نگرانی یونایتد بابت مصدومیت ستاره فرانسوی

22:28 - 1399/11/20
پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستر به دلیل مصدومیت فعلا از میادین دور خواهد بود.
نگرانی یونایتد بابت مصدومیت ستاره فرانسوی

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت پل پوگبا به روزهای خوب یکی از دلایل اصلی اوج گیری منچستریونایتد درهفته های اخیر بود، اما این بازیکن دچار مصدومیت ران پا شده و چند هفته قادر به حضور در ترکیب یونایتد نخواهد بود. پل پوگبا در سالهای اخیر بازی های فراوان و مهمی را به علت مصدومیت از دست داده و این روند در مورد او دوباره تکرار شده است.

نگرانی یونایتد بابت مصدومیت ستاره فرانسوی9

اوله گونار سولسشر گفت: "بهبود آسیب دیدگی پل پوگبا چند هفته طول می کشد. او تازه روند بهبودی خود را آغاز کرده، با کادر پزشکی کار می کند و ما امیدواریم پوگبا در اسرع وقت و در بهترین شرایط دوباره در ترکیب یونایتد قرار بگیرد. پل پوگبا برای ما بسیار مهم بوده و ما در مورد او هرگز ریسک نخواهیم کرد. اخیرا پوگبا به اوج رسیده بود از فوتبالش لذت می برد. وقتی بازیکنان را از دست می دهید، باید تلاش کنید هرچه بیشتر امتیاز کسب کرده و به پیروزی دست یابید."

تبلیغات

نگرانی یونایتد بابت مصدومیت ستاره فرانسوی9

نگرانی یونایتد بابت مصدومیت ستاره فرانسوی15

هودی و سویشرت را با 70% تخفیف در حراج پایان فصل بخر!

نگرانی یونایتد بابت مصدومیت ستاره فرانسوی19

به نظر می رسد پل پوگبا دیدار دور پنجم جام حذفی مقابل وستهام، بازی هفته بعد در لیگ برتر برابر وست بروم، مسابقه در لیگ اروپا مقابل رئال سوسیداد، نبرد با نیوکاسل و چلسی در لیگ برتر را از دست خواهد داد. با توجع به عدم مبادرت پل پوگبا به تمدید قرارداد، ممکن است این ماه های پایانی حضور او در اولدترافورد باشد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.