زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس

22:34 - 1399/11/19
شیوا ابراهیمی، بازیگر سینما و تلویزیون، ماجرای زایمان طبیعی اش در هند را شرح داد.
زایمان طبیعی شیوا ابراهیمی در هند

شیوا ابراهیمی از بازیگران زن خوش چهره و منحصربه‌فرد سینما و تلویزیون بوده که در مدتی که در سینما حضور داشته توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد.

شیوا ابراهیمیبازیگری نام آشنا و کار بلد است. حضور او در نقش منیژه در سریال برادرجان نیز بسیار موفق بود و باعث شده نام این بازیگر که با سریال مدینه بسیار معروف شده بود یک بار دیگر در ذهن‌ها تکرار شود. شیوا ابراهیمی هم اکنون بلافاصله پس از پایان سریال برادر جان ، نقش مهتاب را در سریال خانواده دکتر ماهان بازی کرده است. به همین بهانه در این شماره ازسبک زندگی افراد مشهوربا زندگی این بزیگر بیشتر آشنا می شویم.

شیوا ابراهیمی بازیگر سریال خانواده دکتر ماهان

شیوا ابراهیمی در تاریخ ۲۹ بهمن ماه ۱۳۵۵ در شمیران تهران متولد شده است.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس7

دوران کودکی شیوا ابراهیمی

تحصیلاتش را در رشته مورد علاقه اش یعنی تئاتر و بازیگری ادامه داده و لیسانس تئاتر گرفته است تحصیلاتش در زمینه بازیگری باعث شد که از همان دوران دانشجویی که حدود سال ۱۳۷۳ بود کارش را به صورت حرفه ای آغاز کند و چندین نمایش را در کارنامه هنری خود به ثبت رساند.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس9

زندگینامه شیوا ابراهیمی

شروع بازیگری شیوا ابراهیمی

فعالیت های منسجم و متداوم در تئاتر یواش یواس نظر فیلمسازان را به خود جلب کرد و از او به عنوان بازیگر در فیلم هایشان استفاده کنند

اولین کار حرفه‌ای شیوا ابراهیمی به عنوان بازیگر تلویزیون در سریال کهنه سوار ساخته اکبر خواجویی بود. این سریال در سال ۱۳۷۵ ساخته شده است. در این سریال از محضر اساتید و هنرمندانی همچون محمدعلی کشاورز ، حمیده خیرابادی ، محمد پاک نیت ، مریلا زارعی و نادیا دلدار گلچین بهره برد.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس16

آشنایی با شیوا ابراهیمی

اولین تجربه سینمایی شیوا ابراهیمی در سال ۱۳۷۸ با فیلم مسافر رقم خورد.

دومین تجربه سینمایی اش در سال ۸۰ حضور در فیلم سینمایی شام آخر به کارگردانی فریدون جیرانی بود که توانست به شهرت زیادی برسد .

در این فیلم بازیگرانی همچون محمدرضا گلزار ، هانیه توسلی ، ثریا قاسمی ، آتیلا پسیانی و شاهرخ فروتنیان همبازی شود

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس8

زندگینامه شیوا ابراهیمی

ازدواج و همسر شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی در حال حاضر متاهل میباشد و وارد زندگی زناشویی با یک آقای بهنام خدایاری شده است .

حاصل ازدواج آنها یک دختری به اسم نفس خدایاری میباشد که علاقه بسیار زیاد به او دارد و می‌گوید ما قبل از اینکه دختر و مادر باشیم دوتا خواهریم که با یکدیگر رابطه بسیار صمیمی و راحتی داریم.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس19

شیوا ابراهیمی و همسرش

مصاحبه شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی از دخترش می گوید

در رابطه بین فرزندان و مادران معمولا بیش تر بچه ها برای انجام کارهای شان از مادر اجازه می گیرند اما شیوا ابراهیمی به رفاقت با دخترش نفس بیشتر معتقد است ومی گوید برای انجام کارهای شان با هم مشورت می کنند و بعد تصمیم می گیرند. این مادر و دختر تفریحات ، دغدغه ها و علائق مشترک دارند ؛ با هم فوتبال تماشا می کنند و هر دو هم پرسپولیسی هستند. آنها درباره ی رابطه موفق مادر و دختری صحبت های جالبی دارند و به شما می گویند چطور از زندگی در کنار هم لذت می برند.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس17

عکس شیوا ابراهیمی و دخترش

رابطه شیوا ابراهیمی با دخترش

– مانند دو خواهر هستیم

شیوا ابراهیمی:من و نفس بیشتر با هم دوست هستیم و گاهی وقت ها هم مثل دو خواهریم. حرف های مان را راحت به هم می گوییم و با هم تصمیم می گیریم. نفس در خیلی از کارها با من مشورت می کند ولی در نهایت تصمیم با خودش است. فکر می کنم در روزگار فعلی باید با نسل امروز بیش تر رابطه رفاقت آمیز داشت و با فرزندان دوست بود. به این صورت بیش تر می توانیم به دختر یا پسرمان نزدیک شویم. خدا را شکر رابطه من و نفس هم خیلی خوب است و با هم کلی کیف می کنیم.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس14

گفتگو با شیوا ابراهیمی

– تولد نفس مبدا تاریخی است

شیوا ابراهیمی :تولد نفس تغییرات بنیادین در زندگی ام به وجود آورد. تولد فرزند دید آدم را نسبت به خیلی چیزها عوض می کند. مثلا دید من نسبت به آینده و خیلی چیزهای دیگر تغییر کرد و باعث بلوغم شد. کلا فکر می کنم مادر شدن در هر سنی اتفاق بیفتد بلوغ فکری را به همراه خواهد داشت. این تغییر آن قدر بزرگ است که من هر وقت می خواهم چیزی تعریف کنم می گویم «قبل از تولد نفس ، بعد از تولد نفس»و تمامی اتفاقات و خاطرات مهم زندگی ام به قبل و بعد از تولد نفس تقسیم می شوند.

در واقع کل زندگی ام کاملا به دو بخش مجزای قبل از تولد دخترم وبعد از آن تقسیم می شود. فکر می کنم تولد دخترم برایم به شکلی یک مبدا تاریخی است. غیر از این هر زنی با مادر شدن روی خیلی از خواسته هایش پا می گذارد و حتی گاهی محافظه کارتر می شود. مثلا از نظر اقتصادی؛ چون دیگر تنها نیستیم و فردی را به این دنیا آورده ایم که مسئول زندگی او هستیم و باید برای آینده اش برنامه ریزی کنیم.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس20

عکس شیوا ابراهیمی و دخترش ، ۸ سال قبل!

تولد دختر شیوا ابراهیمی در هند

– نفس در هند به دنیا آمد

تا قبل از تولد نفس نمی دانستم فرزندم دختر است یا پسر. من و همسرم طرفدار این بودیم که همه چیز خیلی طبیعی طی شود. وقتی نفس به دنیا آمد واقعا سورپرایز شدم چون فکر می کردم فرزند پسر است. البته من هم پسر و هم دختر دوست داشتم ولی احساس می کردم بچه پسر است و وقتی فهمیدم بچه دختر است شاید یه کمی خوشحال تر شدم. نفس در هند و شهری به نام پونا به دنیا آمد و من تا قبل از تولد او حتی سونوگرافی نرفتم و کلا همه چیز روند خیلی طبیعی داشت.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس3

استایل شیوا ابراهیمی

– سفر قندهار و دختری به نام نفس

دو سال قبل از تولد نفس من و پدرش فیلم « سفر قندهار » را هر کدام جداگانه دیده بودیم. در آن فیلم یکی از شخصیت های اصلی قصه که دختری افغان است نفس نام داشت. هر دو آن فیلم را دوست داشتیم و از این اسم هم خوش مان آمده بود و همیشه می گفتیم اگر روزی دختر داشته باشیم نام او را نفس می گذاریم.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس5

زندگی شیوا ابراهیمی

– آرزویم شادی نفس است

شیوا ابراهیمی:مطمئنا هر پدر و مادری برای آینده فرزندان شان آرزوهای بزرگی دارند که من هم از این قاعده جدا نیستم، اما اگر مجموع خواسته هایم برای زندگی نفس را جمع بندی کنم در نهایت به دو خواسته اصلی شادی و رضایت می رسم و دوست دارم همیشه شاد باشد و از زندگی اش راضی.

نفس:من دوست دارم هنر و به خصوص نقاشی را ادامه و در یکی از دانشگاه های خوب فرانسه ادامه تحصیل دهم. البته به خاطر علاقه ام به حیوانات رشته دامپزشکی را هم خیلی دوست دارم و یکی از این دو رشته را انتخاب می کنم.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس18

شیوا ابراهیمی در کنار استاد علی نصیریان و حسن پورشیرازی

– تصمیم گیرنده نفس است

نفس تا به حال در چند تله فیلم بازی داشته؛ یک بار وقتی تنها چهار سال داشت نقش کودکی من را بازی کرد و چند بار هم در فیلم های مختلف نقش دخترم را بازی کرده است. در تئاتر «عرق خورشید ، اشک ماه » به کارگردانی آتیلاپسیانی بازی کرده است که این نمایش یک ماه و نیم در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه بود. اما اینکه در آینده بازیگری را ادامه بدهد یا نه بسته به نظر خودش است.

نفس:بازیگری را به خصوص بازی در تئاتر را خیلی دوست دارم. بازی در تئاتر برایم حس بهتری از بازی در فیلم ها داشت.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس0

شیوا ابراهیمی بازیگر سریال خانواده دکتر ماهان

– بعضی وقت ها شغل مامان را دوست ندارم

نفس:گاهی شغل مامانم را دوست ندارم چون وقتی در سریال ها بازی می کند مجبور است من را برای مدتی تنها بگذارد و من خانه مادربزرگ هایم بمانم و دلم برایش خیلی تنگ می شود. البته گاهی هم خیلی شغلش را دوست دارم ، نمی دانم چرا.

شیوا ابراهیمی:دوری از مادر برای بچه ها سخت است و من متاسفانه به خاطر شغلم گاهی از نفس دور هستم. البته وقتی به هم می رسیم سعی می کنم تلافی کنم و حسابی با هم وقت می گذرانیم.

نفس:بخش خوبش این است که کلی هم سوغاتی برایم می آورد (می خندد). من دوست دارم مامان بیش تر تئاتر بازی کند چون خودم تئاتر را خیلی دوست دارم. در نقش های تئاتری اش هم نقش فیروزه را در تئاتر آقای بهزاد فراهانی دوست دارم. البته وقتی تئاتر اجرا شد من خیلی کوچولو بودم و هیچی از تئاتر نفهمیدم ( می خندد ).نقش ملیحه در سریال « زیر هشت » را هم دوست دارم.

زایمان طبیعی خانم بازیگر در هند + عکس13

مصاحبه با شیوا ابراهیمی و دخترش

– به دوستانم نمی گویم مامانم بازیگر است

نفس: وقتی مامانم را در سریال ها و تلویزیون می بینم حس خوب و خاصی دارد که نمی توانم تعریف کنم. البته من هیچ وقت به دیگران نمی گویم مامانم بازیگر است چون همه با هیجان می پرسند « اوه راست میگی ؟ » و بعدش کلی سوال می پرسند.

– تفریحات مشترک

شیوا ابراهیمی :کلا تفریحات مشترک زیاد داریم. با هم زیاد سینما می رویم یا در کنار هم کارتون می بینیم و نقاشی می کنیم. نفس کافی شاپ را دوست دارد و کافی شاپ رفتن هم جزء برنامه های اصلی و مشترک مان است. این اواخر والیبال هم بازی می کنیم.

– نخستین روز مدرسه نفس

شیوا ابراهیمی : روز اول مدرسه نفس با ذوق و شوق او را به مدرسه بردم و در موقع بازگشت با هیجان از او پرسیدم « خب دخترم مدرسه چطور بود ، دوست داشتی؟ » و نفس با خونسردی جواب داد « آره مامان جون دوست داشتم ولی فکر می کنم کاش همان مهد کودک را ادامه می دادم. »