نشریه فرانسوی؛ انتشار تصاویر بی احترامی به بارسا نبود!

20:13 - 1399/11/21
نشریه فرانسوی که روز گذشته با انتشار تصاویر خاص جنجال فراوانی در شبکه های اجتماعی به پا کرد حالا از افشای اسناد جدید پرده پرداشت.
نشریه فرانسوی؛ انتشار تصاویر بی احترامی به بارسا نبود!

به گزارش "ورزش سه"، از قرارداد لئو مسی با بارسا کمتر از 6 ماه دیگر باقیمانده و او همین حالا هم می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود. مسی ماه گذشته در یک مصاحبه تایید کرد که تا پایان فصل برای تصمیم گیری در مورد آینده اش صبر خواهد کرد و نامزدهای ریاست بارسا خوشبین هستند که در صورت انتخاب، مسی را برای تمدید متقاعد کنند. گفته می شود پی اس جی مقصد بعدی مسی در صورت جدایی خواهد بود.

نشریه فرانسوی؛ انتشار تصاویر بی احترامی به بارسا نبود!14

تبلیغات

نشریه فرانسوی؛ انتشار تصاویر بی احترامی به بارسا نبود!4

نشریه فرانسوی؛ انتشار تصاویر بی احترامی به بارسا نبود!17

كفش های ورزشی مردانه را با بهترین قیمت از اینجا مشاهده كنید

نشریه فرانسوی؛ انتشار تصاویر بی احترامی به بارسا نبود!6

تیتر یک شماره روز گذشته مجله فرانس فوتبال به همین قضیه اختصاص داشت. تصویری از لیونل مسی با پیراهن پی اس جی روی جلد فرانس فوتبال نقش بسته بود که بازخوردهایی کاملا منفی در بارسلونا را به دنبال داشت.

در هفته های اخیر شخصیت هایی چون خوان لاپورتا و رونالد کومان اخبار و شایعات رسانه های فرانسوی در مورد انتقال مسی به پی اس جی را نوعی بی احترامی به بارسا تلقی کرده اند و حتی تیتر یک شماره امروز نشریه دیاریو اسپورت کاتالونیا نیز در واکنش به مطلب فرانس فوتبال است.

اسپورت تیتر زده:« آزار و اذیت تمام عیار.»

نشریه فرانسوی؛ انتشار تصاویر بی احترامی به بارسا نبود!13

تیتر یک اسپورت بازتاب زیادی در فرانسه داشته و تصویر جالب زیر در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. تصویری از جلد نشریات اسپورت و موندودپورتیوو در تابستان 2019 زمانی که نیمار ساز جدایی از پی اس جی را کوک کرده بود. برای سه ماه تمام، تیتر یک این دو نشریه کاتالان به نیمار اختصاص داشت.

نشریه فرانسوی؛ انتشار تصاویر بی احترامی به بارسا نبود!20

اکنون فرانسوی ها با به رخ کشیدن این تصویر خطاب به اسپورت می گویند در مقابل این همه شانتاژ و آزار شما، یک جلد فرانس فوتبال که روی آن لیونل مسی با پیراهن پی اس جی نقش بسته، نمی تواند هیچگونه بی احترامی به بارسا تعبیر شود.

نشریات کاتالان وقتی نیمار را به تیتر یک خود تبدیل کرده بودند که او هنوز سه سال دیگر با پی اس جی قرارداد داشت ولی از قرارداد مسی با بارسا تنها 5 ماه و نیم دیگر باقی مانده است.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.