سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج

22:33 - 1399/11/19
سوگل طهماسبی، بازیگر سینما و تلویزیون، از سختی‌های دوران مجردی و ازدواجش سخن گفت.
سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج

سوگل طهماسبی دختر زیبا و صبور سینما و تلویزیون و تئاتر ایرانی ازدواج کرد. به همین بهانه با زندگی جالب این بازیگر جسورِ اهوازی بیشتر آشنا شوید. از چالش های زندگی مجردی و سختی های وحشتناک تا گاندو و آقای همسر!

سوگل طهماسبی بازیگر محبوب زن ایرانی که همین اواخر چهره او را در سریال گاندو دیدیم ازدواج کرده. دیشب در اینستاگرام تصاویر زیبایی از مراسم ازدواج سوگل طهماسبی منتشر شد و همچنین خودِ این بازیگر هم با انتشار تصویری از حلقه های خودش و آقای داماد درباره این اتفاق مهم زندگی اش به دوستدارانش خبر داد. در ادامه این شماره از سبک زندگی افراد مشهوربا زندگی سوگل طهماسبی بیشتر آشنا شوید و همچنین تصاویرازدواج سوگل طهماسبیرا مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

مراسم ازدواج سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ در یک خانواده شش نفره در اهواز به دنیا آمد.

دو خواهر و یک برادر دارد. نام خواهرانش ساغر و سحر و برادرش سینا است.

طبق گفته سوگل طهماسبی پدرش که اکنون به رحمت خدا رفته بسیار اهل هنر و استاد نقاشی مینیاتور بوده و خودش می گوید هر جمعه در کنار پدر به نقاشی مینیاتور کشیدن مشغول بودیم.

مادرش خانه دار است اما او هم بسیار هنردوست بوده و برای علاقه سوگل به تئاتر و بازیگری و هنرمند شدن دخترش بسیار زحمت کشیده.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج15

زندگی شخصی سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی درباره زحمت ها و حمایت های مادرش می گوید که در اهواز من تنها دختر گروه بودم و مادرم به خاطر من مسئولیت کل گروه تئاتر را قبول کرده بود و هر روز مرا بین ساعات ۴ تا ۸ به کلاس می برد اما هرگز از این راه خسته نشد و اعتراضی نکرد.

او فعالیتش در تئاتر را از ۸ سالگی شروع کرد و در سن ۱۴ سالگی توانست برنده جایزه جشنوارهٔ تئاتر استان خوزستان شود. در همین جشنواره با مورد توجه کیانوش عیاری که داور جشنواره بود قرار گرفت و این کارگردان بزرگ از او برای بازی در سریال روزگار قریب دعوت کرد.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج8

بیوگرافی سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی پس از دعوت کیانوش عیاری در حالی که ۱۶ ساله بود به تهران مهاجرت کرد و پس از این سریال هم خیلی زود در سریال یوسف پیامبر مشغول بازی بود.

سوگل در این مدت در خانه خواهرش می ماند و پس از قبولی در رشته گرافیک در دانشگاه مستقل شده و تنها زندگی کرده.

سوگل طهماسبی پس از گرفتن مدرک فوق دیپلم گرافیک در رشته تدوین هم شروع به درس خواندن کرد اما از آن انصراف داد.

سریالی که باعث دیده شدن بازی سوگل طهماسبی و شهرت او شد سریال فاصله ها بود و پس از آن هم با سریال های تلویزیونی دیگر توانست نام خودش را سر زبان ها بیاندازد. سریال هایی مانند کیمیا ، برادر و این اواخر هم سریال پر حاشیه گاندو!

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج7

زندگینامه سوگل طهماسبی

جشن ازدواج سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی تا ۳۵ سالگی مجرد بود دیشب به جرگه هنرمندان متاهل ایرانی پیوست.

خودِ این بازیگر در یک استوری در حرم امام رضا (ع) از حلقه ها و دستان آقای داماد پرده برداری کرد اما هویت این آقا همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج10

حلقه های ازدواج سوگل طهماسبی

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج9

ازدواج سوگل طهماسبی

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج10

ازدواج سوگل طهماسبی

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج16

ازدواج سوگل طهماسبی

همچنین چند عکس از مراسم عقد و ازدواج سوگل طهماسبی منتشر شد که در ادامه می توانید آنها را مشاهده کنید.

سوگل طهماسبی پیش از ازدواج درباره دلایل مجردی و مشخصات مرد ایده آلش گفته بود که انتخاب همسر برای بازیگران سخت است و همچنین آن ها سخت هم انتخاب می شوند چرا که شرایط شغلی ما شرایط ویژه ای است. دوست دارم همسرم در آینده از همکارانم نباشد و بسیار مهربان باشد.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج7

عکس های ازدواج سوگل طهماسبی در کنار خواهرانش

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج1

عقد و ازدواج سوگل طهماسبی

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج5

مراسم ازدواج سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی با انتشار تصاویر زیر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت :

هر چند به روزگار در می نگرم امروز همه تویی و فردا همه تو

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج7

ازدواج سوگل طهماسبی

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج6

سوگل طهماسبی و همسرش

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج4

ازدواج سوگل طهماسبی

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج20

ازدواج سوگل طهماسبی

نکات جالب درباره سوگل طهماسبی

*بازیگران مورد علاقه سوگل طهماسبی پرویز پرستویی و مهتاب کرامتی هستند.

*به شدت اهل ورزش و بدنسازی است و می گوید باشگاه رفتن از تفریحات زندگی ام است.

*خودش می گوید بسیار خونگرم هستم!

*سعی می کند کمتر آرایش کند تا پوستش به علت گریم های سنگین استراحت کند و آسیب نبیند.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج17

سوگل طهماسبی

ماجرای جشن تولد جنجالی سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی بازیگر جوان و کم حاشیه کشورمان تولد خود را در کنار بازیگران مشهور و دوستان و خانواده اش جشن گرفت.

مریم معصومی , مرجانه گلچین , پرستو صالحی , مریم وطن پور , گلشید بحرایی , علی بیگدلی و … در تولد وی حضور داشتند. مراسم جشن تولد سوگل طهماسبی حواشی فراوانی برای این بازیگر ایجاد کرد تا جایی که مجبور به توضیح شد.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج19

تولد سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی با انتشار تصاویری از تولدش نوشت:

سلام به همه، ممنونم بابت تبریک های زیباتون ، این اولین باره که همچین مطلبی در پیجم میزارم اونم فقط به خاطر اینکه این قدر همو قضاوت نکنیم این تولد رو من نگرفتم لطف خانم و آقا عابدی مدیر محترم فودکورت آرتمیس بود که لطف کردن و من رو سوپرایز کردن که خیلی ممنونم ازشون (اونجا تالار مجلل نیست فودکورت مجتمع ارتمیسه ،جهت اطلاع منتقدان عزیز ، فکر می کنم اگر قرار بود این تولد رو خودم برگزار کنم مطمئنا مادر و برادرم و خواهرای عزیزم در کنارم بودن ) تیم تشریفات هنرمندان ،عزیزانی هستن که در جشن های که مخصوصا هنرمندان گرفته میشه حضور دارن (پس من بادیگارد شخصی ندارم بازم جهت اطلاع )

عکس آخر تولدی هست که با هزینه خودم گرفتم (بازم جهت اطلاع دوستانی که راجع به پولدار بودن بنده نظرات زیادی دادن ) من معذرت خواهی میکنم که در شب تولدم سوپرایز شدم و برام تولد گرفتن و من خوشحال شدم و معذرت خواهی می کنم ؛

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج6

تولد لاکچری سوگل طهماسبی

اگه گوشت گرون شده و اوضاع اقتصادی خیلی خوب نیست و تولد من باعثش بوده و باز معذرت خواهی میکنم که دوستان رو آزرده خاطر کردم و به دنیا آمدم که برام تولد لاکچری بگیرن ، و عزیزان به زحمت بیفتند هرچیزی که در لایه پنهان شخصیتشون هست رو نشون بدن ، و معذرت خواهی می کنم که باعث تمام اتفاق های تلخ امسال بودم ، و معذرت خواهی می کنم که نتونستم تمام موبایل هارو جمع کنم که از تولد فیلم نذارن ، که در این اوضاع بد ،مردم ببینن،و معذرت خواهی می کنم که پول تولد رو نقدا با من حساب نکردن که به کسی کمک کنم و در آخر تمام تلاشم رو میکنم که در سال آینده به دنیا نیام (ممنونم از تمام عزیزانم که دیشب در کنارم بودن،مخصوصا سودابه شادمان عزیز برای تمام زحماتش وممنونم از اقای احمدی نازنین )

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج6

جشن تولد سوگل طهماسبی

جشن تولد لاکچری سوگل طهماسبی

توضیحات سوگل طهماسبی درباره تولد لاکچری اش!

مصاحبه با سوگل طهماسبی

این آرامش که تو چهره ت داری از کجا میاد؟

خب امیدوارم همینطور باشه که شما میگید و این موضوع باعث می شه من خیلی از صمیم قلب خوشحال بشم.

نمیدونم از کجا میاد ولی من خیلی شباهت به پدر خدا بیامرزم دارم و پدر من استاد مینیاتور بودند و بالطبع آدمی که مینیاتور کار می کنه باید یک صبر و حوصله خاصی داشته باشه.

میگن که من صبر و حوصله و خصوصیات اخلاقیم بسیار شبیه پدرمه و البته از کودکی تا الان کار کردن در حرفه بازیگری به من یاد داد که باید آدم صبوری باشم.

جنوبی ها هم خیلی مهربون هستند و آرامش دارند.

آره جنوبی ها خیلی خوب هستند. حالا نه که من بچه جنوبم این حرفو بزنم ولی خدا وکیلی جنوبی ها خیلی خوبن.

من کلا خیلی خوشحالم که بچه جنوب هستم. چرا که بعد از همه اتفاقاتی که پشت سر گذاشتند هنوز اون روحیه شادشون و دارند. بدون ادعا و هیچ چشم داشتی هنوز دارند در شرایط سخت زندگی می کنند. به نظر من این مردم خیلی ویژه هستند.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج16

خبر ازدواج سوگل طهماسبی

یک دختر ۱۶ ساله میاد تهران . بعد دانشجو میشی و مستقل زندگی می کنی و شروع می کنی به کار کردن. این دوران چه سختی هایی برای تو داشت؟

خیلی مشکلات زیادی را گذروندم. اینکه تو از یک شهری که کوچه به کوچه هرجا میرفتی تو را می شناختند و در محله ای که زندگی میکردی با همه آشنا بودی ، به یکباره به یه کلان شهری می آیی که هیچ کس تو را نمی شناسه! این بزرگ ترین معضلی بود که با آن رو به رو شدم. با یک فرهنگ متفاوت از جنوب که تو نمی تونی از بقیه انسان ها بر خلاف جنوب به راحتی کمک بخواهی.

مشکل بعدی این بود که من دنبال یک هم خونه می گشتم که دوستی با من تماس گرفت گفت یکی از آشناهای من در یک خانه زندگی می کنه که دنبال نفر پنجم برای همخانه شدن می گردند. من به آنجا رفتم اما یک ماه بیشتر نتونستم دووم بیارم چرا که احساس می کردم در آن سن کم اگر با آن ها می ماندم شاید تصمیمات غلطی در زندگی می گرفتم.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج2

گفتگو با سوگل طهماسبی

پس از اون با مهناز رفتیم یه خونه ۴۰ متری در خیابان آذربایجان اجاره کردیم ولی وقتی وارد شدیم خودمون بودیم و ۲ تا ساک!!! هیچ وسیله ای نداشتیم. چند روز بعد یک قالی ۶ متری خریدیم و با اینکه من در آن دوران هم بازیگر بود هم مجری ولی تلویزیون هم نداشتیم و من برای اینکه خودم را در تلویزیون ببینم می رفتم به آب میوه گیری سر کوچه! بالاخره پس از یک سال و نیم توانستیم با دومین حقوق من یک تلویزیون هم بخریم.

اولین حقوقم را که گرفتم رفتم با تلفن کارتی به مامانم زنگ بزنم و این خبر را به او بدم و موقع تماس کیفم را روی تلفن گذاشته بودم. وقتی تلفنم تموم شد دیدم که کیفم رو دزدیدند و من نشسته بودم به مغازه ها نگاه می کردم و گریه می کردم که من باید چیکار کنم .

اینا را میگم که به این جا برسم که دوره ما این دید وجود نداشت که باید خانواده الزاما خرج زندگی ما را بدهند و یا این جملات که میخواستن ما را به دنیا نیارن و …

من از بچگی کار کردم و از ۱۲ سالگی برای تئاتر هایی که بازی کردم دستمزد گرفتم و پول تو جیبی که از خانوادم می گرفتم پس اندازی بود برای آیندم.

من تو باشگاه کار کردم ، لباس فروختم و … و هیچ ابایی هم از گفتن این مسائل ندارم.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج8

سوگل طهماسبی در سریال گاندو

خب برسیم به مشکلاتی که در کارت پیش اومده. تا الان شده پولت را ندن؟

آره خیلی. من از سال ۹۰ تا الان درگیر پرونده ای هستم که ۲ سال در یک کار حضور داشتم ولی پولمو ندادند!

تا الان جایی باهات تحقیر آمیز برخورد کردند؟

آره …اون اوایل خیلی پیش میاد. حالا الان شرایط فرق کرده ولی قبلا بوده دیگه.

من رفتم در دفتری که خودِ تهیه کننده با من تماس گرفت که بیا در سریال جدیدم بازی کن ولی کارگردان دوست داشت شخص دیگری این نقش را بازی کند و با حضور من موافق نبود . یادمه وقتی به دفتر رفتم نزدیک ۴۰ دقیقه سر میز کارگردان نشستم ولی ایشون حتی سرش را بالا نیاورد که ببینه من کی هستم و بعد از ۴۰ دقیقه به من گفت تو کی هستی؟ گفتم تهیه کننده به من زنگ زده برای فلان نقش. اون هم گفت که من برای این نقش کسی و مد نظر دارم بی خود اینجا نشین و وقت خودت و من را هم نگیر!!!درب خروج از اون طرفه!

یادمه ل مسیر را گریه می کردم و فکر می کردم چطور ممکنه کسی این طور به خودش اجازه بده به کسی توهین کنه… هنوز بعد ۱۰ سال اون شخص رو میبینم یاد اون خاطره تلخ می افتم.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج1

عکس سوگل طهماسبی

سختی های دیگه این کار چیه؟

خب من یادمه سر دو تا کار همزمان بودم که به یکباره خبر رسید دایی من که ۳۶ ساله بود سرما خورده رفته بیمارستان ، یه آمپول زدند و با همان آمپول ایست قلبی و فوت کرده!

یادمه اردیبهشت بود و به من حتی اجازه ندادند برای مراسم خاکسپاری برم.

دو ماه بعد صبح که دلارام ، خواهر زادم از خواب بیدار میشه میبینه گردنش باد کرده …بیمارستان و این حرفا می فهمن سرطان داره و ما هنوز از شوک فوت دایی ام بیرون نیامده بودیم که درگیر مسائل شیمی درمانی و درمان سرطان خواهر زاده ام شدیم.

در همون دوران پدرم سرطان ریه گرفت و فوت کرد.

چهلم پدرم که گذشت خواهرم ام اس گرفت.

وقتی بر می گردم به اون سال ها می بینم که از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ ما چه شرایط سختی و گذراندیم. اینا فقط گفتنش راحته ولی خیلی دوران سختی و گذروندم.

الان از خدا چیزی بخوام اول از همه برای همگی سلامتی میخوام و شاید حتی از اون دوران به بعد کلا دیدگاهم به زندگی عوض شد و من بیشتر صبور شدم.

سختی های وحشتناک سه ساله ی سوگل طهماسبی برای ازدواج14

زندگی سوگل طهماسبی

دلت می خواد چه تغییری در شرایط اجتماع برای دختران اتفاق بیافته.

دوست دارم دختر ها به خودباوری برسند و توانایی های خودشون را بشناسند.

بغض اندوهناک سوگل طهماسبی برای افغانی ها در برنامه زنده

شخص مورد نظر سوگل طهماسبی برای ازدواج؟

علت کتک خوردن سوگل طهماسبی از معلم انگلیسی اش!

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.