افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس

18:00 - 1399/11/19
فاطمه گودرزی، بازیگر با تجربه ی کشور عزیزمان، از افتتاح سالن زیبایی برای بانوان خبر داد.
افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی این روزها بسیار سرش شلوغ است . از مادری کردن برای سامی تا یاسمن و برادرانش در لحظه گرگ و میش. به همه این ها مادر شوهر شدن و افتتاحیه یک سالن زیبایی را هم اضافه کنید!به همین بهانه با زندگی شخصی این بازیگر بیشتر آشنا شوید.

فاطمه گودرزی این روز ها مشغول بازی در دو سریال بسیار محبوب تلویزیون و شبکه نمایش خانگی است. نقش مادر خانواده در سریال لحظه گرگ و میش و مادر سامی در سزیال ممنوعه که به خوبی از پس چالش های این نقش بر آمده است. فاطمه گودرزی به تازگی یک سالن زیبایی افتتاح کرده و همچنین مادر شوهر هم شده است. به همین بهانه در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور با زندگی این بازیگر دوست داشتنی بیشتر آشا شوید.

زندگی شخصی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی با نام اصلی گیتی در روز ۱۹ تیر سال ۱۳۴۲ در تهران متولد شد و هم اکنون ۵۵ سال سن دارد. اصالت پدر و مادرش بروجردی است.

تحصیلاتش دیپلم اقتصاداست. از سال ۱۳۶۱ دوره دو ساله تئاتر را در اداره بازیگری گذارند.

افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس4

عکس فاطمه گودرزی

فاطمه با عبدالرضا گنجی ازدواج کرده است که حاصل این ازدواج پسری با نام پویان و دختری به اسم آوا است. پویان گنجی به تازگی با دریا مرادی دشت که با بازی در سریال ویلای من ، ساخته مهران مدیری شناخته شد ، ازدواج کرده است.

افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس19

پویان گنجی و دریا مرادی دشت

شروع بازیگری فاطمه گودرزی

در ۱۹ سالگی دوره دوساله تئاتر را در اداره بازیگری آن زمان گذراند و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد

وی بازیگری را برای اولین بار در سال ۶۷ با بازی در فیلم گالش های مادربزرگ در تلویزیون و سال ۶۹ با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سینما تجربه نمود.

در سال ۷۴ برای فیلم غزال سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد.

افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس0

شهره سلطانی و فاطمه گودرزی و پسرش پویان

سالن زیبایی گودرزی

فاطمه گودرزی به تازگی سالن زیبایی در بلوار ارتش افتتاح کرده است .

مصاحبه با فاطمه گودرزی

راه رسم شوهرداری به شیوه فاطمه گودرزی

هرکسی شیوه خاص خودش را در زندگی مشترک دارد و بی تردید با تکیه بر این شیوه، می تواند حس آرامش و امنیت را به خودش، همسرش و البته فرزندان شان منتقل کند.

همسرم عبدالرضا گنجی به نوعی همکارم است ایشان در عرصه کارگردانی فعالیت می کنند و همین موضوع باعث می شود حرف های مشترک زیادی برای گفتن داشته باشیم و شغل یکدیگر را درک کنیم. منتهی شیوه ای که من و همسرم، در زندگی در پیش گرفتیم و تا به امروز، به دوام زندگی ما هم کمک زیادی کرده، این است که به یکدیگر اجازه نفس کشیدن بدون یکدیگر را می دهیم بله درست خواندید نفش کشیدن.

افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس4

فاطمه گودرزی و فرزندانش

متاسفانه خیلی از زوج ها تصور می کنند دوست داشتن شان را صرفا باید با کنار هم بودن به یکدیگر نشان بدهند، در حالی که گاهی، زیادی در کنار هم بودن ها باعث تکراری شدن می شود و شرایطی را ایجاد می کند که زن و شوهر، هیچ حرف مشترکی را با هم نداشته باشند… بخشی از حرف غیرمشترک به واسطه خاطره هایی غیرمشترک ایجاد می شود، به همین خاطر، گاهی زن و شوهرها، باید این اجازه را به هم بدهند که بدون یکدیگر به سفر بروند و با دوستان شان معاشرت کنند.

به نظر من، این دوری های کوتاه مدت، آنها را به یکدیگر نزدیک تر می کند و باعث می شود، برای هم کلی حرف و خاطره نگفته داشته باشند. حداقل این فرمول در مورد زندگی من جواب داده است.

خدارو شکر، من دوبار لذت شیرین مادرشدن را چشیدم و یک دختر و پسر به اسم «پویان» و «آوا» دارم.

اگر پای تعریف از خود نگذارید، باید بگویم آشپزی ام خوب است. معمولا از پس طبخ غذاهای مختلف بر می آیم زمانی که خانه باشم، همیشه خودم آشپزی می کنم، تا همسر و فرزندانم از نعمت خوردن غذاهای خانگی محروم نشوند.

افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس18

زندگی خصوصی فاطمه گودرزی

با هم رفیق هستیم

فاطمه گودرزی: ارتباط خوب و صمیمانه‌ای با فرزندانم دارم اما اینکه تا چه حد در این مسیر موفق بوده‌ام را باید پویان و آوا بگویند. حس شخصی‌ام این است که دوست دارم با بچه‌هایم رفاقت داشته باشم و آنها هر چه را می‌توانند با من در میان بگذارند. ضمن اینکه به حریم شخصی یکدیگر هم احترام می‌گذاریم.

فاطمه گودرزی با دخترش آوا و پسرش پویان رابطه‌ای صمیمی و متفاوت دارد

آوا: فکر می‌کنم ارتباط ما دیگر از حالت مادر و دختری و مادر و پسری خارج شده و واقعا بیشتر شبیه دوستانی صمیمی هستیم. گاهی آنقدر صحبت‌های من و مادرم صمیمانه می‌شود و گپ می‌زنیم و با هم می‌خندیم که واقعا حس می‌کنم با یک دوست بسیار نزدیک در حال گفت‌وگو هستم.

پویان: به‌نظرم نخستین اصل بازیگری برقراری ارتباط با دیگران است و مادر ما هم یک بازیگر است و خیلی راحت می‌تواند با دیگران و افرادی با سنین مختلف ارتباط برقرار کند و این ارتباط خوب قطعا در وهله اول شامل حال ما شده است. مادرم از زمان تولد من تابه حال بازیگر است و ما هم چه از نظر ژنتیکی و چه از نظر کاری این توانایی را از مامان به ارث برده و یاد گرفته‌ایم.

افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس2

فریبا کوثری و فاطمه معتمدآریا و فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی: البته من دو سال بعد از تولد تو بازیگر شدم (می‌خندد) سر آوا هشت ماهه باردار بودم که در سریال «گالش‌های مادربزرگ» بازی کردم. پویان: پس تصحیح می‌کنم، از زمانی که خودم راشناختم مادرم بازیگر است می‌خندد .

فاطمه گودرزی و ورزش

فاطمه گودرزی در جایی گفته است که همیشه دنبال ورزش بوده است و در دبیرستان به والیبال علاقه داشته است و بازی می کرده البته به صورت حرفه ای والیبال را دنبال نکرده است و بعد از مدتی کلا والیبال را کنار گذاشته است.

بعد از والیبال به دنبال ورزش بدنسازی و شنا رفته است و مرتب و با نظم این ورزش ها دنبال می کرده است. بعد از تشکیل تیم والیبال هنرمندان مجددا به ورزش قدیمی خود بازگشته است و در تیم والیبال هنرمندان بازی می کند.

افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس3

فاطمه گودرزی و شهره سلطانی

خانم گودرزی شما در سال‌‌های اخیر از جمله هنرمندانی بودید که سفیر بیماران دیابت و ام اس شدید. در این باره صحبتی دارید؟

من هم همانند خیلی از هنرمندان کشورمان دوست دارم که در جمع کسانی باشم که بتوانم کمکی کوچک و مردم پسندانه داشته باشم. در واقع هر کاری که از دستم بربیاد انجام می‌‌دهم تا دل یک بیمار و یک فردی را خوشحال کنم. به خصوص بیماران خاص و مسائل کودکان و خیریه‌‌هایم مختلف اکثرا شرکت می‌‌کنم.

اولین کارتان را به یاد دارید؟

اگر اشتباه نکنم سال ۶۷، “گالش‌های مادر‌بزرگ” اولین تجربه‌ام جلوی دوربین و بازی مقابل زنده‌یاد حسین پناهی بود.

افتتاحیه لاکچری سالن زیبایی فاطمه گودرزی + عکس19

فاطمه گودرزی و فریبا کوثری

تا کنون در نقش‌‌های زیادی به ایفای نقش پرداختید. شما بازیگر سه دهه از سینما و تلویزیون هستید. شرایط امروز در حرفه‌تان را چطور می‌‌دانید؟

اکثر کارهایم را دوست دارم. همیشه بازیگر از نگاه مردم است که می‌‌تواند تشخیص دهد که بازی خوبی ارائه داده است یا خیر. «می‌خواهم زنده بمانم»، «غزل» و «افسانه مه پلنگ» کارهای خوبی هم بود که در آن دهه‌‌ها بازی کردم. به نظرم بازی کردن در سال‌‌ها پیش خیلی سخت‌تر از امروز بود.

اما به جرات می‌‌گویم که قصه‌‌ها پخته تر و بهتر ازشرایط الان بود و فیلم‌‌هایی که برای گیشه ساخته می‌‌شد با فیلم‌‌های حرفه‌ای جایگاه متفاوتی داشتند. البته محدودیت‌‌ها هم باعث شده تا فیلمنامه‌‌ها تنوعی نداشته باشند.

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.