هم ردیفی استرلینگ با مسی و آگوئرو در شب گلزنی برابر لیورپول

22:01 - 1399/11/20
رحیم استرلینگ ستاره منچستر سیتی با گل زنی برابر لیورپول به یک رکورد جدید رسید.
هم ردیفی استرلینگ با مسی و آگوئرو در شب گلزنی برابر لیورپول

به گزارش "ورزش سه"، رحیم استرلینگ به سومین بازیکنی تبدیل شد که تحت هدایت پپ گواردیولا موفق شده به رکورد زدن 100 گل یا بیشتر از آن دست پیدا کند.

هم ردیفی استرلینگ با مسی و آگوئرو در شب گلزنی برابر لیورپول9

مهاجم منچسترسیتی در جریان پیروزی1-4 شب گذشته این تیم برابر لیورپول در آنفیلد موفق شد یکی از گل‌های تیمش را به ثمر برساند. سیتی با این پیروزی به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در صدر لیگ برتر ایستاد.

شاید گل استرلینگ چندان خاص و درخشان نبود اما از نظر شخصی، صدمین گل او تحت هدایت سرمربی سابق بارسلونا و بایرن مونیخ به حساب می‌آمد. خاص بودن این دستاورد برای بازیکن تیم ملی انگلیس زمانی مشخص خواهد شد که بدانیم تنها دو بازیکن پیش از این موفق شدند به چنین رکوردی دست پیدا کنند.

هم ردیفی استرلینگ با مسی و آگوئرو در شب گلزنی برابر لیورپول10

یکی از آنها سرخیو آگوئرو هم تیمی استرلینگ است که 120 گل تحت هدایت مربی اسپانیایی به ثمر رسانده و دیگری لیونل مسی برنده 6 توپ طلاست که موفق شده 212 گل تحت هدایت پپ گواردیولا با پیراهن بارسلونا بزند.

استرلینگ 26 ساله از سال 2015 در سیتی حضور داشته و گواردیولا یک سال بعد به این تیم پیوست تا دوران درخشانی را به همراه این بازیکن در ورزشگاه اتحاد سپری کرده باشد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.