آزمون رتبه چهارم گران ترین بازیکن زنیت

09:48 - 1399/11/20
سردار آزمون مهاجم زنیت روسیه به چهارمین انتقال گران قیمت باشگاه تبدیل شد.
آزمون رتبه چهارم گران ترین بازیکن زنیت

به گزارش "ورزش سه"، وب سایت چمپیونات روسیه در گزارشی، به موضوع نقل و انتقالات باشگاه زنیت روسیه در بازار نقل و انتقالات زمستانی پرداخته و نوشته است که این باشگاه برای دومین سال پیاپی در خواب زمستانی به سر می برد و لیست این تیم در بازار ژانویه تغییری پیدا نکرده و آنها تنها اجازه جدایی به بعضی از بازیکنان تیمشان را داده اند.

پنجره نقل و انتقالات لیگ برتر روسیه تا تاریخ 25 فوریه باز است اما باشگاه ها علاقه ای به صرف هزینه های زیاد برای بازیکنان در زمستان ندارند و ترجیح می دهند فهرست خود را به روش قدیمی در بازار نقل و انتقالات تابستانی تمدید کنند. زنیت در دو پنجره آخر زمستان هیچی بازیکنی را به خدمت نگرفته است و تنها امیلیانو ریگونی در فوریه 2020 پس از پایان قرارداد قرضی اش با سمپدوریا به این باشگاه برگشت.

این وب سایت در ادامه ضمن بررسی 10 انتقال گران قیمت زنیت در بازار نقل و انتقالات ژانویه، سردار آزمون را در رده چهارم قرار داده است. آزمون در زمستان 2019 و پس از نمایش درخشان در جام ملت‌های آسیا با قراردادی ۱۲ میلیون یورویی به زنیت سن پترزبورگ پیوست.

آزمون رتبه چهارم گران ترین بازیکن زنیت6

چمپیونات درباره آزمون نوشته است: این بازیکن ایرانی بیشتر کار خود را مدیون قربان بردیف است که زیر نظر او ابتدا در روبین کازان به میدان رفت و پس از حضور بردیف در روستوف، با او به این تیم رفت. آزمون به عنوان یک بازیکن حرفه ای از قبل با شرایط خوی گرفته و هیچ مشکلی در زمینه سازگاری با زنیت ندارد و از قبل می شد انتقال این مهاجم را موفقیت آمیز خواند. سردار با زنیت دو مقام قهرمانی لیگ، یک جام حذفی و یک سوپرکاپ روسیه کسب کرد. در فصل 2019/20، آزمون با 17 گل بهترین گلزن لیگ روسیه شد. در کل، سردار در 74 مسابقه که برای زنیت به میدان رفته، 44 بار موفق به گلزنی شده و 18 پاس گل داده است. قرارداد این مهاجم با زنیت تا تابستان 2022 معتبر است، اما این بازیکن ایرانی در حال حاضر زیر نظر چندین باشگاه اروپایی قرار دارد و آخرین تیمی که با او ارتباط داشت، ناپولی ایتالیا بود. سردار آزمون سال گذشته مختصر و صریحا در پاسخ به سوالات پیرامون جداییش گفت: آیا ناپولی و اورتون به من علاقه دارند؟ می خواهم تأکید کنم که من بازیکن زنیت هستم.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.