ستاره آرژانتینی پاریس قطعا به بازی بارسا نمی رسد

20:00 - 1399/11/21
آنخل دیماریا ستاره پاریس به دلیل مصدومیت دیدار هفته بعد لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسا را از دست داد.
ستاره آرژانتینی پاریس قطعا به بازی بارسا نمی رسد

به گزارش "ورزش سه"، اگر معجزه ای رخ ندهد آنخل دی ماریا نمی تواند پی اس جی را سه شنبه هفته بعد برابر بارسا همراهی کند. ستاره آرژانتینی یکشنبه شب در لوکلاسیک برابر مارسی دچار مصدومیت عضلانی شد و خیلی زود زمین بازی را ترک کرد.

ستاره آرژانتینی پاریس قطعا به بازی بارسا نمی رسد5

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی در نشست خبری پس از بازی مصدومیت دی ماریا را چندان جدی عنوان نکرد اما طبق ادعای اکیپ، دی ماریا دو هفته نیاز به ریکاوری دارد و تیم پزشکی باشگاه ترجیح می دهد او این مدت زمان را پشت سر بگذارد و برای بازی با بارسا فشاری مضاعف را تحمل نکند چرا که احتمال بازگشت مصدومیت بسیار بالا خواهد بود.

ستاره آرژانتینی پاریس قطعا به بازی بارسا نمی رسد5

از سوی دیگر مارکو وراتی ستاره ایتالیایی که به دلیل خطای دمیتری پایت در دقیقه 91 بازی مصدوم شده بود، بدون مشکل برابر بارسا به میدان می رود. او و دی ماریا البته در بازی فردا برابر کائن در جام حذفی فرانسه غایب خواهند بود. در این بین همچنان وضعیت حضور کیلور ناواس در نوکمپ نامشخص است.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.