آمادگی کامل تراکتور برای خرید ورزشگاه یادگار امام تبریز

12:07 - 1399/11/21
تیم تراکتور سازی آمادگی خود را برای خرید ورزشگاه یادگار امام تبریز اعلام کرد.
آمادگی کامل تراکتور برای خرید ورزشگاه یادگار امام تبریز

به گزارش "ورزش سه"، مجموعه یادگار امام که در بخش کوهستانی شهر تبریز واقع شده، در حالی که سومین دهه زندگی خود را آغاز کرده که قسمت های مختلف و غیرفوتبالی آن هنوز به بهره برداری نرسیده اند و حالامدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی می‌گوید که «نیازمند حضور بخش خصوصی» هستیم.

این در حالی است که باشگاه تراکتور نیز به دنبال این است که استادیوم یادگار را در اختیار گیرد تا نه به عنوان مستاجر بلکه در قامت صاحب زمین از آن بهره ببرد و احتمالا طرح های خود را اجرایی کند. بهتاج در این باره گفته است: « در جلسه ای که آقای سیاح، مدیرعامل باشگاه تراکتور با بنده داشت، این خواسته باشگاه را مطرح کرد که ما انجام آن را موکول به ارایه نظرات کارشناسی کردیم.»

وی افزود: «امیدوارم با مشخص شدن جزییات خواسته باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتور مبنی بر اینکه چه بخش هایی از مجموعه ورزشی یادگار امام را می خواهند در اختیار بگیرند، شناسایی موانع موجود و رفع آنها، قرارداد لازم در این خصوص بین طرفین منعقد شود.»

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.