تمجید یحیی از خرید جدید باشگاه

09:34 - 1399/11/20
یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس تمجید ویژه ای از مهدی ترابی کرد و اذعان داشت که وی بازیکنی بی حاشیه و با اخلاق است.
تمجید یحیی از خرید جدید باشگاه

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در گفتگویی با اشاره به خرید ترابی گفته که اگر لازم باشد، بهترین تصمیم ها را در فصل نقل و انتقالات خواهیم گرفت. او همچنین مهدی ترابی را بازیکنی بی حاشیه و فنی دانسته و گفته که این بازیکن می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

* رفتن آن ها را باور نداریم وی درباره حضور خود و سایر اعضای تیم بر سر مزار مهرداد میناوند و علی انصاریان اظهار کرد: هنوز هم رفتن مهرداد و علی را باور نداریم. رفتن‌شان خیلی ناگهانی و ناباورانه رخ داد و واقعا نمی‌دانم راجع به نبودشان چطور صحبت کنم. هر دو از دوستان خوب ما و پرسپولیسی متعصب بودند که مطمئنم جای خالی‌شان همیشه حس خواهد شد‌.

* به خانواده علی و مهرداد تسلیت می‌گویم او ادامه داد: غم از دست دادن این دو عزیز تا همیشه با ما خواهد بود. دیروز هم به همراه اعضای تیم به بهشت زهرا رفتیم تا فاتحه‌ای بخوانیم و به روح مهرداد و علی ادای احترام کنیم. در دو بازی گذشته با غم از دست دادن آنها بازی کردیم و برد در این دو بازی و تقدیم این بردها به روح میناوند و انصاریان کمترین کاری بود که می‌توانستیم برای شادی روحشان بکنیم. باز هم به خانواده عزیزشان تسلیت می‌گویم و از خداوند برایشان آرزوی صبر دارم.

* هیچ دیداری در لیگ برتر آسان نیست گل‌محمدی درباره شرایط تیم گفت: خدا را شکر دو برد مهم در این دو هفته آخر به دست آوردیم و اکنون هم خودمان را برای بازی بعد با مس رفسنجان آماده می‌کنیم. هیچ دیداری در لیگ برتر آسان نیست و باید با تمرکز کافی و تمام قوا به میدان برویم و امتیازات این بازی خانگی را کسب کنیم.

* ترابی با اخلاق و بی حاشیه است سرمربی پرسپولیس درباره بازگشت مهدی ترابی به جمع سرخپوشان هم گفت: مهدی بازیکن بااخلاق، فنی و بی‌حاشیه‌ای است که وجودش برای هر تیمی نعمت است. بعد از اینکه شرایط دلخواهش در لیگ قطر فراهم نشد با من صحبت کرد و من هم گفتم از بازگشتش استقبال می‌کنم. خوشبختانه باشگاه هم مقدمات حضورش را فراهم کرد و اتفاق خوبی است که می‌تواند از نیم‌فصل دوم به تیم اضافه شود. امیدوارم با انگیزه‌ای که از او سراغ دارم بتواند برای تیم مثمر ثمر واقع شود و در آینده به ما کمک کند.

* اگر لازم باشد بهترین تصمیم را می‌گیریم گل‌محمدی در پایان درباره سایر فعالیت‌های پرسپولیس در نقل‌وانتقالات زمستانی گفت: فعلا فقط حضور ترابی قطعی شده است. در ادامه نقل و انتقالات در صورت نیاز موارد لازم را باشگاه مطرح می‌کنیم و بهترین تصمیم را برای پرسپولیس می‌گیریم.

منبع ورزش 3