چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس

10:42 - 1399/11/20
شیلا خداداد، بازیگر معروف و پرحاشیه ی سینما و تلویزیون، با انتشار پستی در اینستگرام، روز مادر را به مادرش تبریک گفت.
چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد

در این تصویر مادر شیلا خداداد را مشاهده می کنید

شیلا خداداد بازیگر خوش چهره و دوست داشتنی سینمای ایران است که با بازی در سریال مسافری از هند در تلویزیون دیده شد و همان مجموعه باعث معروفیتش شد. او با یک جراح زیبایی ازدواج کرده و دو فرزند دارد.

عکس مادر شیلا خداداد

عکسی که شیلا خداداد به مناسبت روز مادر از مادرش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس20

عکس مادر شیلا خداداد بازیگر

بد نیست واکنش شیلا خداداد به تعجب کاربران از موهای سفید و پیر شدنش را ببینید

موهای سفید شیلا خداداد به سوژه ی لایو اینستاگرامی دیروز این بازیگر سینما و تلویزیون بدل شد.

شیلا خداداد لایوی اینستاگرامی با مخاطبان صفحه ی خود داشت که در آن سفیدی موهای این بازیگر توجه کاربران را به خود جلب کرد.

کاربران در طول این لایو اینستاگرامی دائماً به موهای سفید شیلا خداداد اشاره می کردند و از او می پرسیدند چرا موهایش را رنگ نمی کند یا چرا تا این حد پیر شده.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس11

بازیگر خوش قیافه

این اظهارنظرهای کاربران دست آخر شیلا خداداد را به واکنش واداشت.

خداداد به طعنه از توجه کاربران به خودش تشکر کرد و گفت: «قاعدتاً اولین نفر خودتان متوجه سفیدی موهایتان می شوید. من اینطوری دوست دارم و فعلاً قصد رنگ کردن موهایم را ندارم.»به بهانه عکس مادر شیلا خداداد درباره لایو اینستاگرامی این بازیگر صحبت می کنیم

خداداد همچنین پیری و بالا رفتن سن را امری طبیعی بیان کرد و گفت: «در نظر بگیرید که چند سال از زمانی که کارم را شروع کردم می گذرد. الان ۴۰ سالم است و مشکلی هم با سن و سالم ندارم. هر قدر هم که برایم بنویسند پیر شدم ناراحت نمی شوم. چون انسان هر سال بزرگ تر می شود و پا به سن می گذارد و من سعی می کنم این روزها به دانشم اضافه کنم.»

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس10

خانواده خانم بازیگر

شیلا خداداد زاده ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شیلا خداداد با فرزین سرکارات ازدواج نموده‌است.پدر وی اهل تهران و مادرش اصالتا کرد مهاباد می‌باشد.

در مرداد سال ۱۳۹۸ کتاب «بعضی رازها را نباید نگه داشت» با موضوع آزار جنسی کودکان، با ترجمه شیلا خداداد رونمایی شد

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس1

زندگینامه:

شیلا خداداد در چهاردهم آبان ماه سال 1359 دریک خانواده کوچک و در شهر تهران به دنیا آمد.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس1

کودکی شیلا خداداد

او دوران تحصیل خود را با موفقیت سپری کرد و در سال 75 وارد دبیرستان شد . در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال 78 با معدل 17 فارق التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت . در دانشگاه رشته مهندسی فیزیک را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس9

شیلاخداداد

وی همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است. ورزش مورد علاقه او فوتبال و والیبال ، وتیم مورد علاقه اش استقلال است.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس18

شیلاخداداد طرفدار تیم استقلال

ماجرای آشنایی شیلا خداداد و همسرش:

شما چطور باهم آشنا شدید و چه شد به این نتیجه رسیدید که می توانید زندگی مشترک داشته باشید؟

من رفتم مطب دکتر وگفتم آقای دکتر،بینی من خیلی خوشگل است.لطفا اصرار نکنیدکه عمل کنم!دکترهم اصرارکردکه توحتما باید بینی ات را عمل کنی!من هم گفتم حالا چون شما اصرار داری،قبول بینی ام را عمل کن!(می خندد)

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس11

شیلا خداداد و همسرش

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس15

شیلا خدادادو همسرش درجشن حافظ

پس شما سراغ ایشان رفتید،نه ایشان سراغ شما؟!نه!ایشان پیش من آمدند که بینی شان راعمل کنند!دکترپیش من آمدندوگفتند نظرت درباره بینی من چیه؟!(می خندد)

اماخارج ازشوخی من ازچندتا ازهمکاران بازیگرم والبته یکی،دوتا ازدوستانم شنیده بودم که کار ایشان خیلی خوب است.من خیلی روی جراحی بینی حساسیت داشتم واصلا دلم نمی خواست قیافه ام عوض شود. سال ها بودکه دکتر می رفتم اما دلم راضی نمی شدکه عمل کنم.اما بالاخره با تعاریفی که از کار دکتر شنیده بودم،پیش ایشان رفتم و قبول کردم که بینی ام را عمل کنم.گویا قسمت این بودکه فرزین بینی من را عمل کندوما از طریق این جراحی،باهم آشنا شویم وازدواج کنیم.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس18

همسر و فرزند شیلاخداداد

دکترسرکارات : بعداز اینکه بینی اش را عمل کردم ودیدم خیلی خوب شده؛گفتم خودم با ایشان ازدواج کنم!(می خندد)به هرحال ایشان به واسطه همین جراحی به مطب من رفت و آمد داشتند.طی همین رفت و آمدها متوجه شدیم که اشتراکاتی داریم،به همین دلیل معاشرت هایمان را بیشتر کردیم تا بیشتر آشنا شویم.بعد از مدت کوتاهی هم به دلیل اینکه هیچکدام مان به معاشرت های طولانی و آشنایی های کشدار معتقد نبودیم،تصمیم به ازدواج گرفتیم.از طرف دیگر خانواده هایمان خیلی به لحاظ خاستگاه فرهنگی شبیه هم بودند وهمین مارابه اینکه زندگی مشترک تشکیل بدهیم،تشویق می کرد.بنابراین خیلی زود بانظر موافق مادونفر و خانواده هایمان،ازدواج کردیم.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس7

پسر شیلاخداداد

سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در 27 آبانماه 1392 در امریکابدنیا آمد. و دختر او ساتین در فروردین 96 بدنیا آمد. شیلا خداداد در پاسخ به سوال رضا رشید پور در مورد دلیل به دنیا آوردن فرزندش در امریکا گفت :چون من به امریکا خیلی سفر میکنم و پدرم در امریکا سکونت دارد و از طرفی خودم دارای اقامت در امریکا هستم دوست داشتم فرزندم هم ازاین امتیاز برخوردار باشد تا در آینده بدون هیچ مشکلی و تهیه ویزا به تمام کشورهای دنیا سفر کند.

او اولین بار بازیگری را با بازی در فیلم اعتراض کیمیایی شروع کرد . اعتراض جولانگاه خوبی برای یک جوان با استعداد کم تجربه مانند شیلا بود و بازی در کنار کسانی چون داریوش ارجمند، میترا حجار و محمد رضا فروتن تجربه خوبی برای او به شمار می رفت.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس3

فیلم اعتراض با بازی شیلا خداداد مدتی بعد حمید لبخنده کارگردان معروف سریال در پناه تو که خود بازیگرانی چون پارسا پیروز فر و لیعا زنگنه را به سینمای ایران شناسانده بود برای فیلم جدیدش یعنی آبی در کنار هدیه تهرانی،بهرام رادان و حسن جوهرچی از وجود شیلا خداداد بهره جست . شیلا در آبی نقش یک مادر جوان و بارداررا علی رغم سکانسهای محدود به خوبی ایفا کرد و همین مقدمه خوبی برای شناخته شدن وی در فیلم عیسی می آید علی ژکان تا در این فیلم هنرپیشه نقش اول زن باشد.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس6

بازی شیلا خداداد در سینمایی آبی

قاسم جعفری کاگردان خوش سلیقه صدا و سیما در یک اقدام بی سابقه در در تاریخ تلویزیون در دهه اخیر ،طرح یک سریال دو زبانه را به مرحله اجرا در آورد. سریال که از جذابیتهای خاص مردم هندوستان که همواره در کشور ما محبوبیت خاصی دارند استفاده کرد. ترکیب و تلفیق دو ملیت ،دو خانواده ،دو فرهنگ و دو زبان و تکرار همان داستانهای قدیمی فیلم های هندی که دختر و پسری عاشق هم می شوند و خانواده ها مخالفند و ساز ناکوک می زنند و با سنگ اندازی مشکلات فراوانی بر سر راه دو دلدار ایجاد می کنند تولید شد.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس11

مسافری از هند با هنرنمایی شیلا خداداد

نکته قابل توجه و در خور تحسین این سریال فرو رفتن ماهرانه و حرفه ای شیلا خداداد در قالب یک دختر نجیب زاده هندی است.ضمن این که با کوشش های مستمر و خالصانه زبان شناسی چون ایرج نوذری ،شیلا خداداد کاملا لهجه و گویشی هندی وار دارد می توان او را به عنوان یک دختر هندی تلقی کرد. و اما بازی آخر او در فیلم ازدواج به سبک ایرانی به کارگردانی حسین فتحی در کنار بازیگرانی مطرحی چون داریوش ارجمند فاطمه گودرزی، دانیل هولمز،لادن طباطبایی، محمد رضا شریفی نیا و حسام نواب صفوی نقش شرین را ایفا کرده است.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس3

بازی شیلا خداداد در ازدواج به سبک ایرانی

داستان از این قرار است که یک جوان آمریکایی برای شرکت در توری برای دیدن نقاط تاریخی ایران به آژانسی می رود که شیرین خانم (شیلا خداداد)در آن کار می کند و در همان نگاه اول ،مثل قصه های شاه پریان یک دل نه صد دل عاشق شیرین خانم می شود و دل به او می بازد . اما ماجرا به همین سادگی ها نیست حاج ابراهیم(داریوش ارجمند ) دختر به خارجی نمی دهد به خصوص از نوع آمریکایی اش باشد و حالا تازه کشمکش ها آغاز شده است.

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس7

شیلا خداداد و ایرج قادری در فیلم اکواریوم

کارنامه هنری و ثوابق هنری شیلا خداداد

کارهای سینمایی خانم خداداد

سال

نام فیلم کارگردان

1394 بادیگارد ابراهیم حاتمی کیا
1389 زنان ونوسی، مردان مریخی کاظم راست گفتار
1388 زمهریر علی روئین تن
1388 سن پطرزبورگ بهروز افخمی
1387 اخراجی ها 2 مسعود ده نمکی
1387 پسر تهرانی کاظم راست گفتار
1387 پاتو زمین نذار ایرج قادری

1387 پسر آدم، دختر حوا رامبد جوان
1387 خیابان بیست و چهارم سعید اسدی
1387 سایه وحشت عماد اسدی
1387 یک اشتباه کوچولو محسن دامادی
1385 سوغات فرنگ کامران قدکچیان
1384 آکواریوم ایرج قادری
1383 ازدواج به سبک ایرانی حسن فتحی

1381 قلب های ناآرام مجید مظفری
1380 عیسی می آید علی ژکان
1379 آبی حمید لبخنده
1378 اعتراض مسعود کیمیایی

مجموعه های تلویزونی با بازی شیلا خداداد

سال

مجموعه

کارگردان

پخش

1395

دورهمی

مهران مدیری

1394

دید در شب

رضا رشیدپور

1394

بیمار استاندارد

سعید آقاخانی

1387

پیامک از دیار باقی

سیروس مقدم

1381

مسافری از هند

قاسم جعفری

تصاویر شیلا خداداد در نقش های مختلف

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس9

شیلاخداداد و بهاره رهنمادر زنان ونوسی مردان مریخی

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس11

شیلاخدادداد و الهام حمیدی

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس1

شیلا خدادداد و پژمان بازغیو شبنم مقدمیدر جشن حافظ

چهره جوان و زیبای مادر شیلا خداداد +عکس4