مهاجم پرسپولیس از شرایط تیم راضی است

20:43 - 1399/11/21
امید عالیشاه مهاجم پرسپولیس از عملکرد تیم طی هفته های گذشته راضی بوده است و اذعان داشت که پرسپولیس از شرایط سخت و طاقت فرسا تا حدود زیادی عبور کرده است.
مهاجم پرسپولیس از شرایط تیم راضی است

به گزارش "ورزش سه"، عالیشاه درباره برد برابر مس رفسنجان گفت: این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود و خوشبختانه به آن رسیدیم. با این حال کمی بهتر می توانستیم از موقعیت هایی که داشتیم استفاده کنیم. اما سه امتیاز مهمی را به دست آوردیم.

وی درباره حضور در پست مهاجم گفت: هر جایی که مرا گذاشتند تمام تلاشم را کردم تا بهترین خودم باشم و امیدوارم مورد رضایت کادرفنی و هواداران باشد.

گلساز پرسپولیس در جدال با مس رفسنجان درباره روند موفق این تیم گفت: یک مقدار فینال آسیا روی ما تاثیر گذاشته بود. هم از نظر روحی و هم اینکه فشردگی بازی‌ها. از فصل گذشته تا لیگ قهرمانان و بعد از آن فصل جدید و کلا بازی‌های فشرده‌ای را داشتیم که روی عملکردمان تاثیرگذار بود. اصلا تعطیلات نداشتیم و مساوی های بدی داشتیم. تیم کامبک فوق العاده ای به لیگ برتر داشت و امیدوارم شرایط به همین شکل پیش برود.

وی در ادامه گفت: امیدوارم مدیریت باشگاه هم کمک کند تا شرایط بهتر پیش برود.

عالیشاه درباره گلزنی سیدجلال حسینی نیز گفت: او دو گل سه امتیازی طی دو هفته اخیر برای ما زد و به شخصه فقط می‌توانم بابت این انگیزه و نمایش از او تشکر کنم.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.