پرسپولیس در حال حاظر در شرایط خوبی قرار دارد

13:50 - 1399/11/20
مطهری مربی پرسپولیس معتقد است که در شرایط فعلی آرامش به باشگاه پرسپولیس برگشته و این تیم شرایط خوبی را سپری می کند.
پرسپولیس در حال حاظر در شرایط خوبی قرار دارد

به گزارش "ورزش سه"، حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان درباره این دیدار گفت: فقدان دو اسطوره باشگاه پرسپولیس مهرداد میناوند عزیز علی انصاریان را تسلیت می‌گویم. غم بزرگی است و آدم با آن کنار نمی‌آید. این بچه ها هر جا که بودند شادی و مهربانی را به آن جا عرضه می‌کردند. به خانواده آن ها تسلیت می‌گویم و امیدوارم خانواده شان صحیح و سلامت باشند.

وی درباره بازی گفت: مس رفسنجان باشگاهی است که ساختار دارد و حضور این تیم ها در لیگ برتر جذابیت خاصی به لیگ می‌دهد. آن ها پرامکانات هستند و کار برای بازیکنان راحت تر است. گروه فنی خوب و زحمت کشی دارند و تا اینجای کار پدیده لیگ برتر بوده اند. خیلی باید مراقب باشیم، از زوایای مختلف بررسی کردیم و تیمی هستند که زیرکانه فوتبال بازی می‌کنند و نکته اساسی که دارند در بخش انتقال از دفاع به حمله خیلی خوب کار می‌کنند. دفاع تیمی خوب و انتقال به حمله خوبی دارند و باید بتوانیم این بخش از کارشان را کنترل کنیم. تیم ها جلوی پرسپولیس فشرده بازی می‌کنند و دنبال ضد حمله هستند. طبق معمول بازی مالکانه را انجام می‌دهیم و در آن بخشی که گفتم باید مراقبت کنیم. تمام بازی های لیگ سختی خاص خودش را دارد اما ما پرسپولیس هستیم با ذهن برنده خواه. این را شما در تمرین ما هم می‌بینید که بچه های با صداقت و تعهد تمام کار می‌کنند و نمونه اش سیدجلال حسینی ستون و لیدر تیم است. بنا به نیاز تیممان بعضی از بازیکنان در پست های غیرتخصصی بازی کردند که من از آن ها کمال تشکر را دارم چون با تمام وجودشان تلاش می‌کنند که پرسپولیس بزرگی کنند.

مطهری درباره مس رفسنجان عنوان کرد: این تیم سال اول حضور در لیگ برتر را سپری می‌کند. شما زمانی که به لیگ برتر می‌آیید نیاز به هماهنگی دارید، مس کرمان در پنج هفته اول گل زده هم نداشت اما به مرور بهتر شد و این طبیعی است. مس رفسنجان قابل احترام است.

منبع ورزش 3