جواهر ایتالیایی؛ بی تاب برای همبازی شدن با مسی

20:30 - 1399/11/21
مارکو وراتی هافبک خلاق پاریس سن ژرمن بی تاب حضور لیونل مسی در پاریس است.
جواهر ایتالیایی؛ بی تاب برای همبازی شدن با مسی

به گزارش "ورزش سه"، عدم تمدید قرارداد لیونل مسی باعث شده تا او از ابتدای ژانویه مشکل قانونی برای مذاکره با تیم های دیگر نداشته باشد. طبعا در مورد چنین بازیکنانی همیشه حرف، حدیث و شایعه زیاد است و مسی هم به سوژه گمانه زنی ها تبدیل شده است.

جواهر ایتالیایی؛ بی تاب برای همبازی شدن با مسی4

تبلیغات

جواهر ایتالیایی؛ بی تاب برای همبازی شدن با مسی18

جواهر ایتالیایی؛ بی تاب برای همبازی شدن با مسی3

اسم هر کودک یک داستان قشنگ دارد! مجانی بخوانید

جواهر ایتالیایی؛ بی تاب برای همبازی شدن با مسی1

در فرانسه با جدیت خبر از احتمال بالای انتقال مسی به پی اس جی می دهند. در بارسلونا این شایعات را نوعی بی احترامی می دانند ولی قطعا تا زمانی که مسی در مورد آینده اش تصمیم گیری نکند، این شایعات متوقف نخواهند شد.

جواهر ایتالیایی؛ بی تاب برای همبازی شدن با مسی11

مارکو وراتی هافبک ایتالیایی پی اس جی که خود تابستان 2017 سوژه شایعات رسانه های کاتالونیا بود و احتمالات جدی برای انتقال او به بارسا وجود داشت، در مورد انتقال احتمالی لیونل مسی به کانال پلاس گفت:« واضح است که دوست دارم مسی به پی اس جی بیاید. توپ را به او و نیمار پاس می دهم و خودم محو تماشای شان می شوم. این یک اتفاق خارق العاده خواهد بود و یک هدیه بزرگ فوتبال به من.

تصور کنید لیونل مسی و نیمار بار دیگر کنار هم فوتبال بازی کنند. در بارسا تماشایی بودند و در پی اس جی نیز چنین خواهند بود.»

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.