سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس

09:51 - 1399/11/20
بهنوش طباطبایی، بازیگر معروف و زیبای سینما، عکسهای زیبایی از خودش در کنار حیوان خانگیش منتشر کرد.
سلفی بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش

استایل قرمز بهنوش طباطبایی با گربه خانگی اش را ببینید.

بهنوش طباطبایی از بازیگران زن و متولد سال ۱۳۶۰ در تهران می باشد. او همسر سابق مهدی پاکدل بازیگر مرد است. او که در ررشته روانشناسی تحصیل کرده است فعالیت بازیگری خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز کرده است . در پرشین وی استایل قرمز بهنوش طباطبایی با گربه خانگی اش راببینید.

بهنوش طباطبایی با گربه خانگی اش

بازیگر زن با انتشار عکس زیر نوشت:

نه به تنها حیوانات و نباتات و جماد هر چه در عالم امر است به فرمان تو باد

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس8

حیوان خانگی بازیگر زن

درباره زندگی بهنوش طباطبایی بیشتر بدانید

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۶۰ در یوسف آباد تهران متولد شد.

خانم بازیگر که از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بود تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس در رشته مهندسی کامپیوتر ادامه داد و دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذراند.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس16

فیلم غلامرضا تختی

بهنوش طباطبایی خواهری به تینوش دارد و دو خواهرزاده دارد که علاقه زیادی به آنها دارد.

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل یکی از زوج های هنرمندی بودند که زندگی مشترکشان بعد از چند سال به جدایی انجامید. آشنایی این دو هنرمند به سال ۸۵ و بازی در فیلم مصائب دوشیزه بازمیگردد.

به بهانه عکس بهنوش طباطبایی با گربه اش تصویر او را با ماسک ببینید.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس13

بازیگر زن با ماسک

این زوج هنرمند اسفندماه سال ۸۹ زندگی مشترکشان را آغاز کردند اما این زندگی چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال ۹۵ خبر جدایی شان را رسانه ای کردند.

بهنوش طباطبایی بازیگری را از سال ۷۷ با مجموعه تلویزیونی یونس آغاز کرد و با بازی در سریال های مختلف تلویزیونی در میان مردم شناخته شد. این بانوی هنرمند بعد از بازی در سریال یونس در سریال های مختلفی ایفای نقش کرد اما بازی در سریال هایی چون مسافری از هند، عشق گمشده، پیله های پرواز،گلهای گرمسیری، در مسیر زاینده رود و میکائیل بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس15

بازیگر زن و الهه منصوریان

مصائب دوشیزه و پسران آجری اولین فیلم های سینمایی بهنوش طباطبایی در سال ۸۵ هستند که مقدمه ای برای بازی های بعدی او در دنیای هنر بودند.

بهنوش طباطبایی و همسر سابقش مهدی پاکدل

نخستین ملاقات بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل کاری بوده اسـت. هردو برای کار بـه دفتر یک تهیه کننده رفته بودند کـه در همانجا باهم آشنا میشوند. جالب اینست کـه در فیلم مورد نظر تهیه کنند این دو باید نقش یک زوج عاشق را بازی می کرده اند.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس17

علت طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

البته اطلاعی از این‌کـه آن فیلم را بازی کردند یا خیر در معرض نیست. بعد از این آشنایی یک دیگر را برای ازدواج مناسب می‌بینند و با شناخت بیشتری کـه بـه دست می آورند در تاریخ سیزدهم ماه اسفند 89 ازدواج می‌کنند.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس16

زندگی نامه بهنوش طباطبایی همراه با عکس

نکته جالب در مورد این زوج این بوده اسـت کـه هردو از شهر اصفهان وارد عرصه بازیگری شده اند و قبل از ازدواج هیچ کار مشترکی نداشته اند. البته متاسفانه زندگی این زوج دوام نیاورد و بـه جدایی ختم شد کـه جزئیات جدایی شان را در ادامه در همدوره می‌توانید مطالعه نمایید.

دلیل جدایی و طلاق بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

ابتدا جدایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل مانند اکثر هنرمندان بـه صورت شایعه پخش شد. در ابتدا هیچکدام واکنشی نشان ندادند. اما رفته رفته اتفاقاتی افتاد کـه نشان داد کـه متاسفانه واقعا این زوج دوست داشتنی از هم جدا شده اند.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس20

پیج اینستاگرام بهنوش طباطبایی

نخستین موردی کـه شایعه را داغ کرد این بوده کـه بهنوش طباطبایی در اکران فیلم سیانور حلقه ازدواج در دست نداشت . دومین مورد کـه تقریباً شک همه ی رابه یقین تبدیل کرد این بود کـه مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی هردو تمام تصاویر مشترکشان را از اینستاگرام پاک کردند.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس4

دلیل جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش

در آخر هم بهنوش طباطبایی با انتشار پستی در اینستاگرام دیگر جای هیچ شکی را باقی نگذاشت کـه طلاق گرفته اسـت. در او در صفحه اش نوشت : پدرم ، تنها مرد زندگی مـن اسـت کـه قلبش فقط بـه مهر و نوازش می‌تپد. و دستانش فقط بـه مهر و نوازش بـه سمت مـن روانه میشود.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس15

تصاویر جدید بهنوش طباطبایی + عکس های بهنوش طباطبایی

خداوندا حافظ مردان و پدرانی باش کـه رسم عاشقی رو بلدن و الهی کـه دنیا پر شود از این مردان. روز مردان مبارک. برخی این موضوع رابه مهدی پاکدل ربط داده اند. از جمله دستانش فقط بـه مهر و نوازش بـه سمت مـن روانه می شودبرداشت های زیادی شد و واکنش های کاربران فضای مجازی را در پی داشت.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس7

بیوگرافی بهنوش طباطبایی و همسرش + تصاویر بهنوش طباطبایی + گفت‌وگو و اینستاگرام

اما دلیل اصلی طلاق این زوج هنوز بـه صورت واضح بیان نشده اسـت. چند وقت پیش بهنوش طباطبایی بالاخره در مورد طلاقش صحبت کرد. او در گفت‌وگو ای گفت: علت کم کاری سال گذشته مـن بـه خاطر جدایی از همسر سابقم « مهدی پاکدل » بودو بـه خاطر شرایطی کـه داشتم تصمیم گرفتم زمان بیشتری رابه خودم اختصاص دهم.

و در ادامه مرور صفحه اینستاگرام بهنوش طباطبایی

در آخر نیز مروری داری مبر صفحه اینستاگرامی خانم بهنوش طباطبایی و از فعالیت های مجازی ایشان و پست هایی کـه بـه اشتراک می گذارند با خبر میشویم. هم چنان با مجله پارس ناز همراه باشید.

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس2

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: فصل امتحانات نزدیكه … مـن همیشه اول یه ذوق جذابى مى كنم از خوندن این همه ی درس جذاب بعد از یه مدت،كمى استرس جذابى مى گیرم كه كاملا طبیعى ست و باعث تمركز بیشتر مى شود و بعدش هم كه پاس شد یه جایزه ى جذاب براى خودم مى خرم?

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس10

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: براى دوست داشتنت… مـن زن ترینم…

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس3

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: خدایا!…بند بند وجودم از عشقى كه بـه مـن دادى سرشار اسـت.?

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس1

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: قافله سالار مـا فخر جهان مصطفاست?

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس10

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: گروه شریف و ارجمند ماجراى نیمروز _رد خون! كیف كردم از كنارتون بودن، این تجربه ى بى نظیر و سخت و دل چسب رو فقط با همكارى شـما مى شد از سر گذروند ?

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس12

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: فصلى نو با نوین چرم?

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس19

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: گلاب بانو آدینه جون? برنده ى جایزه ى بهترین بازیگر زن خارجى براى فیلم ” دوباره زندگى” از بیست و هفتمین جشنواره Hundred Flowers & Golden Rooster چین شد. تبرییییییك بزرگ بانو جانم، استااد جانم?

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس10

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: خوب باش و بـه خوبیهایت اصرار بورز… هر دوستى كه قدر دانست، وجودش را سرشار از خوبى كن… و هر دوست نمایى كه قدر ندانست با احترام بـه دورترین نقطه ى ذهنت بسپارش… آنجا بهترین جایگاه اوست… هر انچه از تـو مى ماند، دراین مدت كوتاه زندگى ،فقط خوبیهاى توست ولا غیرسلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس5

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس10

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: مـن كه سفره دلم پیش تـو بازه… اى كه عشق تـو همیشه چاره سازه…

سلفی عجیب بهنوش طباطبایی با حیوان خانگی اش + عکس12

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: همه ی چیز… درست از همان وقتى شروع شد، كه تـو… دروغ بزرگ و زیباى ” دوستت دارم ” را گفتىو همه ی چیز … درست از همان وقتى بـه پایان رسید، كه تـو… حقیقت بزرگ و زیباى ” دوستت دارم” را شنیدى… مـن … ” دوستت دارم ” را… پاییز بـه پاییز… تكرار خواهم كرد… مـن … از این حقیقت بزرگ و زیبا… با طعم تلخ پایانش… نمى هراسم…