حریفان استقلال در آسیا ترسناک تر از همیشه!

14:44 - 1399/11/19
تیم فوتبال الاهلی عربستان به دنبال جذب بهترین بازیکن لیگ آمریکا است که به گفته رسانه های عربستانی این انتقال به زودی نهایی می شود.
حریفان استقلال در آسیا ترسناک تر از همیشه

به گزارش "ورزش سه"، رسانه های عربستانی و انگلیسی خبر از مذاکرات باشگاه الاهلی به سرپرستی عبد الإله مؤمنة با بهترین بازیکن لیگ آمریکا یا MLS در سال 2020 دارند تا مدیران این تیم، در فاصله 24 ساعت به پایان بازار نقل و انتقالات در عربستان، دست به یک خرید بزرگ بزنند.

آنگونه که اسکای اسپورت نوشته است، الاهلی توافق نامه ای را با آلخاندرو پوزوئلو بازیکن تیم تورنتو کانادا به امضا خواهد رساند و این بازیکن را تا پایان فصل جاری رقابت های فوتبالی در عربستان و آسیا به خدمت بگیرد.

آنگونه که اسکای اسپورت نقل کرده است، آلخاندرو پوزوئلو قرار است در الاهلی همان دستمزدی را دریافت کند که او در تورنتو کانادا به او پرداخت می شده است.

حریفان استقلال در آسیا ترسناک تر از همیشه!18

این هافبک میانی 29 ساله متولد سویا اسپانیا است و کار خود را از تیم دوم رئال بتیس آغاز کرد و سابقه بازی در تیم های بتیس، سوانسی، رایو وایه کانو و خنک بلژیک را در کارنامه دارد و در سال 2019 نیز به تیم تورنتوی کانادا پیوست و عملکرد بسیار خوبی را در این تیم از خود به نمایش گذاشت.

با وجود اینکه او یک بازیکن میانی است اما در طول 61 بازی که برای تورنتو در لیگ MLS به میدان رفت، 23 بار موفق به گلزنی شد و 19 پاس گل نیز به هم تیمی هایش داد. او در فصل گذشته رقابت های لیگ آمریکا، با 10 پاس گل عنوان بهترین پاسور این رقابت ها را به صورت مشترک دریافت کرد.

بازی های خوب او در لباس تورنتو باعث شد تا آلخاندرو پوزوئلو عنوان بهترین بازیکن لیگ آمریکا را از آن خود کند و حالا مدیران الاهلی در پی جذب این بازیکن هستند که در سایت ترانسفر مارکت، قیمت او 12 میلیون یورو ارزش گذاری شده است.

الاهلی در رقابت های لیگ حرفه ای عربستان یکی از مدعیان قهرمانی است و با 33 امتیاز در رده دوم قرار دارد و در پی کاهش اختلاف 2 امتیازی با الشباب صدرنشین است. این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با استقلال در گروه C این رقابت ها قرار دارد.

منبع ورزش 3