برد شیرین بارسا مقابل بتیس

10:52 - 1399/11/20
تیم بارسلونا در دیدار مهیج و جذاب توانست برابر رئال بتیس با نتیجه سه بر دو پیروز شود.
برد شیرین بارسا مقابل بتیس

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان رونالد کومان که چند روز قبل در کوپا دل ری با نتیجه 5-3 گرانادا را شکست دادند، در دیدار امشب هم با گل ثانیه های پایانی ترنیکائو از سد بتیس عبور کردند.

برد شیرین بارسا مقابل بتیس6

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند اما اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه 25 نصیب بتیس شد ولی ضربه سر خوانمی از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد روی یک ارسال، کلمنت لنگله می توانست بارسا را پیش بیندازد اما ضربه سر او هم راهی به چهارچوب دروازه بتیس پیدا نکرد.

برد شیرین بارسا مقابل بتیس18

برد شیرین بارسا مقابل بتیس6

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 38، بورخا ایگلسیاس بتیس را پیش انداخت. روی یک ضدحمله سریع بود که ارسال زمینی امرسون از سمت راست مقابل دروازه به ایگلسیاس رسید و او هم با یک ضربه بغل پا کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول این بازیکنان بارسا بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت ویژه ای روی دروازه حریف ایجاد کنند و نیمه اول با برتری بتیس به پایان رسید.

برد شیرین بارسا مقابل بتیس18

نیمه دوم را بارسا هجومی آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 49، روی پاس دمبله، مینگسا کار را به تساوی بکشد اما واکنش خوب روبلس، دروازه بتیس را بسته نگه داشت.

حملات بارسا ادامه داشت اما در دقیقه 56، این بتیس بود که صاحب یک موقعیت خوب شد ولی ضربه خوانمی را تراشتگن با یک واکنش خوب مهار کرد.

برد شیرین بارسا مقابل بتیس13

برد شیرین بارسا مقابل بتیس13

در دقیقه 57 مسی به جای ریکی پوچ به زمین رفت و تنها سه دقیقه بعد گل تساوی بارسا را به ثمر رساند. ستاره آبی و اناری ها که با پاس دمبله درون محوطه جریمه بتیس صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دقیق توپ را به گوشه دروازه میزبان فرستاد.

برتری بارسا بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه 68، این تیم به گل دوم رسید. روی همکاری عالی مسی و آلبا، توپ در دهانه دروازه به گریزمان رسید و ضربه او بعد از برخورد به پای ویکتور روئیز وارد دروازه شد تا یک گل به خودی برای بارسا شکل بگیرد.

برد شیرین بارسا مقابل بتیس12

برد شیرین بارسا مقابل بتیس1

تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و در دقیقه 75، ویکتور روئیز با زدن گل دوم بتیس، اشتباهش را جبران کرد. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال نبیل فکیر را روئیز با ضربه سر تبدیل به گل تساوی کرد.

برد شیرین بارسا مقابل بتیس7

برد شیرین بارسا مقابل بتیس9

بارسا می توانست در دقیقه 79 باردیگر پیش بیفتد اما ضربه آزاد مسی به دیوار دفاعی برخورد کرد. در دقیقه 85 نوبت بازیکنان بتیس بود که تا آستانه زدن گل سوم پیش بروند اما دو واکنش عالی از تراشتگن، دروازه بارسا را بسته نگه داشت.

برد شیرین بارسا مقابل بتیس18

برد شیرین بارسا مقابل بتیس18

برد شیرین بارسا مقابل بتیس20

در مقابل این بارسا بود که در دقیقه 87 به گل برتری رسید. دفع ناقص مدافع بتیس روی پاس بلند مسی مقابل ترینکائو قرار گرفت و او هم با یک شوت تماشایی کار را تمام کرد.

تلاش تیم میزبان برای رسیدن به گل تساوی این بار ثمری نداشت و بارسا با نتیجه 3-2 به پیروزی رسید.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.