خشم سران بارسا از انتشار پست جنجالی

22:46 - 1399/11/20
نشریه فرانسوی امروز تصاویر جنجالی از حضور مسی در لباس پاریس منتشر کرد که در شبکه های اجتماعی موجی از انتقادات علیه این نشریه شکل گرفت.
خشم سران بارسا از انتشار پست جنجالی

به گزارش "ورزش سه"، جهان فوتبال در ماه های آینده در انتظار یک انتقال تاریخی و بزرگ خواهد بود و به نظر می رسد بعد از سالها، شایعات جدایی لیونل مسی از بارسلونا بالاخره به حقیقت منجر شده و این بازیکن بعد از دو دهه از رختکن بلوگرانا جدا خواهد شد. نشریه فرانس فوتبال امروز تصویری مونتاژ شده از لیونل مسی در لباس پاری سن ژرمن منتشر کرده و به ابعاد این انتقال احتمالی پرداخته است. تصویری که البته به مذاق هواداران بارسلونا خوش نیامده است.

خشم سران بارسا از انتشار پست جنجالی7

پشت پرده این انتقال لئوناردو، مدیر ورزشی برزیلی پی اس جی قرار دارد و نیمار نیز چندی قبل مدعی شد علاقه دارد فصل بعد دوباره با لئو مسی همبازی شود. همبازی سابق مسی علاقه زیادی به رقم خوردن این انتقال داشته و بارها به عناوین مختلف این موضوع را عنوان کرده است.

همچنین آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن و هموطن مسی نیز چند شب قبل اذعان داشت احتمال زیادی وجود دارد این بازیکن فصل بعد راهی پاریس شود که البته این مصاحبه چندان مورد رضایت کاپیتان بارسلونا قرار نگرفت. البته در هفته های اخیر فقط دی ماریا نبوده که در این رابطه صحبت کرده و نیمار، لئاندارو پارادس، لئوناردو و مائوریتسیو پوچتینو نیز در اظهارنظرهایی جداگانه علاقه خود را به این انتقال نشان داده اند.

این مصاحبه ها آنهم در فاصله یک هفته ماند به تقابل دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا موجبات خشم مدیران بارسلونا را فراهم ساخته و آنها به هر ترتیبی خواهان حفظ لیونل مسی در رختکن این باشگاه برای فصل آینده هستند.

اما به هر حال تا زمان مشخص شدن نام رئیس جدید باشگاه بارسلونا، همه چیز در هاله ای از ابهام قرار خواهد داشت و لیونل مسی در مورد آینده تصمیم نمی گیرد. رونالد کومان نیز چندی قبل رسما به این موضوع اعتراض کرده و صحبت ارکان باشگاه فرانسوی در مورد مسی را بی احترامی به بارسلونا توصیف کرد.

خشم سران بارسا از انتشار پست جنجالی7

منبع ورزش 3