مشکل مالی دیاباته با باشگاه حل شد

14:19 - 1399/11/20
بالاخره بعد از کش و قوس فراوان مطالبات دیاباته مهاجم استقلال پرداخت شد.
مشکل مالی دیاباته با باشگاه حل شد

به گزارش "ورزش سه"، شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی باشگاه استقلال که از چند وقت پیش مصدوم شده بود، نمی توانست برای تیمش به میدان برود که در این زمینه، شائبه هایی مبنی بر مصدوم نبودن شیخ مطرح و اعلام شد این بازیکن به دلیل عدم دریافت مطالباتش در تمرینات شرکت نمی کند.

این خبر توسط باشگاه استقلال به شدت تکذیب شد و از آزمایشات پزشکی دیاباته نیز می شد به این مسئله پی برد که این بازیکن دچار مصدومیت شده است و احتمالا از دیدار با سپاهان استقلال را همراهی کند.

اما بنا به اعلام سایت رسمی استقلال، دیاباته امروز ظهر در محل باشگاه حاضر شد و با احمد مددی مدیرعامل آبی پوشان دیدار و گفت‌وگو کرد. در این جلسه مطالبات دیاباته به او پرداخت شد.

مشکل مالی دیاباته با باشگاه حل شد5

دیاباته در این جلسه خطاب به مدیرعامل استقلال گفت که به دلیل مصدومیت نتوانسته در فصل جاری برای استقلال زیاد مثمر ثمر باشد ولی امیدوار است که در نیم فصل دوم و بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بتواند بیشتر به تیم کمک کند و در نهایت استقلال به قهرمانی دست پیدا کند.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.