اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی

12:51 - 1399/11/21
یورگن کلوپ بعد از باخت سنگین برابر سیتی به شدت عصبانی بود و ناراحتی خود را سر خبرنگار انگلیسی خالی کرد.
اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی

به گزارش "ورزش سه"، ویدیویی در توییتر منتشر شده که نشان می دهد در کنفرانس خبری پس از مسابقه، یکی از خبرنگاران از کلوپ قصد طرح سوالی در رابطه با فاصله امتیاز لیورپول با سیتی را دارد اما سرمربی لیورپول بلافاصله صحبت او را قطع می کند.

یورگن کلوپ ضمن پریدن در میان حرف خبرنگار مذکور خطاب به او گفت: "صادقانه فکر می کنم که تو واقعا باید بهتر از اینها برای انجام شغلت آماده شوی. چطور می توانی چنین سوالی بپرسی؟ تا جایی که من می دانم آنها 13 امتیاز از ما بیشتر دارند و این سوال راجع قهرمان شدن... فکر می کنی در این لحظه این سوال مناسبی است؟

تو فقط دو سوال می توانستی بپرسی و یکی از سوال هایت را خراب کردی. تقصیر خودت بود."

تبلیغات

اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی0

اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی7

كفش های ورزشی مردانه را با بهترین قیمت از اینجا مشاهده كنید

اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی5

در ادامه این خبرنگار نگون بخت که قصد داشت به ادامه سوالش بپردازد، باز هم اجازه کامل کردن جمله خود را پیدا نکرد، چرا که کلوپ در میان کلام او مدام تکرار می کرد: "تو فقط دو سوال داشتی، تو فقط دو سوال داشتی... حرامش کردی."

سوالی که این خبرنگار در پایان هم موفق نشد به طور کامل از کلوپ بپرسد، در واقع سوال به جایی بود: آیا لیورپول در حال حاضر بیشتر روی رسیدن به یکی از چهار رده برتر در لیگ برتر انگلیس و همچنین مسابقه در چمپیونزلیگ، که پس از باخت در آنفیلد قرار بود برگزار شود، متمرکز است؟

کلوپ در پایان پاسخ داد: "بله. اینکه واضح است. سعی می کنیم این کار را بکنیم."

کلوپ حتی فاصله دقیق امتیازی لیورپول با سیتی را نیز نمی دانست. منچسترسیتی اکنون در صدر جدول 10 امتیاز بیشتر از لیورپول دارد و یک بازی نیز کمتر انجام داده است.

هواداران در توییتر از این رفتار گستاخانه کلوپ و لحن بی ادبانه او با خبرنگاری که تنها مشغول انجام کارش بود، انتقاد کرده اند.

اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی18

جی موتی، خبرنگاری که این فیلم را منتشر کرده است، در توییتر خود نوشت: "من خودم در گذشته با سرمربیان بسیار سختی برخورد داشته ام اما او این قضیه را به سطح دیگری برده. ورای بچگانه بود."

اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی9

شخص دیگری نوشته: "از خبرنگار بخواهی که برای انجام شغلش آماده شود در صورتی که خود او فاصله با سیتی را نمی داند. فقط وقتی می برد خوشحال است."

اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی9

کاربر دیگری نوشته: "نقاب افتاد."

اوقات تلخی کلوپ با خبرنگار انگلیسی20

یکی دیگر از کاربران توییت کرده: "ببینید چطور خبرنگار خارجی را اذیت می کند، عجب عوضی."

عصبانیت کلوپ پس از شکست سنگین 4-1 در آنفیلد قابل درک است مخصوصا که در نیمه دوم بازی 4 گل دریافت کردند و دروازه بان معمولا مطمئنشان، الیسون، روی دو گل مقصر بود.

شرکت در کنفرانس مطبوعاتی پس از شکست در بازی برای هر سرمربی کار دشواری است. اما هیچ کدام از اینها بهانه ای برای بریدن حرف خبرنگار و تحقیر او با گفتن اینکه کارش را بلد نیست، نمی شود.

منبع ورزش 3