صحبت های کاپیتان پرسپولیس درباره فوت پیشکسوتان باشگاه

12:57 - 1399/11/20
سید جلال حسینی مدافع باتجربه پرسپولیس اذعان داشت باشگاه و بازیکنان بابت فوت میناوند و انصاریان در شرایط مناسبی قرار ندارند.
صحبت های کاپیتان پرسپولیس درباره فوت پیشکسوتان باشگاه

سید جلال حسینی درباره بازگشت مهدی ترابی، تولد خودش، درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان و ... صحبت کرد.

به گزارش طرفداری، گفتگوی سید جلال حسینی با ایران ورزشی را می خوانید:

سید چند روز پیش تولدت بود اما گویا هیچ جشنی نگرفته بودی؟

بله چند روز پیش بود اما من هیچ جشن تولدی نگرفتم و طبیعی هم بود در شرایطی که دو تن از بهترین عزیزان خودمان را از دست دادیم هیچ تولدی در کار نباشد.

سید از گل سه امتیازی ‌ات مقابل تیم تراکتور می ‌خواستیم حرف بزنی. واقعاً چگونه است که در سن 39 سالگی باز هم باصلابت کار می‌ کنی و با این قدرت ضربه سر می‌ زنی. حتی در چند صحنه هم دیدیم که سر توپ می‌ زدی و قصد دریبل زدن داشتی!

خدا را شکر که مقابل تراکتور همه بچه‌ ها یکی از بهترین بازی ‌های خودشان را ارائه دادند و دیدید که چقدر موقعیت گل مقابل دروازه تیم تراکتور خلق کردیم و عالی بازی کردیم و واقعاً استحقاق برد و کسب سه امتیاز را داشتیم و خوشحالم که سه امتیاز حساس این بازی را کسب کردیم و در مسیر خودمان با موفقیت پیش رفتیم. من هم به عنوان بازیکن پرسپولیس در آن صحنه جلو رفتم. احمد ضربه ایستگاهی خوبی را سانتر کرد و خدا را شکر که من هم با ضربه سر توپ را به گل تبدیل کردم و زحمات بچه‌ ها را کامل کردم. سن هم فقط یک عدد است و همین قدر می‌ توانم به شما بگویم که خدا را شکر شرایط خیلی خوبی دارم و همراه بچه ‌های تیم در آمادگی کامل قرار دارم. همیشه هم سعی می‌ کنم به بهترین شکل تمرین کنم و خودم را در بهترین فرم ممکن قرار دهم و برای تیمم مفید واقع شوم.

و شادی بعد از گل هم نداشتی.

بله طبیعی بود در شرایطی که دو تن از عزیزان و وفادارترین و متعصب ‌ترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس را از دست دادیم هیچ شادی ‌ای نداشته باشیم. به احترام فوت علی انصاریان و مهرداد میناوند هیچ شادی‌ای نکردیم و دیدید که چند تن از بازیکنان مان فقط عدد هشت را به نشانه همدردی با خانواده انصاریان و هواداران نشان دادند.

واقعاً اینکه بعد از فوت میناوند در دقیقه 25 گل می ‌زنید و خودتان هم بعد از درگذشت انصاریان در دقیقه 8 گل می‌ زنید چه احساسی دارید و این موضوع را به چه علتی وابسته می ‌دانید؟

همه می ‌دانند علی انصاریان و مهرداد میناوند با چه تعصبی بازی ‌ها و نتایج تیم ما را دنبال می ‌کردند و نتایج و موفقیت ‌های پرسپولیس چقدر برای این دو عزیز اهمیت داشت. از همین رو حتماً دعای خیر دو پرسپولیسی بدرقه ما بوده که توانستیم موفق شویم و راه خودمان را با موفقیت ادامه دهیم و هر دو برد خودمان مقابل ماشین ‌سازی و بعد از آن تراکتور را تقدیم روح مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز می ‌کنیم.

روز شنبه هم همه اعضای تیم بر سر مزار میناوند و انصاریان حاضر شدید. از احساس تان در این رابطه حرف بزنید.

فوت این دو بازیکن بزرگ پرسپولیس که جزو متعصب ‌ترین پرسپولیسی‌ ها بودند یکی از بدترین شوک ‌هایی بود که به ما وارد شد و باور کنید هنوز نتوانسته‌ ایم مرگ این دو عزیز و این دو خبر تلخ را باور و برای خودمان هضم کنیم.

ظاهراً فقدان این دو اتحاد بیشتری برای تیم پرسپولیس برای کسب موفقیت به وجود آورده است؟

تیم ما تیم متحد و یکدلی است و در هر بازی برای کسب بهترین نتیجه نهایت تلاش خودمان را انجام می ‌دهیم که نتایجی در حد نام پرسپولیس و برای خوشحالی هوادارانمان رقم بزنیم. در این رابطه باید این را هم اضافه کنم که در کنار این مواردی که گفتم حتماً برای شادی روح علی انصاریان و مهرداد میناوند سعی می‌ کنیم باز هم بهترین نتایج را کسب کنیم و روح آنها را شاد کنیم.

سه بازی حساس تا پایان نیم فصل دارید که اگر در آنها به پیروزی برسید با قهرمانی به استقبال نیم فصل دوم می ‌روید. چقدر نسبت به این موضوع خوشبین و امیدوار هستید؟

تمام بازی ‌های لیگ سخت است و ما می ‌دانیم که اصلاً کار راحتی نداریم و باید خیلی خیلی تلاش کنیم تا موفق شویم. بازی به بازی پیش می ‌رویم و حتماً سعی می ‌کنیم تا بیشترین امتیاز ممکن را بگیریم و با موفقیت نیم فصل اول را تمام کنیم. تیم‌هایی که ما با آنها بازی داریم جزو تیم‌ های خوب لیگ هستند. در اولویت نخست سعی می ‌کنیم با تمام قدرت از سد تیم مس رفسنجان بگذریم و شرایط خودمان را برای بازی ‌های دیگر و در جدول هموار‌تر سازیم.

نگفتید که آیا می‌ توانید 9 امتیاز سه بازی باقی مانده را کسب کنید؟

فقط می‌ توانم اینطور جواب این سؤال شما را بدهم که ارزش تک تک امتیازهای نیم فصل اول را می ‌دانیم و در راه و هدفی که پیش رو داریم اصلاً و به راحتی هیچ امتیازی را از دست نمی‌ دهیم و می‌ خواهیم با بیشترین و بهترین شرایط نیم فصل اول را تمام کنیم و به استقبال بازی ‌های نیم فصل دوم برویم.

در رابطه با بازگشت ترابی چه نظری دارید؟

مهدی بازیکن خوبی است و حتماً می ‌تواند به تیم ما کمک کند و امیدوارم با تمرینات خوبی که انجام می ‌دهد هر چه زودتر در بهترین فرم ممکن قرار گرفته و بتواند به تیم ما کمک کند.