علی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰ هم بدحال شد

10:52 - 1399/11/20
علی رضوانی، خبر نگار اخبار 20:30 بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.
علی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰ هم بدحال شد

در این مطلب می بینید که علی رضوانی خبرنگار صداوسیما به کرونا مبتلا شده است

علی رضوانی گزارشگر و مجری اخبار شبکه دو سیما است که اجرای برنامه بدون تعارف و خارج از گود اخبار بیست و سی را برعهده دارد. در اخبار به دست آمده متوجه شدیم که او به کرونا مبتلا شده است.

کرونای علی رضوانی خبرنگار

علی رضوانی، خبرنگار صداوسیما و مجری بدون تعارف بخش خبری ۲۰:۳۰ به علت ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری شد.

علی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰ هم بدحال شد14

علی رضوانی خبرنگار در بیمارستان

بد نیست بدانید علی رضوانی کیست؟

علی رضوانی در محله چیذر تهران به دنیا آمده است. وی زمانی که ۲۰ سال داشت به اصرار خواهرش که از کارمندان صدا و سیما است، در دوره‌های خبری صدا و سیما ثبت نام می‌کند؛ وی پس از شرکت در آزمون و نیز بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی توانست جذب سازمان شود و به عنوان خبرنگار فعالیت کند. خودش در این مورد می‌گوید در باشگاه خبرنگاران یک دوره دیگر هم گذراندم، ابتدا برنامه‌ای و سپس قراردادی با تلویزیون همکاری کردیم. ​

علی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰ هم بدحال شد11

مجری بدون تعارف

علی رضوانی قبل از حضور در حرفه خبرنگاری کونگ فو کار بوده است، تا جایی که به تیم ملی هم دعوت شده بود، اما ترجیح داد به دنبال علاقه اش برود.

علی رضوانی و رابطه با فوتبالیست ها

رضوانی می‌گوید که فوتبالیست‌ها هیچ رابطه خوبی با او و خارج از گود ندارند، اما رشته‌های مدال آور و مظلوم خیلی دوستش دارند. دلیل این موضوع هم شاید کاسه صبرشان باشد.

علی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰ هم بدحال شد8

علی رضوانی خبرنگار بیست و سی

«فوتبالیست‌های ما یک اخلاقی دارند. فکر می‌کنند توی رفاقت اصلا نباید از آن‌ها انتقاد کنی. اما اگر شما خارج از گود را ببینید می‌فهمید تابه حال پای همه فدراسیون‌ها به این برنامه بازشده.»، اما با جنبه‌ترین مسئولی که همیشه بخشی از آیتم خارج از گود است یک فوتبالی است: بی شک علی کفاشیان با جنبه‌ترین فرد ورزش ماست.

علی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰ هم بدحال شد13

مجری خارج از گود