منچستر برای تمدید با سولشر فعلا زمان دارد

20:08 - 1399/11/21
سران باشگاه منچستر یونایتد عجله ای برای تمدید قرارداد با سولشر ندارند.
منچستر برای تمدید با سولشر فعلا زمان دارد

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در حال حاضر با پنج امتیاز کمتر و یک بازی بیشتر، در رده دوم جدول لیگ برتر و پایین تر از منچسترسیتی قرار دارد. مدیران این باشگاه اما مایلند که پیش از پیشنهاد تمدید قرارداد به سولسشر، این تیم همچنان برای به دست آوردن عنوان قهرمانی در لیگ برتر و رسیدن به چمپیونزلیگ بجنگد. تنها 16 ماه از قرارداد فعلی سرمربی نروژی منچستریونایتد باقی مانده و به گزارش سان اسپورت، یونایتد می تواند پیشنهاد تمدید دو ساله به او بدهد. شیاطین سرخ همچنین قصد دارند به سرمربی فعلی خود پیشنهاد افزایش دستمزد را بدهند که دریافتی سولسشر را ، بدون در نظر گرفتن پاداش ها، به حدود 7.5 میلیون یورو در سال می رساند. شاگردان سولسشر اما در هفته های اخیر بسیار متزلزل ظاهر شده اند، آنها یک باخت دور از انتظار برابر شفیلد یونایتد به دست آوردند و برد برابر اورتون را نیز با تساوی عوض کردند. از همه بدتر حذف یونایتد در مرحله گروهی چمپیونزلیگ نیز نگرانی ها را در بین مدیران این باشگاه افزایش داده است.

منچستر برای تمدید با سولشر فعلا زمان دارد19

سولسشر مجبور است تا امروز در دیدار برابر وستهام در چارچوب دور پنجم FA Cup حضوری قدرتمند داشته باشد و نتیجه ای مناسب کسب کند. امشب قرار است به جای دخیا که در هفته های اخیر پر اشتباه ظاهر شده، دین هندرسون، دروازه بان ذخیره شیاطین سرخ، درون دروازه این تیم بایستد. سولسشر راجع به فرصت دادن به هندسون گفت: "دین وقتی فرصت بازی پیدا کرده، همیشه خوب ظاهر شده. او بازی خود را خیلی رشد داده و بهتر کرده است. او خیلی سخت روی چند موردی که ما راجع به آن صحبت کرده بودیم کار کرده و من واقعا تحت تاثیر قرار گرفته ام. او می خواهد در تمام بازی ها حضور داشته باشد چون می داند که نمایش خوبی خواهد داشت." دین هندرسون امروز نه تنها به خاطر آینده خودش روی خط دروازه منچستریونایتد، که به خاطر تمدید قرارداد سرمربی 47 ساله شیاطین سرخ نیز باید دروازه این تیم را به هر قیمتی بسته نگه دارد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.