ستاره اسپانیایی دیگر جایی در ترکیب رئال ندارد

22:13 - 1399/11/20
ایسکو ستاره اسپانیایی رئال مادرید به احتمال فراوان در تابستان امسال رئال را به مقصد اورتون ترک خواهد کرد.
ستاره اسپانیایی دیگر جایی در ترکیب رئال ندارد

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید قصد دارد در تابستان پیش رو برخی بازیکنان با دستمزد بالای خود را به فروش رسانده و شرایط مالی باشگاه را بهبود بخشد. ایسکو تقریبا در این فصل به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده و جایی در اندیشه های زین الدین زیدان نداشته است. به نظر می رسد این بازیکن ماه های آخر حضور در رئال مادرید را سپری کرده و در آستانه جدایی از این تیم است.

ستاره اسپانیایی دیگر جایی در ترکیب رئال ندارد10

حالا موندو دپورتیوو مدعی شد باشگاه رئال مادرید آماده است تا ایسکو را با هزینه ای در حدود 20 میلیون یورو در تابستان به فروش برساند. اما این تیم حاضر بود تا این بازیکن را در ماه ژانویه نیز با پرداخت رقمی در همان حدود 20 میلیون واگذار کند، اما تیمی به صورت جدی برای خرید ایسکو اقدام نکرد و او در رئال مادرید ماندنی شد. به نظر می رسد ایسکو در صورت ترک رئال مادرید در تابستان احتمالا مجبور به کاهش دستمزد نیز خواهد بود.

تبلیغات

ستاره اسپانیایی دیگر جایی در ترکیب رئال ندارد0

ستاره اسپانیایی دیگر جایی در ترکیب رئال ندارد8

بهترین میکس قهوه برای ورزشکار ها ، تا 30% عضله سازی بیشتر!

ستاره اسپانیایی دیگر جایی در ترکیب رئال ندارد11

اورتون مدت هاست به دنبال جذب بازیکن ملی پوش اسپانیایی است و ممکن است ایسکو دوباره زیر نظر کارلو آنچلوتی بازی کند. ایسکو در بسیاری از بازی های این فصل رئال مادرید نیمکت نشین بوده و جالب اینجاست در این فصل تنها 13 دقیقه در لیگ قهرمانان بازی کرده است. بهترین روزهای ایسکو در رئال مادرید زیر نظر کارلتو رقم خورد و ممکن است این بازیکن دوباره در گودیسون پارک به روزهای اوج بازگردد.

منبع ورزش 3