سفر لاکچری محمد رضا گلزار به دبی + عکس

20:41 - 1399/11/21
محمد رضا گلزار، بازیگر معروف سینما و تلویزیون، عکس هایی در رستوران بوراک دبی منتشر کرد.
سفر لاکچری محمد رضا گلزار به دبی

محمد گلزار در دبی در رستوران بوراک

سفر لاکچری محمد رضا گلزار به دبی + عکس7

در این تصویر محمد گلزار در دبی در یک رستوران شیک دیده می شود

محمدرضا گلزار بازیگر خواننده و مجری سینمای ایران است که کار خودش را از نوازندگی در گروه آرین آغاز کرد. این بازیگر دوست داشتنی به تازگی در پروژه عاشقانه۲ ایفای نقش کرده بود و بعد از فارغ شدن از این پروژه مشغول تفریح و خوشگذرانی شده است.

عکس محمد گلزار در دبی

عکسی که محمدرضا گلزار از رستوران بوراک در دبی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

سفر لاکچری محمد رضا گلزار به دبی + عکس16

محمد گلزار در دبی

بد نیست درباره محمدرضا گلزار بیشتر بدانید

محمدرضا گلزار زادهٔ ۱ فروردین ۱۳۵۶ بازیگر، نوازنده، مجری، خواننده و مدل ایرانی است.

اصلیت او آذربایجانی و متولد تهران است. او در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازیکن والیبال بوده‌است. وی در لیگ برتر والیبال ۱۳۸۷ به عنوان مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی فعالیت می‌کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد.

سفر لاکچری محمد رضا گلزار به دبی + عکس6

محمد گلزار

تا سال سوم دبیرستان در رشتهٔ ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشتهٔ مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشتهٔ تجربی رفت و به قصد رشتهٔ دندان‌پزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشتهٔ مکانیک رفت. به بهانه عکس محمد گلزار در دبی درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

سفر لاکچری محمد رضا گلزار به دبی + عکس20

کودکی آقای بازیگر

او فارغ‌التحصیل رشتهٔ مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به‌عنوان گیتارنواز با گروه آریان آغاز کرد او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته‌است.گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساختهٔ ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

سفر لاکچری محمد رضا گلزار به دبی + عکس9

جوانی های گلزار

گلزار همچنین در زمینهٔ موسیقی گروه دارکوب را با همایون نصیری و دیگران راه‌اندازی کرد. سپس گروه ریزار (rezzar؛ مخفف رضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است. بازی گلزار در فیلم‌هایی از مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی با وجود دعوت شدن هر بار به دلایل گوناگونی مقدور نشد