیت مصدومیت سردار مشخص نیست، اعلام کرده که نمی‌تواند زمان مشخصی را برای بازگشت ستاره ایرانی به تمرینات مشخص کند ولی امیدوار است هرچه زودتر او را در اختیار داشته باشد.

گفتنی است، دومین مرحله اردوی آماده‌سازی زنیت سنت‌پترزبورگ روز جمعه هفته جاری به پایان می‌رسد واین تیم یک مسابقه تدارکاتی دیگر قبل از ترک امارات خواهد داشت.

منبع ورزش 3