مدافع فرانسوی در نصف اروپا خواهان دارد!

21:06 - 1399/11/21
اغلب تیم های بزرگ اروپایی به دنبال جذب مدافع فرانسوی لایپزیش هستند ولی گویا انتقال این مدافع به بارین مونیخ تقریبا قطعی شده است.
مدافع فرانسوی در نصف اروپا خواهان دارد!

به گزارش "ورزش سه"، درخشش دایوت اوپامکانو در سالهای اخیر در ترکیب لایپزیش باعث شده تیم های بزرگی برای خرید او وارد عمل شوند. بند آزادسازی 42.5 میلیون یورویی در قرارداد این بازیکن خیلی رقم سنگینی نیست. اما طبق ادعای نشریه بیلد و علیرغم ابراز علاقه تیم های بزرگی چون چلسی، لیورپول و همچنین رئال مادرید، خود دایوت اوپامکانو خواهان انتقال به بایرن مونیخ است.

یورگن کلوپ به خرید فوری یک مدافع احتیاج دارد و هدف مورد نظر او اوپامکانو است. لیورپول قصد دارد تا تابستان صبر کرده و سپس سرمایه گذاری کلانی در خط دفاعی انجام دهد. لیورپول اخیرا اوزان کاباک را به صورت قرضی از شالکه با گزینه ای خرید 30 میلیون یورو به خدمت گرفته، اما کلوپ ترجیح می دهد لیورپول 12.5 میلیون یورو بیشتر پرداخت کرده و اوپامکانو را جذب کند.

مدافع فرانسوی در نصف اروپا خواهان دارد!6

نام اوپامکانو همچنین در لیست خرید توماس توخل در چلسی نیز قرار دارد. پرداخت هزینه انتقال و دستمزد این بازیکن برای باشگاه دشوار نیست و پیش از این نیز مذاکراتی از سوی مدیران چلسی با مدیر برنامه اوپامکانو انجام شده است. البته داوید آلابا، نیکلاس سوله و ژروم بواتنگ نیز گزینه های چلسی هستند، اما توخل بیش از همه بازیکنان به اوپامکانو علاقه دارد.

اخباری در مورد احتمال جدایی بازیکنانی چون سرخیو راموس و رافائل واران نیز از رئال مادرید شنیده شده و این باشگاه نیز متمایل به خرید دایوت اوپامکانو است. اما به نظر می رسد علاقه به زندگی در آلمان باعث شده انتقال به بایرن مونیخ، نظر نهایی این بازیکن برای فصل بعد باشد.

منبع ورزش 3