انتقاد اسطوره منچستر از عملکرد خط دفاعی تیم برابر اورتون

16:02 - 1399/11/19
پل اسکولز اسطوره باشگاه منچستر یونایتد معتقد است که این تیم روزی حسرت امتیاز های از دست رفته را خواهد خورد و نباید به راحتی امتیاز بازی های مهم را از دست بدهد.
انتقاد اسطوره منچستر از عملکرد خط دفاعی تیم

به گزارش "ورزش سه"، ادینسون کاوانی و برونو فرناندز موفق شدند در نیمه اول بازی دروازه اورتون را باز کنند، اما تعویض پل پوگبا در دقیقه 39 بازی به دلیل مصدومیت نیمه اول این بازی را برای یونایتدها تلخ کرد.

در ادامه در همان هفت دقیقه ابتدایی نیمه دوم اورتون بازی را به تساوی کشاند و گل دقیقه 70 اسکات مک تامینی را نیز دومینیک کالورت لوئین، ستاره اورتون، در آخرین ثانیه های بازی و در دقیقه 95 پاسخ داد تا یونایتد از این بازی خانگی تنها یک امتیاز به دست بیاورد.

با این تساوی، حالا یونایتد از چهار بازی گذشته خود در لیگ برتر تنها یک برد به دست آورده است و در کورس رقابت برای کسب قهرمانی در لیگ برتر، حسابی از رقیب همشهری خود عقب افتاده.

انتقاد اسطوره منچستر از عملکرد خط دفاعی تیم برابر اورتون19

پل اسکولز در این باره گفت: "ضربه بزرگی بود. اگر راجع به امید قهرمانی صحبت می کنید، این ضربه بزرگی برای آنها بود.

من حس کردم که بیرون رفتن پل پوگبا از زمین لحظه تعیین کننده و مهمی در این بازی بود. به نظرم تا آن لحظه کاملا کنترل بازی را در دست داشتند.

فرد به زمین آمد و آنها کنترل میانه زمین را از دست دادند. بازیکنان اورتون کنترل میانه زمین را به دست گرفتند و این ضربه بدی برای یونایتد بود.

اینکه در آخرین ثانیه های بازی گل بخوری واقعا شکل خوبی ندارد. آیا یونایتد به کلی از جمع مدعیان قهرمانی خارج شده؟ به نظرم از اینجا به بعد خیلی سخت خواهد بود. اما آنها باید همچنان ادامه دهند، باید بجنگند و باید باور داشته باشند.

انتقاد اسطوره منچستر از عملکرد خط دفاعی تیم برابر اورتون2

دوباره در خانه در یک بازی مهم نتیجه نگرفتند و امتیاز از دست دادند. به نظرم آنها در پایان فصل به عقب نگاه می کنند و با حسرت خود فکر می کنند "چه می شد اگر..." به خاطر اینکه امتیازات احمقانه زیادی را در خانه از دست داده اند.

آنها در چهار بازی در خانه باخته اند، حالا این امتیازات احمقانه که آنها از دست داده اند، مثل باخت به شفیلد، تاتنهام، کریستال پالاس و باخت به آرسنالی که اصلا حتی نزدیک به آنچه سابقا بود نیست!

به نظرم که این فصل در پایان فصل حسرت آنها خواهد بود و در انتهای فصل از خود می پرسند چه می شد اگر؟"

منبع ورزش 3