بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال

19:06 - 1399/11/21
شیخ دیاباته مهاجم استقلال در تمرینات گروهی تیم شرکت کرد.
بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال

به گزارش "ورزش سه"، شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت، در دو بازی اخیر تیمش غایب بود. البته او به دلیل عدم پرداخت مطالباتش نیز از آبی ها دلخور بود و برخی ها غیبت شیخ را به این موضوع ربط می دادند.

روز گذشته اما، مهاجم استقلال دیداری با مدیرعامل باشگاه داشت. بنا به اعلام سایت رسمی استقلال، دیاباته ظهر روز دوشنبه در محل باشگاه حاضر شد و با احمد مددی مدیرعامل آبی پوشان دیدار و گفت‌وگو کرد. در این جلسه مطالبات دیاباته به او پرداخت شد.

بعد از این جلسه که خبر آن با عکسی خندان از شیخ منتشر شد، ظهر امروز مهاجم آبی ها در تمرین تیمش به مانند روز گذشته حضور یافت. دیاباته که به واسطه درخشش در لیگ نوزدهم، انتظارات را از خود به شدت بالا برده، با حل مشکلات مالی اش، انگیزه لازم برای درخشش را یافته و تلاش می کند که خیلی زود به روزهای اوج خود بازگردد.

بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال10

تبلیغات

بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال0

بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال4

كفش های ورزشی مردانه را با بهترین قیمت از اینجا مشاهده كنید

بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال0

دیاباته امروز هم به صورت انفرادی تمرین کرد اما استقلالی ها امیدوار هستند که او را به بازی حساس شنبه هفته آینده مقابل سپاهان در اصفهان برسانند.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.