علاقه رئال به جذب هافبک خلاق اینتر

12:27 - 1399/11/21
باشگاه رئال مادرید قصد دارد برای تقویت تیم خود در تابستان امسال اقدام به جذب نیکولا بارلا هافبک تیم اینتر کند.
علاقه رئال به جذب هافبک خلاق اینتر

به گزارش "ورزش سه"، نیکولو بارلا در یک سال و نیم اخیر و زیر نظر آنتونیو کونته تبدیل به یکی از بهترین هافبک های اروپا شده و تیم های زیادی خواهان جذب او شده اند. نیکولو بارلا در این مدت به ترکیب ثابت تیم ملی ایتالیا نیز راه یافته و حالا نشریه آ.اس مدعی شد رئال مادرید نیز شرایط جذب این هافبک خلاق و 24 ساله را زیر نظر گرفته است.

علاقه رئال به جذب هافبک خلاق اینتر10

در ماه های اخیر اخباری در مورد تمایل بارسلونا، لیورپول و بایرن مونیخ نیز جذب نیکولو بارلا منتشر شده است. میانگین سنی خط هافبک رئال مادرید با حضور بازیکنانی چون لوکا مودریچ، کاسمیرو و تونی کروس رو به افزایش بوده و مدیران این باشگاه به دنبال جذب گزینه های جدید هستند. البته مدیران باشگاه اینتر از علاقه سایر باشگاه ها به جذب این بازیکن آگاه بوده و به زودی قصد دارند قرارداد این بازیکن را تمدید کنند. قرارداد فعلی بارلا با اینتر در سال 2024 به پایان می رسد و مذاکرات برای حفظ این هافبک ارزشمند آغاز شده است.

تبلیغات

علاقه رئال به جذب هافبک خلاق اینتر11

علاقه رئال به جذب هافبک خلاق اینتر3

ساعت مچی مردانه برند اینویکتا با موتور سویسی را با بهترین قیمت بخر!

علاقه رئال به جذب هافبک خلاق اینتر15

نیکولو بارلا در ماه‌های اخیر با ثبت سه گل و ارسال 10 پاس گل در 30 مسابقه یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایتالیا بوده و نقش مهمی در اوج گیری نراتزوری داشته است. رقمی در حدود 55 میلیون یورو برای خرید نیکولو بارلا تعیین شده، اما بعید است اینتر تمایلی به فروش او داشته باشد.

منبع ورزش 3