مهاجم سابق میلان مقابل استقلال

10:17 - 1399/11/20
تیم الاهلی عربستان حریف استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به جذب بازیکن سابق میلان نزدیک شده است.
مهاجم سابق میلان مقابل استقلال

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال الاهلی عربستان یکی از تیم های فعال در بازار نقل و انتقالات زمستانی بود و آنها با چندین بازیکن از جمله سعد ناطق مدافع تیم ملی عراق و آلخاندرو پوزوئلو بازیکن تیم تورنتو کانادا و بهترین بازیکن لیگ MLS آمریکا در سال گذشته وارد مذاکره شدند که هیچ کدام از این دو انتقال شکل نگرفت.

البته هرچند کار انتقال آلخاندرو پوزوئلو هنوز به طور کامل منتفی نشده اما سران الاهلی موفق شدند در آخرین ساعات از بازار نقل و انتقالات زمستانی در عربستان، کار انتقال امبایه نیانگ مهاجم سابق میلان ایتالیا و بازیکن فصل گذشته رن را به این باشگاه قطعی کنند.

فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی در توئیتی درخصوص انتقال نیانگ نوشت: «پس از کنسل شدن قرارداد با جنوا، امبایه نیانگ تا پایان فصل و به صورت قرضی از رن به الاهلی می پیوندد. معامله تمام شده است.»

مهاجم سابق میلان مقابل استقلال 8

نیانگ در فصل گذشته در 36 دیدار برای رن به میدان رفت و موفق شد 15 در رقابت های لاشمپیونه، جام حذفی فرانسه و لیگ اروپا برای این تیم گلزنی کند و 2 پاس گل نیز به هم تیمی هایش بدهد. او در این فصل بیشتر بازی ها را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد و تنها در 520 دقیقه برای این تیم فرانسوی به میدان رفت و تنها یک گل به ثمر رساند.

مهاجم سابق میلان مقابل استقلال 1

نیانگ در سال 2014 از تیم کان فرانسه به میلان پیوست ولی در طول زمانی که با این تیم ایتالیایی قرارداد داشت، به تیم های مونتپولیه، جنوا، واتفورد و تورینو قرض داده شد و در طی 79 دیداری که برای روسونری در رقابت های مختلف به میدان رفت، 12 گل زد و 9 پاس گل نیز داد.

الاهلی در گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با استقلال، الشرطه عراق و الدحیل قطر قرار دارد و این تیم که یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ عربستان است، پس از جذب امبایه نیانگ، همچنان به دنبال تقویت خطوط دفاعی خود است و آنها هنوز از جذب آلخاندرو پوزوئلو بازیکن تیم تورنتو کانادا و بهترین بازیکن لیگ MLS آمریکا در سال گذشته، مأیوس نشده اند.

مهاجم سابق میلان مقابل استقلال 15

منبع ورزش 3