دو دستگی در تیم رئال مادرید؛ راموس یا پرز؟

22:09 - 1399/11/20
گویا جنجال و حواشی در باشگاه رئال فعلا تمامی ندارد و همچنان اختلافات میان کاپیتان و رئیس این باشگاه وجود دارد.
دو دستگی در تیم رئال مادرید؛ راموس یا پرز؟

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس دو روز پیش به دلیل مصدومیت مینیسک زانو تن به جراحی داد و یک ماه و نیم به دور از میادین خواهد ماند. او که 4 بازی اخیر رئال را از دست داده، نزدیک به 8 بازی بعدی را نیز از دست خواهد داد و رئال باید فعلا به بازی بدون او عادت کند.

دو دستگی در تیم رئال مادرید؛ راموس یا پرز؟17

تبلیغات

دو دستگی در تیم رئال مادرید؛ راموس یا پرز؟13

دو دستگی در تیم رئال مادرید؛ راموس یا پرز؟9

بهترین میکس قهوه برای ورزشکار ها ، تا 30% عضله سازی بیشتر!

دو دستگی در تیم رئال مادرید؛ راموس یا پرز؟11

برخی معتقدند که سرخیو راموس به دلیل به بن بست خوردن تمدید قراردادش و عدم تمکین باشگاه به خواسته هایش، ترجیح داده در این موقعیت حساس جراحی کرده و معضلات زین الدین زیدان در دفاع را دوچندان کند اما شب گذشته در کادنا سر خلاف این موضوع به اثبات رسید.

طبق گزارش این شبکه رادیویی که به تایید مارکا و آاس نیز رسیده، سرخیو راموس در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر بیلبائو به زور آمپول خودش را به بازی رساند و 90 دقیقه در میدان بود.

دو دستگی در تیم رئال مادرید؛ راموس یا پرز؟17

او پیش از شروع بازی سه تزریق آمپول در زانوی خودش داشت و پس از بازی به خاطر درد یک تزریق دیگر هم انجام داد. راموس ابتدا ترجیح داد با فیزیوتراپی ریکاوری کند و از دوشنبه گذشته نیز تمریناتش را هم از سر گرفت ولی پنجشنبه شب و به دلیل بازگشت درد به زانو و در پی مشورت با پزشکان رئال، چاره را در جراحی دید. در واقع جراحی، آخرین گزینه کاپیتان رئال بود و او پس از امتحان تمام راه ها به این نتیجه رسید که باید زیر تیغ جراحی برود.

منبع ورزش 3