تمجدید سرمربی بتیس از عملکرد مسی

12:50 - 1399/11/20
پیگرینی سرمربی رئال بتیس معتقد است که مسی نقش پر رنگی در پیروزی بارسا برایر تیمش داشته است.
تمجدید سرمربی بتیس از عملکرد مسی

مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی باشگاه رئال بتیس، پس از شکست مقابل بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از آ.اس، شب گذشته (یکشنبه) دو تیم بارسلونا و رئال بتیس به مصاف هم رفتند که در پایان، بلوگرانا با نتیجه 3-2 پیروز شد. مانوئل پیگرینی در مورد این بازی گفت:

این بازی دو طرفه بود. یک طرف، ما بودیم که نمایش تیمی خوبی داشتیم و پا به پای حریف می جنگیدیم. توانایی های خودمان را نشان دادیم اما نتوانستیم 3 امتیاز بازی را به دست آوریم. نمی توانیم از نتیجه راضی باشیم، چون شخصیت پیروزی داشتیم. مسی از لحظه ای که وارد شد به هدفش رسید و همچنین با گل به خودی که زدیم، بازی را به تساوی کشاند و در نهایت هم که 3-2 بازی را واگذار کردیم.

حذف از کوپا دل ری به ما آسیب زد اما مقابل بارسا با اعتماد به نفس بالایی بازی کردیم. ما با قدرت در لالیگا ادامه می دهیم و امیدوارم دستاوردی در این فصل داشته باشیم؛ زیرا شایستگی آن را داریم.

نبیل فکیر؟ او تاثیرگذاری بالایی روی بازی تیم ما دارد. در این بازی گل نزد؛ چون هر وقت به محوطه جریمه حریف نزدیک می شد، روی او خطا می کردند.

تعویض ها؟ ما خوب بازی کردیم ولی با تعویض ها، تیم را تازه نفس نگه داشتیم تا ریتم خوبی در بازی داشته باشیم. همیشه تفاسیر مختلفی در مورد تعویض ها هست.

ویکتور رویز؟ ترجیح می دهم در مورد عملکردهای فردی، به صورت خصوصی با بازیکنان صحبت کنم اما گل به خودی او، بد شانسی بود.

لیونل مسی؟ در فوتبال مهم نیست که چقدر با تاکتیک و برنامه ریزی جلو بروید؛ زیرا در آخر عملکردهای انفرادی و تکنیک های یک بازیکن تغییرات را ایجاد می کند. مسی بهترین بازیکن جهان است. هر وقت که وارد زمین می شود، تغییرات ایجاد می کند. لیونل مسی بود که بارسلونا را در این بازی نگه داشت اما ما هم می دانستیم که چگونه با او مقابله کنیم.

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.