غیبت فکری و عمران زاده در تمرین امروز استقلال

14:15 - 1399/11/20
در تمرین امروز استقلال محمودی فکری و حنیف عمران زاده حضور نداشتند.
غیبت فکری و عمران زاده در تمرین امروز استقلال

به گزارش "ورزش سه"، استقلالی ها که چند روز پرحاشیه را پشت سرگذاشتند، امروز در مجموعه تمرینی انقلاب گرد هم آمدند و با برگزاری یک جلسه تمرینی، خود را برای دیدار مقابل سپاهان آماده کردند.

در جلسه تمرینی امروز، وریا غفوری که روز شنبه و پس از دیدار مقابل نساجی در تمرینات شرکت نکرده بود، حضور داشت و با پرویز مظلومی و نصرالله عبداللهی به گفتگو پرداخت.

بازیکنان استقلال بعد از گرم کردن و پاسکاری ترکیبی، به مرور یک تاکتیک تیمی و سپس پرس توپ در قالب چهار گروه پرداختند. بخش پایانی این تمرین را فوتبال درون تیمی تشکیل داد. آبی‌های پایتخت یک جلسه تمرینی وزنه را هم عصر امروز پشت سر خواهند گذاشت.

در این جلسه تمرینی محمود فکری به دلیل حضور در یک جلسه و حنیف عمران‌زاده به دلیل ابتلا به کرونا غایب بودند. محمد حسین مرادمند در این جلسه تمرینی حضور داشت و در کارهای گروهی شرکت کرد. شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی استقلال نیز در این جلسه تمرینی به صورت اختصاصی کار کرد و پزشکان تیم در حال تلاش برای رساندن او به بازی مقابل سپاهان هستند.

همچنین، پیش از تمرین روز دوشنبه استقلال، از مجموعه این تیم تست کرونا گرفته شد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.