گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده + فیلم

12:06 - 1399/11/21
نجمه جودکی، مجری با انرژی تلویزیون، برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده اشک ریخت.
گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده

گریه نجمه جودکی , گریه نجمه جودکی روی انتن شبکه سه و بازگویی فرزند طلاق بودن اش و سختی هایی که مادرش پس از طلاق کشید.

گریه نجمه جودکی

گریه نجمه جودکی , گریه نجمه جودکی روی انتن شبکه سه و بازگویی فرزند طلاق بودن اش و سختی هایی که مادرش پس از طلاق کشید.

گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده + فیلم6

بیوگرافی نجمه جودکی

نجمه جودکی مجری تلویزیون متولد ۲۱ آبان است. کار خود را از اواخر سال ۸۷ از رادیو جوان شروع کرد و از سال ۱۳۸۸ با برنامه شب ایرونی از شبکه جام جم وارد تلویزیون شد.

دوران کودکی نجمه جودکی

کارش را با اجرای قاب سفید و یار مهربان از شبکه ۲، نردبان از شبکه ۵ ادامه داد. در شهریور ۸۹ با اجرای برنامه ی زنده فرصت ویژه سیمای خانواده وارد شبکه یک شد. فرصت ویژه تا اسفند ۸۹ به مدت هفت ماه ادامه پیدا کرد. اما در تابستان ۱۳۹۰ با اجرای برنامه کمی متفاوت از شبکه ۱ به یکی از محبوب ترین مجریان زن تلویزیون بدل گشت. در نظر سنجی مجریان شبکه یک به عنوان بهترین مجری شبکه یک از سوی مردم انتخاب شد و حتی نامش بالاتر از محمد رضا شهیدی فرد قرار گرفت. برنامه سین مثل سریال (جشنواره انتخاب بهترین سریال شبکه یک در دهه ۸۰) را به همراه محمد سلوکی در نوروز ۹۰ اجرا کرد.

گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده + فیلم10

ازدواج نجمه جودکی

نجمه جودکی مجری زن تلویزیون با انتشار این عکس در اینستاگرامش، از ازدواج خود خبر داد.جودکی نوروز امسال ویژه برنامه نوروزی گلبهار را در حال پخش دارد.

گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده + فیلم3

نجمه جودکی و همسرش مهدی پارسازاده

او با انتشار این عکس نوشت : ” تو از کجا پیدات شد که با دلم حرف زدی… من عاشق این رابطه ام.. به زندگیم خوش اومدی.. تو از کجا پیدات شد تو بازی بی قاعده… به ذهنمم نمیرسید خدا تو رو به من بده… من خوب بودم قبل تو…بعد از تو من بهتر شدم…

گفتگوی جذاب با نجمه جودکی

ازنظرسنجی سال ۱۳۹۰ شروع کنیم که بهترین مجری شبکه یک شدید.

مهران دوستی به من اطلاع داد که تو اول شدی و من به تو افتخار می کنم.ایشان برای من مثل یک پدر بود.البته در آن برهه از زمان مردم سبک اجرای من را می پذیرفتند، وگرنه آقای شهیدی فر در گفت وگو از من بسیار حرفه ای تر است.در آن زمان من چهره جدیدی برای تلویزیون بودم و حتما لطف خدا شامل حال من شد.

در اجرا هایتان چقدر خودتان بودید؟

من خیلی آدم یکدستی نیستم و مدام در حال تغییر هستم.در طول زندگی شخصی ام نیز به همین صورت عمل می کنم.وقتی در حال اجرا هستم همیشه و در همه جا خوشحالم و لبخند از روی لبانم محو نمی شود.همیشه سعی کردم قبل از اجرا هایم خیلی با آدم هایی که حالم را دگرگون می کنند در ارتباط نباشم که اجرایی خوب و عالی داشته باشم.در اجرا هایم کاملا خودم هستم، منتها خودمی که سعی کرده است در لحظه اجرا خودش را متعلق به مردم بداند و به هیچ چیز دیگری فکر نکند.به این فکر می کنم که نجمه جودکی باشم که خودش از نوع تلویزیونی است؛ خودم را مدیون مردم می بینم و در آن یک ساعتی که اجرا می کنم مال مردم هستم، باید زندگی شخصی خود را فراموش کنم و با مردم باشم./گریه نجمه جودکی

گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده + فیلم13

نجمه جودکی

در اجرا هایتان خیلی بداهه صحبت می کنید، فکر نمی کنید این شیوه اجرا به جذب مخاطب لطمه وارد کند.

من چنین تفکری از اجرا هایم ندارم و فکر نمی کنم این شیوه اجرا از مخاطب من بکاهد.من کلا از متن فراری هستم و سعی می کنم در برنامه هایم نکته هایی از پیش تعیین شده پیش خودم داشته باشم، مگر این که اتفاق خاصی بیفتد و با آن متن ارتباط برقرار کنم و در اجرایم از آن استفاده کنم.احساس می کنم در قالب گذاشتن مجری باعث بروز اتفاق خوبی در کار نخواهد شد و مردم ما را پس می زنند.

در دوربین زنده بداهه گویی کار بسیار مشکلی است، در این شرایط با مشکلات و استرس مواجه نمی شوید؟

در برنامه غیر زنده اجرا برایم خیلی سخت تر است، برنامه ای که اجرا در آن زنده است روح تازه ای در آن جریان دارد و احساس می کنم چون مردم به من نگاه می کنند این دوربین به من حرف می دهد و این بسیار زیباست.به نظر من این بداهه گویی در برنامه زنده باید بیشتر اتفاق بیفتد.پله اول این است که خودت را نسبت به دیگران بیشتر قبول داشته باشی، به شرط این که به مرز غرور کاذب نرسی.خودباوری و غرور هر دو یک کلمه است ولی کمی رنگ هایشان با هم فرق دارد، در این کار ها باید اعتماد به نفس داشته باشی و به خود باوری برسی.زمانی می توانی خودت را باور داشته باشی که قدر خودت را در لحظات بدانی./گریه نجمه جودکی

گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده + فیلم17

عکس نجمه جودکی در شرایطی که فضای مجازی در بین مردم فراگیر شده است برای کم کردن حساسیتشان چه باید کرد؟ همه آدم ها خطا می کنند ولی ما مجری ها چون در اولویت دید هستیم، خطایمان هم در جلوی چشم قرار می گیرد.از کاه برایمان کوه می سازند.من نمی دانم چه باید کرد.

از «هفت ترانه» و نحوه حضورتان در این مجموعه برایمان بگویید.

من چهار سال در شبکه های داخلی ممنوع التصویر بودم و اجازه اجرا در شبکه های معاونت سیما را نداشتم.بعد از «سین مثل سریال» نوروز ۹۱ به شبکه شما و این برنامه دعوت شدم.در ابتدا نپذیرفتم، برنامه ای که مهمان نداشت و دکور بسیار ساده ای داشت جذب مخاطب برایش به سختی انجام می پذیرفت.در نهایت قبول کردم و به عنوان مجری این برنامه شروع به فعالیت کردم و بدون جایزه رکورد یک میلیون و نیم میلیون پیامک را زدم.بعد از مدتی برای جذابیت بیشتر احساس کردم که باید حرفه ای خواننده ها را بیان کنم و در لابه لای برنامه این صحبت ها را بیان می کردم.این ایده، برنامه را جذاب کرد و با استقبال مردمی مواجه شد.من «هفت ترانه» را دوست داشتم به خاطر این که به من اجازه داد خودم و قابلیت هایم را نشان دهم.این که برنامه ات را به چه صورت نمایش دهید که برای مخاطب جذاب باشد، واقعا در بهتر دیده شدن آن مجری موثر واقع می شود.من در «هفت ترانه» خیلی خودم بودم و این جزو افتخارات من است./گریه نجمه جودکی

گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده + فیلم19

تصاویر نجمه جودکی «هفت ترانه» در شرایطی که شدیدا از شما انتقاد می شد سروصدا کرد.

با این انتقادات چه برخوردی می کردید؟ نقد اگر خوب و به جا باشد من به آن فکر می کنم، جایی از کار اگر درست باشد در ادامه اجرا هایم لحاظ می کنم، بیننده حق دارد مجری خوش پوش ببیند.من در تمام برنامه هایم طراح لباس داشتم و برای پوششم ارزش قائل بودم، برای این که مخاطب باید مرا خوب ببیند.در مقابل انتقاد ها من فقط سکوت می کردم؛ به نظرم خوش پوشی که پوشیده باشد زیباست، من همیشه تلاشم را کردم که در این جهت پیش بروم.

به نظر شما یک مجری تلویزیون به چه میزان می تواند در جذب مخاطب یک برنامه موثر واقع شود؟ خیلی زیاد، نمونه بارزش همان «هفت ترانه» بود.مجری به شرطی موثر است که مردم او را بپذیرند و بعد خوب و بدت را قبول کنند.

یک اجرای استاندارد در ایران چه نوع اجرایی است؟ به نظر من یک مجری خیلی نباید خودش را هم سطح با مهمانش بداند، باید گفت و گویی را ترتیب بدهد که بیننده حس کند باز مجری برنامه قهرمان دیده خواهد شد.من برنامه هایی که خیلی قربان صدقه مهمان می روند را نمی پسندم، باید در جاهایی از برنامه چالش هرچند کوچک ایجاد کرد که به یک چاشنی خوب در برنامه تبدیل شود.مهران دوستی همیشه می گفت ۱۰ ثانیه طلایی برنامه را از دست ندهید وقتی که شما شروع می کنید اگر در آن ۱۰ ثانیه تیر را به مخاطب زدید همه چیز تمام است، ولی اگر نزدید مخاطب برنامه تان را رها می کند و در اولویت بعدی قرار می گیرید./گریه نجمه جودکی

گریه‌های نجمه جودکی برای طلاق پدر و مادرش در برنامه زنده + فیلم17

گریه نجمه جودکی از اجرا در تلویزیون در کنار کدام مجری بیشتر لذت بردید؟ محمد سلوکی در تلویزیون جزو کسانی است که خیلی به من کمک کرد، مخصوصا در «سین مثل سریال» و «این جا ایران» است و همیشه از اجرا در کنار او لذت می برم.

حضورتان در تلویزیون از جام جم شروع شد، خودتان این تجربه ها را چطور دیدید؟ من دوسال «این جا ایران است» را با محمد سلوکی اجرا می کردم و برنامه خوبی بود.طبق ذائقه مردم ایران در خارج ازکشور ساخته شد و در زمان خودش توانست حال مردم را خوب کند.

از «مثبت ۱۷» و نحوه حضورتان در این مجموعه برایمان بگویید.

بعد از این که مدیریت تلویزیون عوض شد من قرار بود که برگردم.سهیل سلیمانی که تهیه کننده «ثانیه ها» بودند، از من برای «مثبت ۱۷» دعوت به اجرا کرد؛ می توانم کاملا بگویم قسمتم این بود و خدا خواست در این برنامه حضور موثر داشته باشم.

کمی از سبک و سیاق برنامه «مثبت ۱۷» بگویید.

برنامه ای کاملا جوانانه است، به خاطر این مساله اسم این برنامه را «مثبت ۱۷» گذاشتیم.رنج سنی جوانان از ۱۷ سال تا ۳۲ سالگی است.ما با تمام مراکزی که با جوانان در ارتباط هستند مثل سازمان ملی جوانان و دانشگاه ها و سازمان ملی نخبگان درحال نامه نگاری هستیم و آیتم میز ریاست که به جوانان می گوییم که اگر قرار بود شما در جایگاه فلان مدیر قرار می گرفتید چه فعالیت هایی برای کمک به جامعه انجام می دادید، در این آیتم چند دقیقه ای جوانان به ایراد سخن می پردازند و آن مقام مسئول را نیز به نوعی با حرف هایشان به چالش می کشند.

فیلم گریه نجمه جودکی روی انتن شبکه سه