تلاش مدافع مصدوم بارسا برای رسیدن به دیدار برابر پاریس

20:35 - 1399/11/21
مدافع جوان بارسا که به دلیل مصدومیت در تمرینات تیم شرکت نمی کند تاکیید کرد که تمام سعی و تلاشش را خواهد کرد که به بازی با پاریس برسد.
تلاش مدافع مصدوم بارسا برای رسیدن به دیدار برابر پاریس

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در هفته های اخیر اوج گرفته و در لالیگا به صورت متوالی در حال کسب پیروزی است. شرایط این تیم در خط دفاعی اما چندان مساعد نیست و دیروز نشریه آ.اس مدعی شد رونالد آرائوخو دیدار هفته بعد مقابل پاری سن ژرمن را نیز از دست خواهد داد. بارسلونا یکشنبه شب در دیداری دشوار 2-3 بتیس را مغلوب کرد و رونالد آرائوخو در همین مسابقه و در اوایل بازی مصدوم شد.

تلاش مدافع مصدوم بارسا برای رسیدن به دیدار برابر پاریس10

آسیب دیدگی رونالد آرائوخو از ناحیه مچ پا بوده و او دچار پیچ خوردگی درجه دو شده است. زمان دوری او بین سه تا 4 هفته خواهد بود ولی ساعاتی پیش موندودپورتیوو ادعا کرد که آرائوخو قصد دارد هر طور شده خود را به بازی برابر پی اس جی(سه شنبه بعد) برساند.

تلاش مدافع مصدوم بارسا برای رسیدن به دیدار برابر پاریس7

این مدافع جوان، توانایی های لازم برای رساندن سریع خود به بازی بزرگ را می بیند و پزشکان بارسا 48 ساعت آینده را برای او بسیار مهم عنوان کرده اند. اگر در این 48 ساعت او احساس درد شدید نداشته باشد، ممکن است بتواند با فیزیوتراپی وارد فهرست بارسا برابر پی اس جی شود.

آبی اناری ها به دلیل مصدومیت جرارد پیکه و ناآمادگی ساموئل اومتیتی، در خط دفاعی معضلاتی دارند و غیبت آرائوخو برابر مهاجمانی مثل نیمار، امباپه و مائورو ایکاردی قطعا حس خواهد شد.

منبع ورزش 3