خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس

09:36 - 1399/11/20
سوگل طهماسبی، بازیگر سینما و تلیزیون با دوستدارانش درمورد خواستگار میلیاذرش صحبت کرد.
خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی این روزها با بازی در سریال بچه مهندس در صفحه تلویزیون می درخشد. این بازیگر خونگرم و با استعداد اهوازی یکی از کشف های کیانوش عیاری بوده و برای ادامه بازیگری حتی از محل زندگی اش هم مهاجرت کرده است.

سوگل طهماسبی این روزها با بازی در سریال بچه مهندس در صفحه تلویزیون می درخشد. این بازیگر خونگرم و با استعداد اهوازی یکی از کشف های کیانوش عیاری بوده و در این چند سال پس از مهاجرت با تلاش و کوشش فراوان، مرحله به مرحله پله های ترقی را گذرانده . در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور به زندگی این بازیگر پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی متولد ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ در اهواز می باشد

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس0

سوگل طهماسبی در گذر زمان

او فارغ التحصیل رشته گرافیک در تهران است و فوق دیپلم گرافیک داره و دانشجوی انصرافی رشته تدوین است، در مورد خودش اظهار دارد که یک اهوازی خونگرم هست و تحت هر شرایطی با مردم خوش برخورد می باشد، او در نوجوانی به تهران مهاجرت کرد

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس20

دوران کودکی سوگل طهماسبی

خانواده

سوگل طهماسبی دارای دو خواهر بنام ساغر و سحر و یک برادر بنام سینا است ، پدرش که یک استاد مینیاتور بود سالها پیش فوت کرده و او در حال حاضر با مادرش زندگی میکند

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس8

سوگل طهماسبی و خواهران و مادرش

مراحل شروع و ادامه بازیگری

بازیگری را در ۸ سالگی و از تئاتر شروع کرد. سوگل ۱۴ ساله بود که برنده بهترین بازیگر جشنواره استانی در اهواز شد . جشنواره ای که کیانوش عیاری کارگردان مشهور داور آن بود

با دعوت کیانوش عیاری برای بازی در سریال روزگار قریب در ۱۶ سالگی به تهران آمد، بعد از ایفای نقش در چند سکانس از سریال روزگار قریب بلافاصله در سریال یوسف پیامبر هم بازی کرد

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس4

عکس سوگل طهماسبی

یک اهوازی خونگرمم

من هرگز ندیده‌ ام یا نشنیده‌ ام که کسی به اهواز یا کلا جنوب سفر کند و از مردم این منطقه بد بگوید. مردم خطه جنوب خیلی خونگرم و مهربان هستند و معروف است که خاک جنوب دامنگیر است

من هم خوشبختانه خصلت خونگرمی را از خانواده‌ ام به ارث برده‌ ام

حتی در اوج خستگی و بدترین شرایط هم با مردم خوب و خوش‌ برخورد هستم و اگر کسی را پیدا کردید که به شما بگوید سوگل طهماسبی با من برخورد بدی داشت شک نکنید من نبودم

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس15

زندگینامه سوگل طهماسبی

ازدواج

سوگل طهماسبی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده.

دلیل ازدواج نکردن سوگل طهماسبی در برنامه شیدایی

سوگل طهماسبی که مهمان سومین قسمت برنامه «شیدایی» شبکه دو سیما بود در پاسخ به عبدالله روا مجری این برنامه در مورد اینکه چرا تاکنون ازدواج نکرده است اظهار کرد: فرصت های مناسبی برای ازدواج داشته ام ولی شغل ما بازیگرها به گونه ای است که هم سخت می توانیم انتخاب کنیم و هم دیگران ما را سخت می پذیرند.فال حافظ

وی با بیان اینکه ترجیح می دهم همسر آینده ام، همکارم نباشد خاطرنشان کرد: دوست دارم بنشینم و در مورد دنیای بازیگری با همسرم گفت وگو کنم، مهربان بودن همسرم برایم در اولویت است و اینکه شغل مرا باور کند تا بتوانم بیشتر پیشرفت کنم چون برای رسیدن به این جایگاه، زحمات زیادی کشیدم.

این بازیگر سینما و تلویزیون عنوان کرد:احساس می کنم تجارب زیادی هست که باید کسب کنیم و به عنوان مثال، اگر بخواهیم همسر یا مادر خوبی باشیم، باید تجربیات بسیاری داشته باشیم ولی می بینیم ناگهان به سن ۳۰ سالگی رسیده ایم.

طهماسبی ادامه داد:باید بگویم تا سال گذشته خیلی جدی به مسئله ازدواج فکر نمی کردم ولی حالا که در آستانه ۳۰ سالگی هستم بیشتر به فکر این موضوع هستم.

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس13

تصاویر سوگل طهماسبی

مصاحبه با سوگل طهماسبی

آغاز فعالیت هنری سوگل طهماسبی

بازی در تئاتر را از هشت سالگی شروع کردم و تقریبا ۱۴ ساله بودم که برنده بهترین بازیگر جشنواره استانی شدم.

در این جشنواره آقای کیانوش عیاری داور بود و به مادرم گفت: «سوگل استعداد خوبی برای بازیگری داره، اگر خواستید به تهران بیایید، به من خبر دهید. من در حال ساخت یک سریال به نام روزگار قریب هستم و می تونم در اون سریال به سوگل نقش کوچکی بدم . »

به این ترتیب من در ۱۶ سالگی به تهران آمدم و در سریال «روزگار قریب» چند سکانس بازی کردم و بعد از آن هم بلافاصله در سریال « یوسف پیامبر(ع) » بازی داشتم. از همان جا استارت کارم در حوزه تصویر خورد و تا به حال در چند فیلم سینمایی، سریال های تلویزیونی و بیش از ۵۰ تله فیلم حضور داشتم؛ تا اینکه برای بازی در سریال «کیمیا» دعوت شدم.

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس2

مصاحبه با سوگل طهماسبی

پدرم استاد نقاشی مینیاتور بود

برنامه روز جمعه ما این بود که همه خانواده در کنار پدر، مینیاتور می‌کشیدیم. من در هنرستان هم گرافیک خواندم و بعد هم همین رشته را در دانشگاه ادامه دادم. اتکای من روی دست‌هایم است و گرافیک دستی بلدم و خیلی با دنیای تکنولوژی امروز آشنا نیستم. (می‌خندد)

فکر می‌کنم برای گرافیست بودن آشنایی با چند نرم‌افزار کامپیوتری کفایت نمی‌کند چون دنیای بسیار گسترده‌ای است.

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس9

سوگل طهماسبی در کنار مزار پدرش

بزرگ‌ترین تصمیم زندگی‌ : تصمیم به مهاجرت

تنها۱۵ سال داشتم که تصمیم گرفتم برای زندگی از اهواز به تهران بیایم. درواقع مهاجرت به تهران شاید بزرگ‌ترین تصمیم زندگی‌ام بود. سال‌های اول در خانه خواهرم زندگی کردم و بعد از قبول شدن در کنکور و شروع دوران دانشجویی مستقل شدم تا اینکه پس از فوت پدرم، مادرم هم به تهران آمد و حالا با هم زندگی می‌کنیم.

سال‌های اول ورودم به تهران با اینکه سن کمی داشتم اما همه مسوولیت و بار زندگی و تصمیم‌گیری‌هایم بر دوش خودم بود. خواهرم از رشته تحصیلی من که گرافیک بود و دنیای بازیگری چندان سررشته‌ای نداشت و نمی‌توانست مرا راهنمایی کند.

درواقع تا قبل از اینکه تنها و مستقل زندگی کنم هم با این شیوه از زندگی و سختی‌های آن آشنا بودم. اما خب، بالاخره زندگی مستقل به خاطر تنهایی سخت بود و من این سختی را چند سال تحمل کردم و خوشحالم الان مادرم کنارم است.

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس6

عکس سوگل طهماسبی

بهترین درسی که از زندگی گرفتی؟

*این که به هر کسی اعتماد نکنم،من خیلی قبل تر از این دنیا را خیلی سفید و خوشگل می دیدم و همیشه این را از زبان بزرگترها شنیده بودم که زندگی به این زیبای نیست که فکر می کنی، درسته که باید به دیگران اعتماد و اطمینان کرد ولی نه دیگه تا این حَد!!

از زندگی یاد گرفتم تا چیزی برایم به یقین کامل نرسید اعتماد نکنم و زندگی را کمی موشکافانه تر ببینم.

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس20

سوگل طهماسبی و پرستو صالحی

*دوست داری در کارنامه کاری ات نام چه کسانی دیده شود؟

**خیلی دوست دارم با کسانی کار کنم که به من یاد بدهند و برای من خروجی خوبی داشته باشد، خیلی دوست دارم یک بار دیگر تجربه بازی با حسین سهیلی زاده نصیبم شود برای این که احساس می کنم او چیزی فراتر از کارگردان است،وقتی کسی خوب است باید درباره اش خوب هم گفت،حسین سهیلی زاده اعتماد می کند و نتیجه اعتمادش را هم می بیند،در سینما خیلی دوست دارم با بیژن میرباقری،مهدی کرم پور کار کنم

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس20

سوگل طهماسبی و دختر فقیه سلطانی

از بین بازیگران خیلی دوست دارم این سعادت نصیبم شود تا در کنار پرویز پرستویی کار کنم و فقط و فقط یاد بگیرم و مهتاب کرامتی ،این زن بی نظیر است، در فیلم سینمایی ” زندگی خصوصی آقا و خانم میم” دو سکانس را باهاش بازی کردم و این قدر این همبازی شدن به من چسبید که دوست دارم این تجربه یک بار دیگر هم نصبیم شود.

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس10

سوگل طهماسبی در حال چیدن هفت سین

کار فشرده و گریم های سنگین

بازیگری شغلی نامنظم و سخت است و یک بازیگر ممکن است با شرایط کار سنگین و بی‌خوابی‌های مکرر مواجه شود. به خاطر همین توجه به شیوه زندگی مانند تغذیه و ورزش خیلی مهم است. من ممکن است برای بازی در یک نقش تا روزی ۱۲ ساعت روی صورتم گریم داشته باشم؛ به همین خاطر سعی می‌کنم در زندگی شخصی‌ام کمتر آرایش کنم تا کمی به پوستم اکسیژن برسد.

در مورد تغذیه هم سعی می‌کنم بیشتر از سبزیجات استفاده کنم؛ البته اگر وقتی برای خوردن شام و ناهار پیدا کنم. تا یکی دو ماه قبل به شکل منظم ورزش می‌کردم ولی این مدت به خاطر مشغله‌های مختلف از ورزش غافل شدم که در اولین فرصت جبران خواهم کرد. البته من چون ماشین ندارم سعی می‌کنم خیلی از مسیرها را پیاده طی کنم تا به نوعی ورزش هم کرده باشم.

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس9

عکس سوگل طهماسبی

بازی در نقش دختری که ۱۲ سال از من کوچک‌تر بود

شخصیت نرگس در کیمیا در سریال حدود ۱۷ ساله است و من در آستانه ۳۰ سالگی قرار دارم و همین موضوع بازی در این نقش را سخت‌تر می‌کرد. اتفاقا اولین سکانسی که بازی داشتم، سکانسی در دبیرستان بود و من یک‌دفعه خودم را در لباس یک دختر نوجوان و پشت نیمکت مدرسه دیدم که خیلی برایم جالب بود و البته از اینکه باید نقش یک دختر مدرسه‌ای را بازی کنم، کُپ کرده بودم. (می‌خندد)

ما روی تک‌تک دیالوگ‌ها و حالات صورت‌مان کار کردیم تا نقش باور‌پذیر شود. دختران آن دوره در ۱۷، ۱۸ سالگی ازدواج می‌کردند چون واقعا به یک پختگی و بلوغ می‌رسیدند. دختر ۱۷ ساله دهه ۶۰ با دختر ۱۷ساله امروز خیلی متفاوت است و ما این موضوع را مد نظر داشتیم.

خواستگار میلیاردر سوگل طهماسبی + عکس11

تصاویر جدید سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی در سریال کیمیا

کیمیا عنوان مجموعه تلویزیونی به کارگردانی جواد افشار است. این مجموعه علاوه بر تهران، آبادان، خرمشهر و دیگر مناطق استان‌های جنوبی در کشور گرجستان به‌ویژه پایتخت آن تفلیس نیز تصویربرداری داشته است. سوگل طهماسبی در این سریال ایفاگر نقش نرگس بود.

این مجموعه تلویزیونی که براساس فیلم‌نامه‌ای از مسعود بهبهانی نیا ساخته شده، با محوریت زندگی بانوی جوانی به نام «کیمیا پارسا» با بازی مهراوه شریفی‌نیا در سه مقطع زمانی قبل و حین انقلاب، آغاز جنگ، دوران جنگ ایران و عراق و زمان حال روایت می‌شود.