یحیی: هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در نیم فصل است

19:50 - 1399/11/21
شاگردان یحیی گل محمدی توانستند با پیروزی در بازی امروز خود را به صدر جدول بسیار نزدیک کنند.
یحیی: هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در نیم فصل است

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی با مس رفسنجان گفت: جا دارد یک بار دیگر تسلیت دو عزیزمان آقا مهرداد و علی آقا را تسلیت بگویم که هنوز داغدارشان هستیم. فراموش کردن این داغ برای ما و هواداران پرسپولیس و همه مردم خیلی سخت است.

او درباره بازی گفت: سه امتیاز را لازم داشتیم و باید هر طور که می‌شد با تمام توان این بازی را می‌بردیم و خوشبختانه این اتفاق رخ داد. باید شرایط را در جدول بهتر می‌کردیم و به صدر جدول نزدیک می‌شدیم و به همین خاطر این بازی اهمیت زیادی داشت. موقعیت های گل زیادی خلق کردیم و موقعیت زیادی هم به حریف ندادیم. بازی خوبی از سوی خودمان دیدیم و برد را به هواداران تقدیم می‌کنیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

گل محمدی با اشاره به عملکرد رادوشوویچ اظهار داشت: عملکرد او خوب بود. او باتجربه است و چندین سال است اینجا با مشکلات کار می‌کند و خوشبختانه مشکلات هم حل شده. خداراشکر مدیریت کرد و خیلی خوب کار کرد.

تبلیغات

یحیی: هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در نیم فصل است1

یحیی: هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در نیم فصل است13

سکه‌طلا، جایزه خریداران فاما

یحیی: هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در نیم فصل است10

یحیی درباره احتمال قهرمانی نیم فصل عنوان کرد: فکر کنم قهرمانی نیم فصل بخشی از قهرمانی کل فصل باشد و از نظر اعتبار و شخصیت مهم است. هدفمان این است که قهرمانی در لیگ باشد و برای آن مبارزه می‌کنیم و می‌جنگیم.

سرمربی پرسپولیس درباره فرصت سوزی مهاجمانش گفت: اگر بازی را نمی‌بردیم حتما باعث ناراحتی و حسرت می‌شد اما خداراشکر بازی را بردیم و ایرادی ندارد. در بعضی بازی ها این اتفاق می‌افتد. تمرکزمان باید روی این موقعیت ها باشد و بیشتر کار کنیم.

وی افزود: ما خداراشکر مشکلات روحی روانی نداریم. مهاجمان ما بازیکنان باکیفیتی هستند و هر تیمی آرزوی داشتن این بازیکنان را دارد. فکر کنم با تمرین و تمرکز بیشتر می‌توانند خیلی پیشرفت کنند و موقعیت ها را تبدیل به گل کنند. بازی قبل هم این اتفاق افتاد اما ما به حضور این بازیکنان در تیممان خوش بین هستیم. بازیکنان ما خیلی دویدند و خیلی زحمت کشیدند تا موقعیت بسازند. موقعیت ساده به دست نمی‌آید و با تلاش و دوندگی زیاد به دست می‌آید و بازیکنان ما کیفیت بالایی را نشان دادند.

یحیی گل محمدی در مورد گلزنی سیدجلال حسینی اظهار داشت: بخشی از گلزنی به شروع مجددها مربوط است. تا وقتی که تمرین اجازه دهد کار می‌کنیم، امروز ارسال خوب داشتیم و سیدجلال هم در هر دو بازی تایمینگ خوبی داشت. با قدرت سرزنی اش به ما کمک می‌کند.

او راجع به داوری گفت: فکر کنم آقای حاج ملک در مجموع خوب بود. اعتراض هایی داشتیم اما در کل تیم داوری فکر کنم عملکرد خوبی داشتند و به آن ها خسته نباشید می‌گویم.

گل محمدی در پاسخ به سوالی در مورد خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال عنوان کرد: فکر کنم چیزی که من از رسانه ها خوانده ام، این است که به زودی خصوصی سازی اتفاق می‌افتد. فکر کنم اگر وارد بورس شوند، خیلی از مشکلات در بحث مدیریتی حل خواهد شد. این که از دوش دولت خارج شود، اتفاق خوبی است و این که بین مردم تقسیم شود. همه دوست دارند بخشی از پرسپولیس را داشته باشند و فکر کنم این اتفاق خوب رقم خواهد خورد و امیدوارم زودتر رخ دهد.

منبع ورزش 3