موتور گلزنی ستاره انگلیسی روشن شد

17:45 - 1399/11/19
هری کین مهاجم و ستاره تاتنهام بعد از غیبت دو جلسه ای از ترکیب توانست در دیدار امروز برابر وست برومویچ گلزنی کند.
موتور گلزنی ستاره انگلیسی روشن شد

به گزارش "ورزش سه"، بعد از چند هفته نتایج نه چندان خوب، تاتنهام امروز با دو گل هری کین و سون هیونگ مین موفق به غلبه بر وست بروم و بهبود اوضای خود در جدول لیگ برتر شد. غیبت چند هفته ای هری کین باعث افت محسوس تاتنهام شده بود و حالا او دوباره به ترکیب تیمش بازگشته است.

هری کین اکنون با زدن 208 گل در 317 بازی در ترکیب تاتنهام به ثمر رسانده و بدین ترتیب این ستاره انگلیسی در کنار بابی اسمیت به عنوان دومین گلزن برتر تاریخ باشگاه تبدیل شده است. جیمی گریوز با 266 گل در رتبه ابتدایی این رده بندی قرار دارد و اگر هری گین در سالهای آینده از تاتنهام جدا نشود احتمالا این رکورد را نیز از آن خود خواهد کرد. هری کین در حال حاضر با 13 گل و در کنار برونو فرناندز (منچستریونایتد)، سون هیونگ مین (تاتنهام) و کالورت لوین (اورتون) و پشت سر محمد صلاح (لیورپول) با 15 گل، از بخت های اصلی فتح جایزه کفش طلای لیگ برتر محسوب می شود.

همچنین سون هیونگ مین نیز در حال سپری کردن بهترین فصل خود در ترکیب اسپرز است. او تا اینجای فصل 13 بار موفق به گلزنی شده و تنها در فصل 17-2016 با زدن 14 گل عملکردی بهترین از این به ثبت رسانده است. البته هنوز دیدارهای زیادی تا پایان فصل باقی مانده و احتمالا سون هیونگ مین رکورد قبلی خود را خواهد شکست.

موتور گلزنی ستاره انگلیسی روشن شد4

موتور گلزنی ستاره انگلیسی روشن شد4

موتور گلزنی ستاره انگلیسی روشن شد2

موتور گلزنی ستاره انگلیسی روشن شد11

موتور گلزنی ستاره انگلیسی روشن شد15

موتور گلزنی ستاره انگلیسی روشن شد9

منبع ورزش 3