ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده

20:27 - 1399/11/21
بنیامین بهادری، خوانند ی محبوب، در برنامه زنده با همسرش تماس میگیرد و از او عذرخواهی میکند.
عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده

در این ویدئو عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش شایلی را می بینید

بنیامین بهادری مدتی است که مجری برنامه میزبان شده است و مهمان هایی را دعوت می کند. در قسمت قبلی این برنامه که علی ضیا مهمان برنامه بود بنیامین با همسرش تماس گرفت و از او معذرت خواهی کرد.

عذرخواهی بنیامین بهادری از شایلی

بنیامین بهادری در برنامه زنده اعلام کرد که همیشه او از همسرش معذرت خواهی می کند. در ویدئوی زیر عذرخواهی بنیامین بهادری را می بینید

ویدئو معذرت خواهی بنیامین از همسرش

بد نیست درباره بنیامین بهادری بیشتر بدانید

بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در محله جیحون متولد شد، وی اصالتاً اهل محله زنگیشامحله تنکابن است. او از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت.

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده15

بنیامین بهادری

۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌سرایی می‌پرداخت و سپس به‌صورت حرفه‌ای آهنگ‌سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد.

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده19

شایلی محمودی و همسرش

به بهانه عذرخواهی بنیامین بهادری درباره او بیشتر صحبت می کنیم . در سال ۱۳۹۲ ماشینی در اتوبان همت با ماشین بنیامین و همسرش تصادف می‌کند. بنیامین سالم می‌ماند اما همسر وی که پشت فرمان بود، پس از رسیدن به بیمارستان جانش را از دست می‌دهد. تنها یادگار بنیامین از همسرش دختری به نام بارانا بود.

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده18

همسر و دختر بنیامین بهادری

بنیامین در سال ۹۴ با شایلی محمودی که زنی ایرانی-آمریکایی است ازدواج می‌کند و در سال ۹۴ برای زندگی به بمبئی می‌رود و فیلمی به نام سلام بمبئی را به همراه محمدرضا گلزار بازی می‌کند. وی صاحب دو فرزند پسر نیز از همسر دوم خود می‌شود. بنیامین تاکنون پنج آلبوم به نام‌های ۸۵ و ۸۸ ،۹۳، ۹۴ و ماه مهربون (در مورد محرم) عرضه کرده و چندین تک‌آهنگ نیز ارائه داده‌است. او در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زندهٔ برنامه پرداخته‌است

بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در 18 شهریور 1361 در تهران در محله جیحون متولد شد، بنیامین اصالتا اهل محله عماریه تنکابن از خانواده بهادری است، مسلم بهادری عموی اوست. از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. 16 ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در 19سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه ای به ترانه سرایی می پرداخت و سپس به صورت حرفه ای آهنگ سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم 85 خوانندگی را به صورت حرفه ای آغاز کرد. وی تاکنون پنج آلبوم به نامهای 85 و 88 ،93 ، 94 و ماه مهربون (در مورد محرم) عرضه کرده و چندین تک آهنگ نیز ارائه داده است. او تاکنون در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زندهٔ برنامه پرداخته است. بنیامین همچنین در کسوت معلمی در «مؤسسهٔ کارنامه» در یک دوره کلاس به نام «و اما بیان من» به تدریس ادبیات و جهان بینی و هنر و نگرش خاص خود به دنیا پرداخت.

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده3

زندگی بنیامین بهادری

فوت همسر اول بنیامین ومادر بارانا

در روز 30 آذر 92 خبری به سرعت در خبرگزاری ها منتشر شد که همسر خواننده جوان پاپ درگذشت و دیری نپایید خبر تایید شد و معلوم شد در نیمه های شب بنیامین بهادری به همراه همسرش نسیم حشتمی در یکی از ورودی های بزرگراه همت با اتومبیلی تصادف می کنند و بنیامین از این حادثه جان سالم به در می برد و همسرش چهره در نقاب خاک می کشد.از آن روز به بعد بنیامین هر از چندگاهی خاطرات خودش با نسیم حشمتی و دخترش بارانا را به مناسبت های مختلف در اینستاگرام با هوادارانش به اشتراک می گذاشت تا اینکه در شب تولد 33 سالگی اش با انتشار پستی در روز هجدم شهریور ماه 94 و دو سال بعد از مرگ همسر اولش خبر از ازدواج مجددداد که منجر به بروز شایعاتی شد.

ازدواج بنیامین بهادری

به نظر می رسد پس از شایعات مختلف درمورد ازدواج بنیامین (شایعه ازدواج او با بهاره افشاری) این بار این خواننده محبوب واقعا ازدواج کرده است!بنیامین در روز عشق ایرانی ( سپندارمذگان) عکسی از خودش را به همراه یک دختر منتشر کرد که خیلی قابل تشخیص نبود چرا که عکس از پشت سر آنها گرفته شده بود اما آنها دست در دست یکدیگر دیده می شدند!بنیامین که بخاطر بازی در فیلم سلام بمبئی که در آن نقش برادر گلزار را بازی می کند, قصد سفر به هند را داشت, عکسی از دخترش بارانا را منتشر کرده که در هواپیما با چهره ای خندان در کنار زنی به نام شایلی دیده می شود! تا اینکه در شب تولد 33 سالگی اش با انتشار پستی در روز هجدم شهریور ماه 94 و دو سال بعد از مرگ همسر اولش خبر از ازدواج مجدد داد که منجر به بروز شایعاتی شد.

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده15

همسر قبلی بنیامین بهادری

بارانا دختر بنیامین بهادری

بارانا بهادری (دختر بنیامین بهادری و نسیم حشمتی) ، خورشید کوچک ،دختر آفتابی که در 9 اردیبهشت ماه سال 90 متولد شد.. دختر بهاریِ بنیامین که با تولدش زندگی پدر را نورانی تر و بهاری تر کرد.بنیامین بهادری خواننده محبوب موسیقی پاپ و گروه اش که به خاطر اجرای کنسرت های دور اروپا به آلمان سفر کرده اند عکس تازه ای را از دخترش، بارانا در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.وی همراه با این عکس در نوشته ای از سفر به آلمان و دخترش گفته است:«ما تازه رسیدیم آلمان،شهر کلن، در چند متری رود راین، الان هم بارانا جان از شدت خستگی چرخ هاشو مثل هواپیما باز کرده و فرود اومده تو اتاق هتل. کاشکی واقعاً برای یه هفته یه کم با تو زندگی می کردم، با تو زندگی»

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده1

دختر بنیامین بهادری

تیپ متفاوت بنیامین بهادری

او درباره تیپ متفاوت خود گفت:«دوست دارم از ترکیب های مختلف استفاده کنم و به نظرم این خلاقیت ها در تیپ زدن بامزه است. الان خانمم به من مشورت می دهد. خیلی هم سخت نمی گیرم چون کار سنگینی نیست و بیشتر جنبه سرگرمی دارد. اما با همین نگاه سرگرمی هم می‎دانم از کسی مشورت بگیرم که اشتباه در کارش نیست.» بنیامین در آخرین کنسرت خود در لس انجلس کت و شلوار مشکی با کفش کتانی سفید ست کرده بود که بعد از آن چهره های مشهور زیادی از او تقلید کردند. او درباره این استایل جدید و خاص خود که بین ستاره های جوان مد کرده و اینکه دوست دارد با این تیپ نگاه ها را به سمت خود جذب کند، گفت:«همه ما از بچگی دوست داشتیم خوش تیپ باشیم و از پدر و مادر تا فامیل های نزدیک بگویند چه بچه خوشتیپی داریم. همه ما پیرو فرم و عرف جامعه مان لباس می پوشیم و حالا کمی هم به سلیقه شخصی مان در این فرم دست می بریم. لباس تا حدودی تیپ و مدل شخصیتی افراد را نشان می دهد و شاید به همین دلیل لباس پوشیدن مهم می شود اما به نظر من آنقدر نباید مهم بشود که از حالت سرگرمی خارج شود.»در زمینه لباس، نو بودن و برند بودن خیلی مهم نیست. مهم این است که تمیز، آراسته و مرتب باشیم. من آدم هایی را می شناسم که دویا در نهایت سه دست لباس دارند اما با همان دو، سه دست لباس همیشه خوش تیپ، تر و تمیز و شیک هستند. فکر می کنم خیلی ها با من هم عقیده باشند که الزاما برند و تنوع آدم ها را خوش تیپ نمی کند. شنیده اید که می گویند فلانی پولدار است ولی بلد نیست چطور لباس بپوشد. یعنی واقعا خوش تیپی ربطی به طبقه اجتماعی و اقتصادی آدم ها ندارد. من دوستی دارم که جنوب شهر زندگی می کند و لباس های محدودی هم دارد اما با همان چند دست لباس برطبق فصل بازی های قشنگی می کند و خیلی خوش تیپ و همیشه آراسته است؛ جنوبی ترین نقطه تهران هم زندگی می کند.»این خواننده پاپ همچنین اعتراف کرد:«برای لباس خیلی خرج نمی کنم و در این مورد متعادل هستم.»

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده12

بنیامین بهادری و همسرش

تک آهنگ ها

• تو که عید منی • نمازصبح • پریزاد • دوری • یه بار دیگه اشتباه کن • تله پاتی • یه روز از یاد تو • پیرهن • مادرانه • چند متر مکعب عشق • اصلاً صداش کردی • عشق احساسه • محدودیت • یه خونه • آشوب • هفته عشق • گریه در ماه • بوی عید • خط سوم • تا حالا عاشق شدی • موج محرم • قلب محرم

بازیگری

• سلام بمبئی

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده3

محمدرضا گلزارو بنیامین بهادری

آلبوم93

 1. قهوهفرید احمدی بنیامین نیما وارستهبنیامین بهادری
 2. جادوگر گیسو فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 3. مدار فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 4. دوباره چشمات فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 5. هفته عشق فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 6. دست نگه دار فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 7. عشق داغ من فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 8. یه خونه فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 9. فقط شبیه خودتی فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 10. گل یاس 2 فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 11. آشوب فرید احمدی بنیامین نیما وارسته
 12. عشق در روز قیامت فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

ویدیوی عذرخواهی بنیامین بهادری از همسرش دومش در برنامه زنده13

سلام بمبئی با حضور بنیامین بهادری

آلبوم 94

 1. اشکال فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو
 2. تظاهر فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو
 3. حواسم به توئه فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو
 4. دوره های عاشقی فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو
 5. بارانا فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو
 6. مه آلود فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو
 7. آهنگ شماره 4 فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو
 8. عاشق مثل ماه فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو
 9. به من اعتماد کن فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو