شکایت استقلال از وریا غفوری منتفی شد

21:07 - 1399/11/20
باشگاه استقلال ضمن رد شایعه شکایت باشگاه از وریا غفوری اذعان داشت که باشگاه به هیچ عنوان به دنبال شکایت از وریا غفوری نبوده است.
شکایت استقلال از وریا غفوری منتفی شد

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته موضوع نامه ای که باشگاه استقلال به خاطر افزایش مبلغ قرارداد وریا غفوری به کمیته اخلاق نوشته بود، در رسانه‌ها انتشار یافت و این مساله سر و صدای زیادی به راه انداخت. از این رو تصورات برخی اینگونه بود که استقلال از کاپیتان خودش به کمیته اخلاق شکایت کرده اما احمد مددی مدیرعامل باشگاه روز گذشته این موضوع را تکذیب کرد.

با این حال امروز سایت باشگاه استقلال نیز در اطلاعیه ای به طور رسمی به تکذیب موضوع شکایت از وریا غفوری پرداخت و نوشت: «در روزهای اخیر اخبار و شایعات نادرستی در خصوص شکایت باشگاه استقلال در کمیته اخلاق و سایر نهادها از برخی بازیکنان این تیم در رسانه‌ها منتشر شده که به این وسیله اخبار مذکور تکذیب می‌شود.»

باشگاه استقلال در بخش دوم این اطلاعیه آورده است:‌«باشگاه استقلال حق شکایت از رسانه‌های حاشیه پرداز را برای خود محفوظ می‌داند و از هواداران خود می‌خواهد توجه به شایعات و حواشی نداشته باشند چراکه حاشیه سازان از هیچ فرصتی جهت لطمه زدن به این باشگاه دریغ نخواهند کرد.»

گفتنی است؛ وریا غفوری امروز در محل تمرین استقلال هم حضور یافت تا شائبه ها درباره وضعیت او از بین برود.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.