علاقه شدید گواردیولا به جذب ستاره بلژیکی

12:34 - 1399/11/21
پپ گواردیولا همچنان علاقه مند به جذب روملو لوکاکو مهاجم اینتر است و باشگاه منچستر سیتی قطعا در تابستان پیش رو اقدام به جذب این بازیکن خواهد کرد.
علاقه شدید گواردیولا به جذب ستاره بلژیکی

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد سرخیو آگوئرو پس از 10 سال حضور در ورزشگاه اتحاد و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچسترسیتی، تابستان امسال این باشگاه را ترک کند و سیتی به دنبال جایگزینی بزرگ برای پر کردن جای خالی سرخیو آگوئرو است. روملو لوکاکو، ملی پوش بلژیکی اینتر در این فصل عملکرد فوق العاده داشته و در تمام رقابت ها 20 بار برای تیم آنتونیو کونته گلزنی کرده است.

علاقه شدید گواردیولا به جذب ستاره بلژیکی2

البته روملو لوکاکو از رقیب منچسترسیتی یعنی منچستریونایتد به اینتر ملحق شد، اما نشریه اتلتیک مدعی شد نگرانی خاصی در مورد روابط این بازیکن با باشگاه سابقش وجود ندارد و در صورت تمایل خود لوکاکو این انتقال قطعی می شود. اما عملکرد روملو لوکاکو در ترکیب اینتر در این یک سال و نیم بقدری درخشان بوده که مدیران نراتزوری به هیچ وجه علاقه ای به فروش او ندارد.

تبلیغات

علاقه شدید گواردیولا به جذب ستاره بلژیکی16

علاقه شدید گواردیولا به جذب ستاره بلژیکی13

كفش های ورزشی مردانه را با بهترین قیمت از اینجا مشاهده كنید

علاقه شدید گواردیولا به جذب ستاره بلژیکی3

البته در این میان شاید تنها مشکلات مالی اینتر باعث جدایی روملو لوکاکو بشود. این تیم هنوز در پرداخت اقساط خرید اشرف حکیمی از رئال مادرید نیز ناکام بوده و در نهایت مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا ممکن است چاره ای جز فروش روملو لوکاکو پیش پای مدیران اینتر نگذارد. پپ گواردیولا علاقه خاصی به این مهاجم تنومند و بلژیکی دارد و در صورت ادامه مشکلات باشگاه اینتر، ممکن است علاقه سیتیزن ها به روملو لوکاکو جدی تر شده و در همین تابستان پیش رو دوباره او راهی لیگ برتر شود.

منبع ورزش 3