داور سرشناس انگلیسی تهدید به مرگ شد

22:05 - 1399/11/20
مایک دین داور معروف انگلیسی به خاطر حواشی فراوان داوری در دیدار وستهام فولام تهدید به مرگ شد.
داور سرشناس انگلیسی تهدید به مرگ شد

به گزارش "ورزش سه"، در جریان بازی وستهام و فولام، توماس سوچک هافبک دفاعی چکش ها با تصمیم مایک دین از زمین بازی اخراج شد.

باشگاه وست هم نیز نسبت به اخراج سوچک اعتراض کرد و امروز درخواست تجدید نظر این باشگاه تایید شده و کارت قرمز این هافبک 25 ساله بخشیده شد. بنابراین او می تواند چکش ها را در بازی مقابل منچستریونایتد همراهی کند.

داور سرشناس انگلیسی تهدید به مرگ شد20

تبلیغات

داور سرشناس انگلیسی تهدید به مرگ شد9

داور سرشناس انگلیسی تهدید به مرگ شد10

بهترین میکس قهوه برای ورزشکار ها ، تا 30% عضله سازی بیشتر!

داور سرشناس انگلیسی تهدید به مرگ شد11

در پی داوری جنجالی مایک دین او و خانواده اش با تهدید های مختلف جانی مواجه شده اند و این داور باتجربه موضوع را به اطلاع پلیس رسانده است.

مایک دین اعلام کرده است که او و خانواده اش به خصوص در شبکه های اجتماعی پیام های تهدید به مرگ دریافت کرده اند و امنیت جانی ندارند. به همین دلیل او این هفته از کمیته داوران درخواست کرده تا قضاوت هیچ دیداری به وی سپرده نشود.

داور سرشناس انگلیسی تهدید به مرگ شد19

طبق اعلام پلیس مرسی ساید، تحقیقات در این زمینه شروع شده است و بررسی حساب هایی که دین را تهدید به مرگ کرده اند، به دقت پیگیری خواهد شد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.