افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد

10:10 - 1399/11/20
درامد میلیادری و میزان پولی که حسن فرخ نژاد برای خانواده اش در آمریکا می فرستد ، بازیگر سینما، لو رفت.
افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد

دعواهای حمید فرخ‌ نژاد با علی علیزاده و مصاحبه اینترنتی این بازیگر که در آن از درآمدش و میزان پولی که برای خانواده اش در آمریکا می فرستد جنجال های جدیدی درست کرده. در این مطلب ماجرای کامل دعوای علی علیزاده و حمید فرخ‌ نژاد و همچنین صحبت های جنجالی حمید فرخ‌ نژاد در مورد خانواده اش را بخوانید.

جنگ علی علیزاده و حمید فرخ‌ نژاد این روزها به یک سوژه داغ در رسانه تبدیل شده تا جایی که حمید فرخ‌ نژاد در یک مصاحبه اینترنتی از درآمدش ، خانواده اش و هزینه های زندگی آن ها در آمریکا صحبت کرد . اما این صحبت ها گویا باعث بدتر شدن اوضاع و انتقاد به این بازیگر شده است. در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور با حمید فرخ‌ نژاد و همه جنجال های اخیرش بیشتر آشنا شوید.

جنگ علی علیزاده و حمید فرخ‌ نژاد

حمید فرخ نژاد بازیگر و کارگردان ایرانی متولد ۲۸ فروردین ۱۳۴۸ در آبادان است. و ۴۸ سال سن و قد او ۱۸۸ سانتی متر می باشد.

فرخ نژاد فعالیت بازیگری خود را با فیلم بازی در فیلم در کوچه های عشق آغاز نمود که این فیلم در سال ۱۳۶۹ ساخته شد.

تحصیلات : حمید فرخ نژاد دارای مدرک کارگرانی تاتر از دانشکده هنر های زیبایی دانشگاه تهران می باشد.

فرخ نژاد با بازی در فیلم عروس آتش به شهرت بسیاری دست یافت.

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد1

بیوگرافی حمید فرخ‌ نژاد

ازدواج و همسر حمید فرخ‌ نژاد

همسر حمید فرخ نژاد فرزوان جلیلی فر که از طراحان صحنه و لباس سینما می باشد است و این زوج یک فرزند پسر هم به نام فربد نیز دارند.

درگیری علی علیزاده و حمید فرخ‌ نژاد

پس از اینکه حمید فرخ‌نژاد اعلام کرد همزمان با انتقاد علی علیزاده در اینستاگرام به وزارت اطلاعات احضار شده و به انتقاد علیزاده از پوشش انتقادهایش از مدیریت کشور در رسانه‌های فارسی‌زبان پاسخ داد، علی علیزاده با انتشار متنی دیگر، ادعاهایی را درباره فرخ‌نژاد شامل ارتباطش با محمد امامی، سرمایه‌گذاری در امریکا و دریافت دستمزد کلان از دولت احمدی‌نژاد مطرح کرد.

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد11

جدال علی علیزاده و حمید فرخ‌ نژاد

متن نامه علی علیزاده در پاسخ به حمید فرخ‌ نژاد :

«جناب آقای فرخ‌نژاد. سلام مجدد. اول، من یک فعال سیاسی و رسانه‌ای هستم. تمام زندگیم همینجا شفاف روبروی شما و مخاطبانم است. اگر گمان میکردم دستگیر کردن شما ذره‌ای امنیت هشتاد میلیون ایرانی را بیشتر تامین میکند و مانع ایجاد یک سوریه و لیبی دیگر میشود مطمین باشید به شکل علنی می‌نوشتم فرخ نژاد باید دستگیر شود.

آنقدر هم در این سالها دروغ از مدعیان صنعت حقوق بشر شنیده‌ام که نگران قضاوت و‌حمله شان نمی‌بودم. اما معتقدم هرگونه برخورد امنیتی با افرادی مثل شما در سالهای گذشته فقط و فقط باعث ایجاد مظلوم نمایی کاذب و محبوبیت کاذب برای افرادی مثل شما و گفتار سیاسی تان شده که صریحا معتقدم گفتار استعماری و وطن‌ستیزانه است. نه. آقای فرخ نژاد.

شما و بقیه سلبریتی‌هایی که این سالها الفبای غیرت ملی را زیر سوال بردند باید در مقابل افکار عمومی احضار و محاکمه شوند. شفاف شفاف. مقابل چشمهای مردم. نه اینکه بروید در مخفیگاه نیروهای امنیتی معامله کنید و بعدا با گرفتن دستمزدهای سنگین فیلمهای خاص بسازید.

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد19

عکس حمید فرخ‌ نژاد

دو- آقای فرخ‌نژاد. گفته‌اید چهل سال است با سکوت رسانه‌ها عده‌ای مال مردم خور و غارتگر بیت‌المال پولها را به حوالی جایی که من هستم برده‌اند. آقای فرخ نژاد. حوالی جایی که من هستم دقیقا یعنی کجا؟ شما مگر خودتان گرین کارت آمریکا ندارید؟ چقدر از اموال شما در آمریکا سرمایه‌گذاری شده؟ چقدر از ریالهای هشتاد میلیون مردم ایران را به دلار تبدیل کرده‌ و در آمریکا و کانادا به شکل ملک و آپارتمان سرمایه‌گذاری کرده‌اید؟

سه- آقای فرخ‌نژاد. شما دوستی عمیق و همکاری حرفه‌ای جدی با محمد امامی داشته‌اید. با او و فرزندانش در کانادا رفت و آمد خانوادگی هم دارید. چرا یک بار یک پست درباره محمد امامی نمیگذارید و به مخاطبانتان حقیقت رابطه تان با محمد امامی را نمیگویید؟ چرا نمیگویید محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد کسی است که سیزده هزار میلیارد تومن از صندوق بازنشستگی فرهنگیان دزدیده است. به همین راحتی. آقای فرخ نژاد.

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد1

درگیری علی علیزاده و حمید فرخ‌ نژاد

سیزده هزار میلیارد تومن میدانید یعنی چه؟ انهم وقتی دلار سه هزار تومن بود؟ آیا بخشی از پولی که رفیق شما با خیال راحت از نهصد هزار معلم مستضعف این کشور غارت کرد به جیب شما هم رسید؟ شما که اهل شفافیت هستید چرا بعد از پنج سال سکوت یک پست ناقابل درباره محمد امامی و رابطه خودتان با این فرد شفاف سازی نمیکنید؟

چهار-جناب آقای فرخ نژاد. از شخصیتهای فرهنگ خودمان نقل قول و حدیث نمی‌اورم. از رییس جمهور آمریکایی می‌اورم که گرین کارتش را دارید و پولی که از اقتصاد ایران در می اورید را سالی چند ماه انجا خرج و سرمایه گذاری میکنید. جان اف کندی رییس جمهوری امریکا میگوید: «نپرس کشورم برای من چه کرده. بپرس تو برای کشورت چه کردی؟»

حالا من از شما میپرسم. فقط یک فقره دستمزد شما در سال نود و دو برای فیلم استرداد چهارصد و هشتاد میلیون تومن یعنی معادل سه میلیارد تومن امروز بود. با این پول چه کردید؟ چقدر برایش مالیات دادید؟ آن موقع برای ندادن مالیات ارتباطات با نیروهای امنیتی و استفاده از پارتی بازی اشکالی نداشت؟ راستی شما که بچه آبادان هستید این سالها میتوانستید با ده درصد پول یک اپارتمان تان در امریکا، یک مدرسه در ابادان بسازید؟ چرا نساختید؟

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد18

حمید فرخ‌ نژاد در نقش سامورایی

پنج- آقای فرخ نژاد. شما نماد هستید. نماد فساد و تباهی و زوال فرهنگی. شما نماد کسی هستید که با محمد قالیباف فالوده میخورد و نیم ساعت بعدش با حسن روحانی بستنی میزند تا هر کدامشان رییس جمهور شدند او دستمزدهای چند صد میلیونی اش را از دست ندهد. شما نماد کسی هستید که سال هشتاد و هشت منتقد نظام بودید و همزمان هم از امنیتی ترین نهادهای نظام و همینطور از دولت احمدی نژاد حقوق های کلان میگرفتید و برایشان فیلم میساختید.

شما کسی هستید که در فرهنگ عامه میگویند «بچه زرنگ». و شما تازه به جای اینکه از نداشتن اصول اخلاقی سرافکنده شوید دو قورت و نیم تان باقی است و به این بچه زرنگ بودن افتخار هم میکنید. اما بچه زرنگ بودن شما و رفقایتان مثل محمد امامی امروز کار ما را به اینجا رسانده.

کسی از شما نخواسته نقد نکنید. بلکه خواسته با دشمن خارجی همکاری نکنید و با نویز و عربده‌کشی فضا را آلوده نکنید تا راه اصلاح و اندیشه و تغییر در این جامعه بسته نشود. تا آنها که سلامت مالی و اخلاقی ‌شان اثبات شده است و ذهن شان هم مستعمراتی و غربزده نیست، پا به میدان بگذارند و بدون اینکه به دشمن پاس گل بدهند، مقابل فساد و ناکارآمدی بایستند. نه کسانی که رفیق دزد هستند و شریک قافله.

پانوشت: تمام اطلاعات این متن با یک سرچ ساده اینترنتی بدست آمده.»

پاسخ حمید فرخ‌ نژاد به علی علیزاده

«خب چه افتخاری بالا تر از اینکه مورد غضب و حمله این مزدورهای مجازی قرار بگیری ، شما که در تهمت زدن بدون مدرک و اعترافات تلوزیونی و فتوشاپ و مونتاژ صاحب رساله ایید ، ولی خدا رو شکر هر چی بیشتر بکوبید ، عزت پیش مردم بالا تر میره ، هرچی با اکانت فیک بیشتر فحش بدید و پست بزارید حقانیت طرف بیشتر اثبات میشه. شما که نه دین دارید نه اخلاق ، توضیح دادن در باره تهمتها و حرفای بی اساستون چه فایده ایی داره ، همین فرمون برید جلو ، اونی که از شما فحش بخوره پیش مردم عزیزتره»

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد6

پاسخ حمید فرخ‌ نژاد به علی علیزاده

جنجال‌های عجیب و غریب درآمد میلیاردی حمید فرخ‌ نژاد

حمید فرخ‌نژاد در گفت و گوی اینترنتی اظهار داشت: هر ۶ ماه به محل اقامت همسر و فرزندم می‌روم تا گرین‌کارتم باطل نشود. در حال حاضر شرایط سختی را می‌گذارنم، من زیر ۱۰ هزار دلاری که ماهانه برای همسر و فرزندم می‌فرستم، زاییده‌ام! درآمد افراد مشهور همیشه محل بحث بوده است به ویژه در چند سال اخیر با گسترش فضای مجازی این مطالبه‌گری مسیر تازه‌ای پیدا کرده است. در این راستا درآمد بازیگران در ایران به دلیل اینکه ماهیت سینمای ایران مثل سایر بخش‌های دیگر وابسته به درآدهای نفتی است، باعث شده مردم در مسیر شفافیت از سلبریتی‌ها درباره درآمدهایشان پرسشگری کنند. چند روزی است که در شبکه‌های اجتماعی سوالاتی درباره درآمد حمید فرخ‌نژاد و سرمایه گذاری در خارج کشور مطرح شده است.

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد0

حمید فرخ‌ نژاد و پسرش فربد و خندوانه ای ها

مصاحبه حمید فرخ‌ نژاد در مورد درآمدش

۴۰ سال است که چراغ‌‌ها را خاموش کرده‌اند و می‌گویند ساکت باش!

حمید فرخ‌نژاد در این برنامه گفت: در کشور ما هر اتفاقی می‌افتد، می‌گویند ساکت باشید و سخنی به میان نیاورید. ۴۰ سال است که در این کشور همه چراغ‌ها را خاموش کرده‌اند و می‌گویند در شرایط حساس کنونی چیزی نگویید. مطبوعات هم ساکت شده‌اند و هیچ نمی‌گویند.

تبلیغ می‌کردم بهتر در می‌آوردم

وی بیان کرد: برخی به من می‌گویند که برای خودنمایی، نسبت به موضوعات اجتماعی یا سیاسی در صفحه اجتماعیت واکنش نشان می‌دهی. چه حماقتی است که من بخواهم برای دیده‌ شدن در صفحه اجتماعی‌ام درباره موضوعات مختلف واکنش نشان دهم. من اگر در صفحه اجتماعی‌ام که بیش از یک میلیون نفر فالوور دارد، تبلیغ می‌کردم، کلی پول در می‌آوردم.

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد5

مصاحبه حمید فرخ‌ نژاد

اقامت حمید فرخ‌ نژاد در آمریکا

دو تابعیتی هستم و گرین‌کارت نخبگی گرفته‌ام

این بازیگر سینمای ایران درباره موضوع دوتابعیتی‌ بودنش خاطرنشان کرد: درست است! من در یکی از کشورهای آمریکایی برای خود و خانواده‌ام اقامت گرفته‌ام و در حال حاضر همسر و پسرم در این کشور زندگی می‌کنند. اقامتی که من گرفتم از نوع اقامتی است که به نخبگان و هنرمندان می‌دهند که این گرین کارت، شامل اقامت و اجازه کار در آن کشور می‌شود.

مدرسه پسر حمید فرخ‌ نژاد

پسرم در گران‌قیمت‌ترین مدرسه تهران درس می‌خواند، اما بی‌علاقه بود

او درباره مدرسه پسرش گفت: فربد (پسر حمید فرخ‌نژاد) وقتی در ایران بود در یکی از گران‌قیمت‌ترین مدرسه‌های تهران درس می‌خواند؛ اما با این حال علاقه‌ای به رفتن به مدرسه نداشت. پسرم درحال حاضر در خارج از کشور ادامه تحصیل می‌دهد و بسیار علاقه‌مند به درس خواندن شده است. در آن کشور نفرستادن بچه به مدرسه نوعی تنبیه برای بچه به حساب می‌آید.

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد18

حمید فرخ‌ نژاد و پسرش

هر ماه ۱۰ هزار دلار برای خانواده‌ام می‌فرستم

فرح‌نژاد درباره زندگی در یکی از کشورهای آمریکایی اظهار کرد: هر ۶ ماه به محل اقامت همسر و فرزندم می‌روم تا گرین‌کارتم باطل نشود. در حال حاضر شرایط سختی را می‌گذارنم، من زیر ۱۰ هزار دلاری که ماهانه برای همسر و فرزندم می‌فرستم، زاییده‌ام!

معمولاً از پولشویی در فیلم‌ها دیر مطلع می‌شوم

وی درباره حضور بر سر پروژه‌هایی که در آن پولشویی می‌شود، گفت: اگر مطلع شوم که در یک پروژه پولشویی می‌شو، از بازی در آن خودداری می‌کنم؛ اما این موضوع جزء موضوعاتی است که کمتر از آن مطلع می‌شوم و اگر هم مطلع شوم بعد از ساخت پروژه‌ است.

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد11

گفتگو با حمید فرخ‌ نژاد

انتقاد تُند علی علیزاده از حمید فرخ نژاد

علی علیزاده، کارشناس شبکه فارسی زبان که مدتی است با حمید فرخ نژاد دچار تنش هایی شده است در آخرین توییت خود نوشت: فرخ نژاد یک «رابین هود» معکوس است: از شکم مردم فقیر ایران که با تحریم فقیرتر شدند ماهی ۱۵۰ میلیون تومن، معادل حقوق ۱۶۰ کارگر برمیدارد و به جیب ابرقدرت تحریم کننده این مردم، آمریکا میریزد. و تاره آن ۱۶۰ کارگر برای ۹۰۰ هزار تومن شان مالیات میدهند و فرخ نژاد تابحال یکریال هم نداده

افشای درآمد میلیاردی حمید فرخ نژاد0

توئیت علی علیزاده درباره مصاحبه حمید فرخ‌ نژاد