منتفی شدن برگزاری دیدار ایران- بحرین در منامه

13:06 - 1399/11/21
برگزاری دیدار ایران و بحرین در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی همچنان در حاله ای از ابهام قرار دارد.
منتفی شدن برگزاری دیدار ایران- بحرین در منامه

به گزارش "ورزش سه"، این خبر را سایت «newsofbahrain» بحرین نوشته است و خبر داده فدراسیون فوتبال بحرین در مکاتبه با کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام آمادگی کرده در صورتی که این کنفدراسیون تصمیم بگیرد بازی های مقدماتی جام جهانی در گروه بحرین را به صورت متمرکز برگزار کند کشورش حاضر است این کار را انجام دهد و پذیرای هم تیم ها در روزهای کرونایی با رعایت پروتکل های بهداشتی باشد.

قرار بود بازی های باقی مانده مقدماتی جام جهانی 2022 همانند گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود اما به تازگی یک روزنامه عربستانی گزارش داده است AFC تمایل دارد این بازی ها را همانند دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز برگزار کند.

این تصمیم بدون شک به ضرر ایران تمام می شود به این دلیل که تیم ملی در 4 بازی باقی مانده در سه بازی میزبان است. از سویی بعید است AFC با درخواست بحرین موافقت کند به این دلیل که در صورت برگزاری بازی ها به صورت متمرکز کشور میزبان باید بیطرف باشد. تیم ملی کشورمان در گروه سوم با تیم های بحرین، عراق، کامبوج و هنگ کنگ قرار دارد.

گفتنی است دیدار رفت ایران – بحرین در منامه برگزار شد که تیم ایران با مربیگری ویلموتس نتیجه را واگذار کرد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.