شیری: می توانستیم تعداد گل هایمان را افزایش دهیم

20:51 - 1399/11/21
شیری مدافع راست پرسپولیس عملکرد قابل قبولی در بازی امروز برابر مس داشت و اذعان داشت که تیمش می توانست تعداد گل های بیشتری را به ثمر برساند.
شیری: می توانستیم تعداد گل هایمان را افزایش دهیم

به گزارش "ورزش سه"، مهدی شیری پس از برتری پرسپولیس مقابل مس رفسنجان در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی بود، اما می‌توانستیم از موقعیت‌های گلزنی بهتر استفاده کنیم که متاسفانه نمی‌دانم بخاطر بدشانسی یا مسائل دیگر به گل‌های بیشتر دست پیدا نکردیم ولی خدا را شکر به سه امتیاز رسیدیم.

او درباره روند خوب پرسپولیس طی هفته‌های اخیر ابراز کرد: تنها اتفاق مثبت برای ما بازی‌های عقب افتاده است تا بتوانیم حداکثر امتیاز را بگیریم و به قهرمانی در نیم‌فصل برسیم.

مدافع راست پرسپولیس در خصوص شانس قهرمانی این تیم برای پنجمین سال پیاپی عنوان کرد: چراکه نه؛ ان‌شاالله به کمک خدا و روح علی آقا(انصاریان) و آقا مهرداد(میناوند) بتوانیم به قهرمانی دست پیدا کنیم.

شیری در مورد اعتراض بازیکنان استقلال به امکانات‌شان و مقایسه با شرایط پرسپولیس گفت: اوضاع ما بد نبوده، اما حق تیم ما هم این شرایط نیست. ما هر سال قهرمان می‌شویم و امیدوار هستم نگاه ویژه‌ای به ما شود تا وضعیت بهتری داشته باشیم.

منبع ورزش 3